Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 01:27:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПАЗАРДЖИК - част 2  (Прочетена 183773 пъти)
 
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #360 -: октомври 06, 2011, 13:44:48 »

Здрасти Бубе, както и привет на останалите момичета girl_wink! Подготовката е до под кривата круша, защото моята работа е много свързана с изборите и сега покрай тази кампания не ми остава никакво време за детайли. Отскочих само до Вацева (зад р-т "Тракия") да поръчам тортата, на 5 етажа, чисто беличка  с много нежи цветчета в екрю (поне така обещаха да я направят)smile, на мен ако може всичко ще ми е бяло blum. С младоженеца харесахме 2 вида покани, и те бели, аз се спрях на един много семпъл модел с панделка, той пък иска бигована и ще видим дали ще ги поръчваме тук или чрез интернет. За подаръците - харесахме в един сайт двойка кристални лебеди с бяла панделка и двойка сърца (типично сватбарски) пак с панделка и ще избираме между тях, но исках да попитам Bamce тези шишенца, които ми е показала с какво са пълни и на каква цена са? Кошнички за късметчета и късметчета, кошничка за халки и кутия за пожелания ще поръчвам пак чрез интернет, спряла съм се на един приличен сайт. Чаши за шампанско и бокал мисля да купя от сватбения магазин тук, не знам какви са цените, но не вярвам и да са много високи. Сега шием роклите на малките шаферки, за големите смятам моделът да е по избор, не искам да ги ангажирам. За медицински ще ходим след 15 октомври. Менюто съм го измислила и ние ще внасяме допълнително ракия, червено вино, бира, вода и безалкохолно, така че ако някой знае къде тук се продават стъклени бутилки ще съм му много благодарна!  Ииии какво остана...ами булката и младоженецът останахме. Трябва един ден към 22 октомври да отидем до Асеновград да ми коригират роклята, да ми ушият ръкави, че ще умра от студ ноември, да си поръчам обувки и чанта, а младоженецът да си ушие костюм и да напазарува риза и обувки. Ох, и да си запазя час за фризьор и гримьор. Ето това ни е планът, дано всичко върви гладко и да смогнем, че сме заринати от работа nea
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: октомври 06, 2011, 15:42:39 »

Здравейте момичета,виждам че доста  трепети има около  вас,супер и  аз  бях  така  до  преди  1  месец girl_wink
Шишенцата  които  ти показах са във  формата  на  шампанско и са пълни  със сапунени  мехури.Цената им  е 2лв украсени.Украсата  включваше въпросната табелка с  имената  и датата,бонбонки и една  кесийка,която допълваше подаръка.На нашата сватба много им се зарадваха,децата  пощуряха по  тях,а някой в  напреднала фаза  решиха  да им  изпробват  съдържанието tease.Украсата може  да е най-различна,но аз си избрах  такава.
По  въпроса със късметите,моите излязоха на  цена  1 лв,бяха много  големи,от  2  цвята и кристалче на роза.
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=124439087658076&set=a.124437594324892.16259.100002759571488&type=3&theater
Тук може  да  видите и другите неща направени за нашата  сватба.Готова  съм да помагам с каквото мога
Успех момичета give_rose good
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #362 -: октомври 06, 2011, 18:56:30 »

Мерси за отговора, а дали може да са без бонбони и картичка, а само в кесийка или пък с някаква тънка панделчица вързани, защото ми допадат като идея специално за подарък на мъжката част на сватбата и ако може да кажеш откъде са поръчани?
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: октомври 07, 2011, 07:51:16 »

Всичко  може,всеки има  различно виждане и  желание.Шишенцата ми  ги поръча една  приятелка,бяха  на  промоция,с доставката излизаха на 1 лв.Ще се  опитам да  намеря  сайта.
Като идея,понеже  искаш да е за  мъжката част и с  панделка,панделката  може  да е  вързана като  вратовръзка,мисля че ще ги  зарадва  Wink
« Последна редакция: октомври 07, 2011, 07:54:08 от bamce » Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: октомври 07, 2011, 21:26:31 »

ето и  идейката..
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.132236936878291.19135.100002759571488&type=3&saved#!/photo.php?fbid=132236996878285&set=a.132236936878291.19135.100002759571488&type=3&theater
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #365 -: октомври 08, 2011, 10:42:51 »

За съжаление не се отваря линкът! Но аз намерих един сайт - "Приказен ден", на който има подобни бутилчици със сапунени мехури Bravo
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #366 -: октомври 08, 2011, 10:52:01 »

Оказа се, че радостта ми е прибързна, защото за поръчка на този сайт трябва да се чака 40 дни Oh my ..., а аз нямам толкова! Bamce, надявам се да се сетиш за този сайт, от който ти си поръчала!
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: октомври 09, 2011, 09:36:43 »

Здравей,в Приказен ден  са  мн  скъпи,моите  пристигнаха  за  2  седм.Утре ще  ти изпратя сайта и ще  оправим положението спокойно,всичко  ще е  ок
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #368 -: октомври 18, 2011, 14:17:03 »

Здравейте момичета, поканите ни най-после са готови, след като естествено с нашия късмет, точно тези, които си бяхме харесали, бяха свършили и импровизирахме с нещо сходно. Купихме чашите за шампанско и бокала от тук (както и букета за хвърляне), не видях никакви разлика между тях и асеновградските или пък тези в интернет. Предстоят още няколко "виртуални" поръчки и ще приключим с джунджуриите. Днес ходихме за медицински. Младоженецът най-после хареса костюм, та скоро и него ще купуваме, както и халките ще поръчаме за изработка, дано не се разочароваме от изпълнението. Засега най-много ме притесняват пустите му празни шишета за алкохол, които не знам къде да търсим, както и фризурата и грима, нищо не ми харесва cray, изтекоха ми очите да гледам примерни прически и все не ми допада! Bubeto, остават ти 4 дни до сватбата и предполагам ти ври и кипи, н о дано като мине всичко, имаш време да кажеш как е било в Елбрус, колко ти е струвала украсата и къде беше на грим и фризура!
Активен
Bubeto:0)
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6


Щастлива с мъжа до себе се!!!


« Отговор #369 -: октомври 18, 2011, 17:53:49 »

Здравейте и от мен откровенно казано cray усеща се доста засилено напрежение ,последната седмица е така сладко че чак на определени места горчи ,това,онова, всичко останало трябва да се свърши по най-организирания начин не че успяваме със всичко но поне се опитваме.La_Fleur ние вчера купихме празни  drinkz бутилки от фирма която се намира на запат и обитава бившата лимонадена фабрика трябваха ни 30 бр. за вино и излязоха не повече от 6-7 лева напалнихме ги лепнахме им етикетите и станаха супер симпатични ако така ви е удобен вариан тпрегарни идеята, има всякакви чишити, свят ще ти се завие от модели но ако знаеш какво искаш, ще е лесно, не се тревожи  good. Грима ще ми прави Дарина тя се намира при джамията ако искаш  ще ти дам тел. на лични не е проблем . :makeup:Фризурата ще я направи  една позната срещу сладкарница Радост на центъра ,аз съм къдрава и искам  нещо по естественно ( нежна-небрежност ),днес си купих и една желетчица за да не умра от студ че това време ме побърква дано не е много студно чеееее Girl_hide.Измислихме и куберта  cook с управителката на Елбрус тя е страхотна, много разбрана и търпелива, ееее може би зависи кой седи срещу нея ,то всяко нещо си има предел.Украсата до тук- с колата, с букета за хварляне, бутониера на младоженека,столовете,и т.н.са за около 700 лева това е. По ефтино няма ако някой си мисли че има много се лъже ако едното е с лев,два по малко другото веднага компенсира.Не зная дали пак ще мога да попиша, ако не мога пожелайте ми късмет и любов другото ще дойде и на вас късмет !!! bye
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: октомври 27, 2011, 19:37:04 »

Момичета  ,минаха  ли  сватбите...Разказвайте  как  беше
Активен
nincheto_kircho
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #371 -: ноември 01, 2011, 20:23:15 »

http://luboartstudio.netai.net/ вижте какво открих. На мен лично ми звучи страхотно.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #372 -: ноември 01, 2011, 20:39:19 »

 Напротив, звучи много зле дейността на това студио. Не е възможно една фирма или човек да е добър в толкова различни области, които са предмет на дейността на това студио. Просто средство за препитание...
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #373 -: ноември 02, 2011, 13:08:09 »

Е, Pаchoran, май само в тази тема не се беше изявявал, хайде някой, който е ползвал услугите да си напише мнението, а не да четем голословни изказвания, които дори не са от хора от Пазарджик. От това, което успях да видя из фотосесиите има момичета, писали в този форум и не са се оплакали от услугите на това арт студио, така че е въпрос на преценка към кого ще се обърнат. Градът ни е достатъчно малък, за да знаем къде се предлагат добри и лоши услуги. Нека булките сами си преценят!
Bamce, чакаме Бубето да сподели разказ за своя сватбен ден, защото моят още не е минал, остават 11 дни и сме във вихъра на подготовката tease
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #374 -: ноември 02, 2011, 20:40:40 »

 Съжалявам, ако съм засегнал някого с мнението си и моята нова изява. 12 години бях близичко до града по "семейни причини". От там ми са впечатленията. В професионален план няма какво да кажа, просто няма какво да отбележа, няма нещо професионално.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines