Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:19:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 4 част  (Прочетена 142038 пъти)
 
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юни 29, 2009, 13:06:49 »

Димитър Горчев е водещ в радио Браво. Страхотен водещ - аз го слушам от години. Мисля, че няма да сбъркаш. Чела съм положителни мнения за него. Аз лично съм му фенка. Bravo Как го намери?!? И ако не е тана колко му е тарифата за тази работа?
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юни 29, 2009, 13:44:43 »

Сватбената ми агентка, Зина от "Вашата приказка" ми го препоръча. Иначе за тарифата незнам все още, чакам да ми пусне на мейла детайли, след това ще пиша обезателно.  girl_wink
Активен
Нев
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юни 29, 2009, 13:45:18 »

nevVn_Sm в "Надежда" медицинските за двамата са 110 лв. Само кръв от пръста ти вземат и те пускат, ако сутринта е станало това ти казват вечерта да минеш да вземеш документите. Няма разтакаване, не се искат направления. Само двамата с личните карти. Може би, ако се ходи по отделно по кабинети излиза по евтино (80-90 лв), но мисля, че не си струват главоболията. Бланките ние си купихме от ритуалната за 1 лв (май ги имало и по книжарниците към болниците за 10 ст.).
Бетина благодаря за инфото. girl_wink
Sisilla, благодаря за инфото smile
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #93 -: юни 29, 2009, 13:55:20 »

Слънце, намери ли тетдрадка с твърди корици - и аз търся, или по-точно ще започна да търся. Дали по рекламните агенции или пък сватбените няма да има такива албуми
Купих скицник от Слънчоглед - с твърди корици и страниците също са от твърд картон. Трябва да се облече и украси, защото е черен. Имаше няколко размера. Аз взех средния може би, за 19-20 лв. Отделно има идея да си купя класьр и да сложа в него по-специални листи, и пак ще се получи интересна книга. Ще видим кой от двата варианта е по-сполучлив smile

Муци, не съм ходила още на маникюр. Сега, като ми хвалите и двете места, се чудя дали тази седмица да не посетя едното, а следващата - другото място  pardon
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юни 29, 2009, 18:08:10 »

Да ти кажа че в сватбените магазини има готови няколко модела две големини. Аз си харесах един даже го запазих, има възможност да се украси допълнително, Цените започват от 22 лева
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #95 -: юни 30, 2009, 08:22:34 »

Аз съм ги виждала тези в сватбените магазини, но ми се искаше нещо по-хубаво  smile А и за 20 лева са най-малките, моята е по-големичка. Иначе е вярно, че и те могат да бъдат ДОукрасени, не се налага да се обличат, което си е улеснение  good
Активен
amera
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #96 -: юни 30, 2009, 09:13:05 »

Слънце, ти решила ли си как да го украсиш? В Слънчоглед предлагат обличане на тези тефтери и бяха много сполучливи. Поне на мен много ми харесаха... smile
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #97 -: юни 30, 2009, 09:59:15 »

Не знаех, че предлагат такава услуга  pardon Аз там разгледах хартиите, които предлагат, с които евентуално да украся моята книга. Имаше много голям избора на хартии, текстилни материи...
Иначе конкретно моята мисля да я облека и да сложа морски елементи. А ако е класьора с отделните листи  там вече може да се прилови повече въображение. Но да не ставам много  Offtopic
Активен
amera
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #98 -: юни 30, 2009, 11:59:51 »

Аз като ходих имаше една сватбена книга, която те бяха правили, с тази хартия, която е правена на ръка (не се сещам как й е точното име) и много красива беше. Така, че ако пак ти се разхожда до там може да питаш само да ти я облекат с тази хартия и ти да я доукрасиш...ама ти си знаеш най-добре, де всъщност!  Wink
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юни 30, 2009, 13:54:32 »

И аз скоро имам път на там, ще хвърля едно око. Нали за магазина на Шипка говорите?
Активен
amera
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #100 -: юни 30, 2009, 14:18:11 »

Да, за същия.  smile Ако не ги видиш-питай момичетата. Те ще ти ги покажат.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юни 30, 2009, 19:32:53 »

 good
Активен
asinka
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #102 -: юли 01, 2009, 10:20:05 »

здравейте,

трябва ни DJ за сватбата, но Уили, Съни, Черкезов, Митко Николов са заети. Ако знаете някой добър и имате координатите, моля да ми ги изпратите да проверим дали са свободни blush  star
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юли 01, 2009, 12:56:23 »

asinka  - а кога е сватбата? Аз съм се спряла на Ники Дочев - за него нищо лошо не съм чула, но и информация много няма в нета. Друг за който се сещам в момента е Галин Алексиев. Дано съм помогнала, че като се сетя и аз в каква паника бях изпаднала, като си търсих DJ .....
Активен
amera
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #104 -: юли 01, 2009, 14:59:38 »

Ние избрахме Галин Алексиев
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines