Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 11:23:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 4 част  (Прочетена 141900 пъти)
 
margito
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #375 -: август 30, 2009, 18:09:34 »

следя форума от доста време, но оставам с впечатление, че повечето постове са само възклицания, охкания и поздравления. Надявам се със следната актуална информация за изваждане на медицински изследвания да бъда полезна на някого и да го улесня.
Знаех, че медицинките в МЦ"Надежда" са по 55 лева на човек, и все се надявах да има и по-изгоден вариант и да можем да спестим от там.
Ето и цени:
психо ( в Терапията) - 20 лева за жители на Варна, 25 за жители от други места
ТУБ диспансер - 10 лева на човек
Васерман - 5 лева на човек (в ДКЦ 5)
Кожен (не знам дали трябва) - 3 лева на човек(в ДКЦ 5)
заключение - 3 лева на човек (в ДКЦ 5)

ДКЦ 5 е на ул. Владая - близо до фабриката "Христо Ботев" и циганската махала, и е близо и до ТУБ диспансера (не се налага да обикаляте града). Отгоре на всичко ни питаха дали имаме психото (ние вече го имахме) и ни казаха, че при тях е по-евтино от Терапията. Заключението също го направихме при тях ( по 3 лева). Може и при личната лекарка (по 2.4 лева), но в случая нашаа беше на другия край на града и си спестихме ходенето.
И само за справка - в Курортна поликлиника Васермана е 16.5 лева. Oh my ...

Успех с подготовката!

Сърдечни благодарности за тази полезна информация. И аз мисля края на тази седмица вече да приключа с тези медицински. Начинът, който препоръчваш това да стане е чудесен, но дали няма да има проблем в ритуалната зала? Вие вече занесохте ли вашите медицинкси? Всичко ОК ли беше? Ще съм ти благодарна ако споделиш, защото мисля да те послушам и направо ще отида в ДКЦ 5 и ще си направим всичко там.


Активен
asinka
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #376 -: август 30, 2009, 18:17:11 »

Сърдечни благодарности за тази полезна информация. И аз мисля края на тази седмица вече да приключа с тези медицински. Начинът, който препоръчваш това да стане е чудесен, но дали няма да има проблем в ритуалната зала? Вие вече занесохте ли вашите медицинкси? Всичко ОК ли беше? Ще съм ти благодарна ако споделиш, защото мисля да те послушам и направо ще отида в ДКЦ 5 и ще си направим всичко там.




за съжаление не сме ги представили пред рит. зала, на 11 ще видим какво ще кажат Wink - дали всичко е наред.
Активен
_sealight_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: септември 04, 2009, 12:27:23 »

момичета,препоръчайте фризьор?за грима ангажирах Маруся,но нямам идея за фризьорка? help
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: септември 04, 2009, 17:10:38 »

Ивона 0895 646667, виж писала съм я в номер едно за Варна, също може и други да намериш там
Активен
_sealight_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: септември 04, 2009, 17:13:07 »

siiu-мерси give_rose
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: септември 08, 2009, 08:44:30 »

Здраейте мацки1 Такам да кажа и аз за медицинските.
-Купувате си 4 бр. медицински за брак от книжарницата 0.40 лв общо.
-Отивате в Терапията ДКЦ-то на регистратурата гише 3- ни казвате за какво сте-Те ви вземата 40лв.за двамата и отивате в кабинета само за печати(пазете си навсякъде касовите бележки).
-Отивате в ТУб -диспансера на регистратурата -20лв за двамата и след това в два кабинета  за печати
-Отивате в ДКЦ5 имаше му адреса по - горе и на регистратурата първо плащате 10лв за Васерман( за двамата) и отивате в лабораторията. Вземат ви кръв от вената и да похваля аз жената, че е супер внимателна и аз дето имам проблеми с намирането на вена направо от раз без болка. Резултатите илизат ако сте отишли сутринта след 14ч.. Понеже Милото беше на работа и отидохме днес. Вземаш си резултатите от лабораторията те ти набиват печатите и на регистратурата казваш, че трябва да минеш кожен и заверка. Тя ти взема още 12лв за двамата и за двете и отиваш  в каб.35 за кожен и каб.42 за заверка. Бият ти печати и слизаш пак на регистратурата и там ти бият печатите за тях остава едните медицински за вас другите. Това е. Забравих да спомена и таксата в терапията ако влезеш с кола от 1 лв.
Общо 83.40лв.
Пазете си зелените листчета от лабораторията и касовите бележки.

Това е дано съм била полезна и да благодаря на asinka за идеята и информацията
Активен
margito
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #381 -: септември 08, 2009, 09:07:00 »

Здраейте мацки1 Такам да кажа и аз за медицинските.
-Купувате си 4 бр. медицински за брак от книжарницата 0.40 лв общо.
-Отивате в Терапията ДКЦ-то на регистратурата гише 3- ни казвате за какво сте-Те ви вземата 40лв.за двамата и отивате в кабинета само за печати(пазете си навсякъде касовите бележки).
-Отивате в ТУб -диспансера на регистратурата -20лв за двамата и след това в два кабинета  за печати
-Отивате в ДКЦ5 имаше му адреса по - горе и на регистратурата първо плащате 10лв за Васерман( за двамата) и отивате в лабораторията. Вземат ви кръв от вената и да похваля аз жената, че е супер внимателна и аз дето имам проблеми с намирането на вена направо от раз без болка. Резултатите илизат ако сте отишли сутринта след 14ч.. Понеже Милото беше на работа и отидохме днес. Вземаш си резултатите от лабораторията те ти набиват печатите и на регистратурата казваш, че трябва да минеш кожен и заверка. Тя ти взема още 12лв за двамата и за двете и отиваш  в каб.35 за кожен и каб.42 за заверка. Бият ти печати и слизаш пак на регистратурата и там ти бият печатите за тях остава едните медицински за вас другите. Това е. Забравих да спомена и таксата в терапията ако влезеш с кола от 1 лв.
Общо 83.40лв.
Пазете си зелените листчета от лабораторията и касовите бележки.

Това е дано съм била полезна и да благодаря на asinka за идеята и информацията

И аз искам да благодаря на asinka, защото страшно ми улесни живота smile Искам само да допълна, че както тя каза в ДКЦ5 може да се направи и психото - ние си го направихме там и ни излезе по 15 лева на човек. Освен това се спестява и разкарването до Терапията. Ние просто си купихме 4 бланки, отидохме директно в туп-диспансера да ни бият печатите и после директно в ДКЦ5, която се намира на 5мин. пеша от диспансера и там направихме всичко останало, включително и заверката (която там струва 3 лева на човек, а личните ни лекари искаха по 10лв.). Много са любезни и за мен това е най-лесния, бързия и евтиния начин за изкарване на тези медицински smile

Успех!
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: септември 08, 2009, 10:14:40 »

 Ей супер сте!Благодаря ви за информацията,че ние точно това ще правим тази седмица и ми беше много полезна  give_rose give_rose give_rose
Активен
Ivsen
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #383 -: септември 09, 2009, 15:58:29 »

Zdraveyte momicheta,
nyakoi da ima vperchatleniya ot programata s narodni tanci na Stefan Jelyazkov? blagodarya
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: септември 15, 2009, 14:42:24 »

 да споделя прясна информациа за медицинските, направени по описания от мен по- горе начин. Днес бяхме в ритуална и си ги дадохме без проблем, не ми правиха никакви коментари. Да се оплача и от жената, при която се плаща ритуала. Занчи на бележката, която ни дават пише 30лв видео вход и 60 лв фото право. Когато трябваше да плащам обаче ми искаха 75 лв за фотото, за да ни снимал и техния фотограф и да ни дадели албум със снимки, е направо избеснях. Викам аве нещо сте променили цените. Тя ми казва няма такова нещо. И аз и казвам за това какво пише и тя тогава ми се оправдава, че така все едно нищо не сме плащали. И аз се ядосах и и викам аз плащам този фото вход и искам моя си фотограф да ме снима. Не ме вълнуват вашите машинации не искам да плащам излишно достатъчно давам на моя, че да плащам и за друг и тя някаква сопната ми вика еми добре. сега очаквам някаква изцепка на сватбата, ама тогава как ще ги нареждам ако нещо направят проблем бързо, бързо ще литнат от там, защото това си е подигравка. ако не бях ги попитала ей така щях да си дам още пари отгоре. То хубаво да ги дам, ама за такава глупост айде няма нужда.
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: септември 16, 2009, 07:49:06 »

   Гери и на нас ни взеха 30лв. за видео право,а за нашия фотограф правото правото да снима е 60лв.А за техния фотограф е 69лв. като в тази цена ти влиза и правото и за вашия фотограф.
   Абе с една дума както ритуала ни струваше 400лв. трябваше да платим ощт 99лв за правото да ни снимат нашите оператори.Големи обирджии са! tazran
    И един съвет от мене недей да се караш с фотоградите в деня на сватбата,само ще си развалите хубавото настроение и ще си дигните нервите.Ние бяхме на една такава сватба където свекръвата такъв скандал вдигна в двор на ритуалната и беше много неприятно за гостите,а младоженците направо бяха потънали в земята.
« Последна редакция: септември 16, 2009, 07:51:46 от trinity_vn » Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: септември 16, 2009, 10:02:27 »

То не случайно има специабна тема за Ритуалната зала във Варна. Ние пък се скарахме с тях - представяте ли си, даже и през седмицата, без официалности...и пак се наложи да се разправяме diablo
Но както каза trinity_vn  важно е да се знае предварително и да не се нервите в сватбеният ден!
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: септември 16, 2009, 10:50:14 »

Така ли, къде е тази тема?
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: септември 16, 2009, 14:15:32 »

Така ли, къде е тази тема?
Eто виж: http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,1808.0.html
Активен
aurora_
Регистриран

Публикации: 4


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: септември 16, 2009, 16:13:46 »

Лошото е, че не казват цялата сума в началото, а после все искат и искат някакви пари допълнително  crazy
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines