Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 11:32:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 4 част  (Прочетена 141966 пъти)
 
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юни 25, 2009, 22:17:44 »

Не трябва да сте гладни. Един чичко ви преслушва със слушалки, опитва се да разубеди младоженеца, след това отивате зад ъгъла в лабораторията, където лелките си общуват с бъдещия младоженец, в типа "имам дъщеря за женене" и ви боцват по пръстчето, вземат една капка кръв и сте готови. Аз очаквах, че ще е както съм свикнала на годишните ни специални прегледи да източват от мен 2 колби кръв, ама лесно се отървахме, този път good
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юни 26, 2009, 15:10:06 »

pebbles, много лесно се опитваш да се измъкнеш  blum Знам че си писала на други места, но сподели нещо и при нас  blush
Активен
Sisilla
Ентусиаст
**
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 26, 2009, 19:56:47 »

Мерси. Днес сутринта олекнахме с 110 лв + 18 лв., тъй като аз не си знам групата и поисках и кръвната ми група да определят.
А да ми кажете от къде мога да си намеря по на сметка от тези вакуми ли как се наричат за коли, където се забиват цветята. И съответно цветя на по сносна цена. Мисля украсата на колата сама да си я направя. За букета също умувам. Да ми предложите някъде пак на изгодна цена. blush
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юни 26, 2009, 20:18:41 »

Слънце, намери ли тетдрадка с твърди корици - и аз търся, или по-точно ще започна да търся. Дали по рекламните агенции или пък сватбените няма да има такива албуми
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 27, 2009, 00:12:29 »

А да ми кажете от къде мога да си намеря по на сметка от тези вакуми ли как се наричат за коли, където се забиват цветята. И съответно цветя на по сносна цена. Мисля украсата на колата сама да си я направя. За букета също умувам. Да ми предложите някъде пак на изгодна цена. blush
Ами виж това дали ще ти свърши работа. http://www.flora-com.com/index.php?ul=6&nd=da001210e6790cd15a8f41fd2619f8d8 Цената за доставка ще е около 5 лв.незнам дали те устройва времето за доставка .Аз тука бях видяла на едно място ама беше над 25 лв и хич не си струваше цената.А за цветя аз мисля да си взема от катедралата или от чаталджа,но от по-късите розички които са и по- евтини give_rose

Siss много са ти хубави  кутиите за поканите ти ли ги прави или си ги поръча?Bravo.
« Последна редакция: юни 27, 2009, 00:31:02 от trinity_vn » Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 27, 2009, 10:05:12 »

Здравейте, мили булки!!!
Сис, много са хубави поканите с кутиите- имат завършен вид и инициалите са си точно на мястото вече! Bravo Bravo
Сисилия мила, имаш тема!!!
Слънце, а ти какво направи с  маникюра, ходи ли?
За "Изида"- супер е, да. Братовчедка ми е една от тези,които работи там, но аз като съм свикнала да ходя на едно място, трудно може да ме мръдне някой tease
Аз да се похваля, че шаферските рокли са поръчани в Росица котюр- много доволни са куклите (ЗА Сега) и в понеделник са вече на 1-ва проба. Чак не мога да повярвам yahoo Шивачката, за която Гучи писа така и не я намерихме, а жената от магазина до Операта "много ни стресира" -казаха  pardon crazy

Забравих да попитам, някой знае ли цените на плаващите свещи във Варна?
« Последна редакция: юни 27, 2009, 10:07:28 от mucito » Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 27, 2009, 10:16:52 »

Привет на всички.
Радвам се че ви хареса крайният вариант на поканите. Кутиите  са готови, само надписите са ръчно направени. Те са от магазина, за който писах по-рано. Поканите - поне тези които раздадох - впечатлиха всички, но с себестойността им излезе доста голяма и съответон няма да има подаръци за гостите. нека поканите да им останат за спомен blum
Иначе да ви споделя една идея, която ми дадоха в същият този магазин и сега обмислям. Та става въпрос за следното - питам аз за сватбена книга и те ми казаха, че нямат но правили едни кутии. Нали има картичка с имената по масите,в един момент водеща  - ако има такава - поканва всеки гост да напише едно пожелание ида го пуснат в кутия, която се запечатва ритуално пред всички и след примерно 10 - 20 години младоженците да отворят тази кутия и да видят дали са се сбъднали пожеланията. Та това да замести така наречената "книга с  пожелания".
« Последна редакция: юни 27, 2009, 10:19:02 от siss » Активен
amera
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #82 -: юни 27, 2009, 18:49:48 »

siss, това е супер идея!!!  Bravo Браво на момичетата! Само периода на чакане ми се струва дълъг...10,20 години..дали ще издържим да не я отворим по-рано?  angry
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юни 27, 2009, 20:24:17 »

Муци свещичките са по 50ст.
Siss едно момиче от някоя друга тема го беше показала това с кутията.Дори някой беше писал че на гостите се раздавали картички при влизането ,на които да напишат послания и пожелания към младоженците и да ги пуснат в подобна кутия.Ама незнам аз дали бих чакала 10 години!Сигурно и един ден янма да изчакам ,а още на другия ще я отворя.  Girl_hide
Активен
Sisilla
Ентусиаст
**
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юни 27, 2009, 20:59:48 »

Леле mucito благодаря, че ме "светна" че имам тема. Въобще не съм разбрала, а гледам е от преди 20 дни. blush Много благодаря на Стаси, ще се отчета там. give_rose
Иначе пак питам да ми препоръчате къде да си направя сватбения букет и украсата за колата, на по прилична цена. И тези вакууми за кола, дали някой знае от къде могат да се купят и съответно цена или има ли друг вариант да се закрепи украса отгоре на колата. Girl_hide
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юни 28, 2009, 13:12:19 »

siiu, аз си мислех, че съм споделила при вас tease. Просто в темата за моята сватба, защото там, смятам, че е мястото за личните ми истерии и вълнения. На който му е интересно, да заповяда smile. Пък, ако нещо съм пропуснала, подсещайте, ще допълвам.
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юни 28, 2009, 20:31:25 »

Sisilla, вакууми за украсата за колата се продават във всички сватбени магазини до ритуалната, вчера даже гледах но за цена не попитах
Активен
Нев
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юни 29, 2009, 09:59:08 »

   Здравейте момичета, може ли някой да ми каже, колко струват медицинските за брака и освен, че си копуваме бланките, трябва ли да имаме и направление, а също и какви са изследванията, освен кръв и психо?
Благодаря
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юни 29, 2009, 10:36:24 »

Здравейте булки! Аз да се отчета как вървят нещата. В момента преговарям с водещ на церемонията. Това което имам като вариянти е Милена от звезден празник и Димитър Горчев, който е водещ в радио, (ама кое радио беше незнам  pardon ). Искам да ви питам ако имате наблюдения от работата им да споделите мнение!
Също така искам да благодаря  give_rose на тези които ме сотъветваха къде да купя нещата за украсата, след нужните инструкции майка ми вече е купила всичко  danceg
Активен
Sisilla
Ентусиаст
**
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юни 29, 2009, 11:23:07 »

nevVn_Sm в "Надежда" медицинските за двамата са 110 лв. Само кръв от пръста ти вземат и те пускат, ако сутринта е станало това ти казват вечерта да минеш да вземеш документите. Няма разтакаване, не се искат направления. Само двамата с личните карти. Може би, ако се ходи по отделно по кабинети излиза по евтино (80-90 лв), но мисля, че не си струват главоболията. Бланките ние си купихме от ритуалната за 1 лв (май ги имало и по книжарниците към болниците за 10 ст.).
Бетина благодаря за инфото. girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines