Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:28:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 4 част  (Прочетена 142083 пъти)
 
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: август 19, 2009, 15:08:57 »

Марги, купувате си по две бланки, т.е. общо 4. На края по един екземпляр остава при личния лекар, а другия го давате в ритуална. За изследванията няма никакъв проблем да са в различни дни. Ние си взехме печат от психото в понеделник в ранния следобяд, после тръгнахме към тубдиспансера, но в 3 вече си бяха отишли, затова се върнахме към Окръжна, да проверим къде, как и кога може да си направим кръвните изследвания, то се оказа, че може и на момента, затова дадохме кръв. А пък вчера рано отидохме в тубдиспансера и после в обедната почивка отидох да си взема изследванията и да мина през личната за заверка. Следобяд пък бъдещия ми мъж ги занесе в Аксаково и така приключихме с този ангажимент.
Активен
margito
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #346 -: август 19, 2009, 15:40:34 »

Благодаря ти gtgg  give_rose
Активен
heathercream
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #347 -: август 19, 2009, 20:34:56 »

Здравеите моми4ета!

много спе6но ми трябжа мнение.на6ата фотографка отказа.сватбата ни е на 12.09.
харесаха ми едни снимки от форума на едно моми4е.
фотографа е Румен Хрисов от Варна.

4увал ли е някои за него????

моля даите отзиви tease
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: август 19, 2009, 23:17:25 »

Ние си направихме медецинските в Надежда - но сега ми изникна въпрос - трябва ли да ги завери личния лекар ohah
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: август 20, 2009, 06:45:43 »

Не, няма нужда.
Активен
margito
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #350 -: август 20, 2009, 08:27:36 »

Здравеите моми4ета!

много спе6но ми трябжа мнение.на6ата фотографка отказа.сватбата ни е на 12.09.
харесаха ми едни снимки от форума на едно моми4е.
фотографа е Румен Хрисов от Варна.

4увал ли е някои за него????

моля даите отзиви tease

Съжалявам, но въобще не съм го чувала sad Нашият ще бъде Реджи - страхотен, но нямам представа дали ще е свободен за твоята дата.
Активен
amera
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #351 -: август 20, 2009, 09:56:12 »

И ние сме с Реджи smile За Румен Христов и аз не знам абсолютно нищо. Гледала съм снимки на Христо Христов - много хубави. Сещам се, че на Бухтичка фотографа също е много добър.
Активен
heathercream
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #352 -: август 20, 2009, 11:26:55 »

Благодаря!!!

може ли да ми пратите на Реджи контактите на ли4ни.

мерси мнгого
Активен
margito
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #353 -: август 21, 2009, 14:54:21 »

Момичета, помагайте smile Този уикенд задължително трябва да си купя обувки, защото после заминавам в командировка, а като се върна на следващия ден ми е пробата на роклята, на която трябва да съм с обувки. Ходих по Пискюлиев ама там имаше само 1-2 чифта бели обувки. Моля ви, кажете къде да търся sad

Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: август 21, 2009, 20:52:02 »

ако ти трябват обувки само за един ден, моите са идеални smile Има ги на доста места. Аз специално ги купих от магазин Пика на Владислав. Лошото е, че наистина са за максимум 3 обувания, че са от сатен и за нула време ще станат мазало...
И другото лошо за мен е, че са много високи. Но се справих и с това - да живеят обущарите - намалихме тока с 1см smile
Обувки има и във сички булченски магазини...


* page.jpg (65.36 KB, 271x271 - видяно 2369 пъти.)
Активен
margito
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #355 -: август 22, 2009, 08:28:01 »

Благодаря ти gtgg - обувките ти са страхотни. Сватбените магазини са последния ми вариант, защото там цените на обувките са невъзможно надути. Ще мина днес по Владислав и ще разгледам Мол Варна пък дано имам късмет smile

Стискайте палци да намеря нещо подходящо smile
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: август 22, 2009, 08:45:03 »

margito , има един магазин за обувки с доста неща вътре, български, не кой знае какви марки, намира се срещу магазина на Hush puppies, по уличката надолу от Валентина, тази, която е почти успоредна на главната, не перпендикулярната. Може да изскочи нещо подходящо. Моите обувки си ги купих от там, изкарах вече моята сватба и сватбата на една приятелка и, много странно, нищо им няма нито на тях, нито на краката ми blum
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: август 22, 2009, 19:26:13 »

Аз ги купих моите от МОЛ-а за сумата от 9.99лв. blum Има ги в галерията ми.
Активен
margito
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #358 -: август 23, 2009, 07:45:17 »

Благодаря ви момичета smile Аз вчера само до МОЛ-а успях да отида и то за да купим костюм на баща ми, но успях да вляза в 2-3 от магазините за обувки. Siss, твоите ги видях, в Tendenz мисля и на мен ми хванаха окото, но реших първо да пообиколя малко по Владислав днес. Pebbles, днес ще посетя този магазин, който ми описа. Дано успея повече магазинчета да обиколя smile

Стискаите палци smile
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: август 23, 2009, 15:56:01 »

Здравейте момичета.включвам се и аз отново към темата сел доста дълго отсъствие .Леле колко само сте напреднали с подготовките и със снимковия материал,направо не знам как ще насмогна с четенето girl_impossible.Ще взема да кача и аз малко снимки докато ви наваксам и пак ще пиша give_rose
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines