Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 01, 2024, 12:46:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Zaio- 27 юни 2009  (Прочетена 19023 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 02, 2009, 17:28:42 »

Честита темичка и от мен.
С интерес ще следя как върви подготовката при теб и ще чакам за мнооогггооо снимки с новите покупки  blum blum blum
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #31 -: юни 02, 2009, 17:45:07 »

Здравейте, момичета. Вече съм госпожа Girl_hide Много гадно звучи бееее. Вчера мина подписването, в много тесен семеен кръг. Както се ебавах с вече женените ни приятели, затова че са ревали на сватбата.......какъв рев му ударих накрая shok Не е истина. Тъкмо се бях зарадвала, че удържам положението и като ударих шампанското на екс ,и видях майка да плаче ....край. Като се сетя какви емоции бяха за 15 минути, мога да си представя на 27-ми какво ще бъде. sad Тогава, ако не си омажа целия грим по лицето ще е добре.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 02, 2009, 19:52:19 »

Зайо, честито  nazdrave
Да си призная честно и мен от това много ме е страх, майка ми да не се разреве, че след нея като почна и аз мале мале не ми се мисли  girl_impossible аз затова мисля да минимизирам разни сърцераздирателни речи и т.н. че то ще бъде рев и сополи  girl_impossible
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #33 -: юни 02, 2009, 20:27:27 »

Ами то не е до речи...Жената беше много готина, с един приятен глас и леко просълзени очи  blum.....щом брат ми се разрева смятай. Няма страшно smile И да се разплачеш, то си е емоция.
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 02, 2009, 20:43:25 »

Зайо, честито миличка! Пожелавам ти само прекрасни бъдещи емоций! give_rose
И аз утре ще ставам госпожа и си представям какъв рев ще му дръпна... sad
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 02, 2009, 20:52:29 »

Хей, Зайо. честито и от мен!
Сълзите са минали вече, за 27-ми остава купонааа  danceg
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #36 -: юни 03, 2009, 07:59:28 »

Благодаря ви, момичета  give_rose
Крис, ще разказваш:))
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 03, 2009, 08:08:36 »

ЧЕСТИТО и от мен. пожелавам ти това да са последните ти сълзи в бъдещия семен живот. give_rose
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 03, 2009, 16:53:02 »

Честито Зайо, та както казват момичетата нека това са последните ти сълзи, или ако има такива то нека те да са само сълзи от радост. 
А ние май всички чакаме да видим твоята рокля.
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 04, 2009, 09:29:12 »

Честита темичка, Zaio и честито ви подписване! И при мен имаше сълзи и сополи, ама то без това не може. Даже хора, за които не предполагаме, се разчувстват. Пожелавам ви един безкраен купон и много весело настроение на 27-ми!
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #40 -: юни 15, 2009, 08:42:02 »

Здравейте, момичета Wink Малко поизчезнах в последно време, но съм страшно ангажирана. Вчера си взех окончателно роклята, след като я бях върнала за дооправяне. Купихме и костюм на мъжо. Вече сме почти готови smile)Е, има разни дреболии за купуване, но ще се справим с покупките..Нещо започнах да се спичам, защото имам някакво усещане ,че нещата яко ще се издънят. Свекървата доста изнервя обстановката и не знам как да се справя с нея. Вчера ни заяви, че нямало да идва на взимането ми, защото нямало да издържи в жегата,а и нали вече ме били взели. Нямало да прави захранване при посрещането, защото не и харесвало.Щяла да направи с питата нещо, което правили в нейния край,но нямало да каже какво- щели сме да разберем....А ние трябва да се уговорим с dj-я, за да има все пак някаква организация sad Отказахме се и от жартиера,защото стана страшен проблем. Бил американски, просташки обичай.....Накрая тържеството  няма да прилича на сватба, а на ресторант с дискотека. Айде да не се оплаквам:)
« Последна редакция: юни 15, 2009, 08:48:19 от Zaio » Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 15, 2009, 09:01:18 »

много кофти е това със свекървата. и аз имам проблеми с моите свекър и свекърва ама твоята май е по-зле angry. аз реших да не им обръщам внимание и да си правя каквото искам. все пак това са си нашите сватби, а не техните и аз няма да позволя след толкова месеци подготовка да ми развалят празника. не се ядосвай, няма смисъл. този ден минава като един миг и дребните неща няма да си ги спомняме. Wink
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 15, 2009, 09:39:50 »

Зайче, какво е това същество.... Oh my ... направо се уплаших..как няма да издържи в жегите, та и без захранване..поне да каже каква " изненада" ви готви, все пак трябва да сте подготвени, не и вие и дж да се чудят кво става.. shok
Наистина не й позволявай чак да казва какво да има и да няма на сватбата...че..  beating
Много се радвам че сте взели и рокля и костзм за мъжо..а снимки за нас лзбопитните няма ли?? blush
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #43 -: юни 15, 2009, 09:53:31 »

Снимки след сватбата  blum
А за свекървата....не е лоша жена, но е страшен инат и е свикнала винаги да става на нейната. С нея сме една зодия и сблъсъкът е ужасен. Дано свекърът успее да я убеди, че не е права. За жегата я разбирам до някъде, защото прди години и правиха операция на главата и не може да издържа много,но пък на милото му е неприятно, че майка му няма да е там.....все пак ще има фото, видео, а нея няма да я има. Не знам huhhuh.gif Малко е деликатна ситуацията. Все си мисля, че ако държи на сина си ще направи усилие да дойде.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 15, 2009, 16:15:19 »

Леле, колко е деликатна при теб ситуацията. Много неприятно.Моята майка е същия инат, като си навие нещо на пръста и не мирясва докато не го постигне. Но щом жената се притеснява, че не може да издържи, ок никой не иска инциденти на сватбата. Но за Захранването - помоли мъжа ти да поговори с нея, ако е важно за теб и за него, не може ли да й обясни деликатно, че държите и двамата на този ритуал. Аз съм виждала друг ритул с питата съвсем наскоро. Свекървата извади месал и пита, една от девойките от къщата на булката донесе друг месал. На своя месал свекървата разчупи питата, добави много бонбони и обръщайки съдържанието върху месала на девойката, защипа едно парче пита и го зави в своя месал и си го прибра, а всички после си взеха от месала на девойката по парче пита. Това го гледах на една турска сватба. Ако ви притеснява какъв ще е нейния ритуал няма ли начин да я помолите да ви го обясни.
Ох мила, стискам ти палци да запазиш спокойствието си и да се забавлявате от сърце  give_rose
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines