Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 30, 2024, 14:51:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Zaio- 27 юни 2009  (Прочетена 19980 пъти)
 
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 15, 2009, 16:21:17 »

Зайо, и на мен ми се струва, че няма право да си позволява такива своеволия. Не иска тя да ви захранва - ами ОК, нека примерно майта ти ви захрани - какво лошо. Но да става нещо, при което вие може да останете  Oh my ... - еми незнам и аз какво да кажа  nea

Стискам ти палци да си силна и да се преборите с това, все пак си е вашия ден  give_rose

Нямам търпение да те видим в роклята  Girl_hide
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #46 -: юни 16, 2009, 10:48:42 »

Да ви се оплача....останахме последно 62-ма човека, с нас двамата sad Не знам дали ще стане купон с толкова малко хора.
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 16, 2009, 11:09:55 »

Еее, Zaio, не се притеснявай толкова, няма смисъл да си хабиш нервите. Купонът става с 200, става и с 20. Аз също бях изпаднала в паника, защото много хора се отказаха, даже някои в последния момент diablo. Но сватбата си стана и с 50 човека, даже май бяхме и по-малко. Така че не се отчайвай, ще дойдат тези, които наистина държат на вас и с тях ще ви е хубаво! А другите не знаят какво изпускат girl_wink.
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 16, 2009, 12:51:51 »

напълно съм съгласна с Enigma. и при нас вчера се оказа че отпадат 20-25 човека и аз се ядосах, но който ни уважава ще дойде и ще стане купон. няма смисъл от нерви все пак е  Сватбаааа и е най-важно ние да сме там  sarcastic
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 16, 2009, 15:08:36 »

    Ч Е С Т И Т О !!! ЖЕЛАЯ ВИ СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ И МНОГО ЛЮБОВ!      heart
 Zaio, недей да се разстройваш! Все пак това е твоята приказка, това ще е вашият специален ден...  yahoo
Недей да позволяваш на свекървата да ти помрачава празника. Постарай се с добри думи да я поставиш на място и да осъзнае, че това си е "вашият ден".
     
« Последна редакция: юни 16, 2009, 15:10:48 от lunno_momiche » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 17, 2009, 14:26:09 »

Да ви се оплача....останахме последно 62-ма човека, с нас двамата sad Не знам дали ще стане купон с толкова малко хора.
споко зайо, нашата сватба по план е 60 човека и още не се знае колко от тях ще дойдат
но енигма е напълно права купон става и с 20 човека - другите могат само да съжаляват, че не са били с вас да се позабавляват  blum
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #51 -: юни 17, 2009, 15:08:42 »

Момичета, прави сте. Като се замисля не се притеснявам толкова за купона, колкото ми е тъжно, че няма да дойдат хора, които наистина искахме да присъстват cray Надявам се само трите дни, в които ще бъдем в Пловдив преди сватбата, да не се превърнат в ад за мен. Искам да си почина, да отида на сауна, на масаж....не да споря за глупости и да се изнервям.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 17, 2009, 15:17:00 »

Мила Зори, първо да ти честитя официално за подписването, желая ви наистина много щастие, любов и късмет и да се разбирате все така като и досега, съжалявам, че чак сега пиша, но сега видях темата ти, иначе те разконспирирах от доста време smile blum give_rose
Недей да обръщаш внимание на свекърва ти, няма да я промениш, познавам я и в общи линии няма какво да кажа, просто направи както искаш ти и не се съобразявай с нея и не позволявай да ти развали празника, нека майка ти да ви захрани, като не иска тя. или пък Алекс да я помоли, мисля, че ще се съобрази със сина си.
Наистина съжалявам, че няма да можем да дойдем на сватбата, много ми се искаше и чаках с нетърпение да дойде деня, но просто Димитър го командироват в Лондон и аз ще ида с него, канени сме и  на една официална вечеря там. Не се притесявай, че сте малко хора, сигурна съм че ще стане голям купон и наистина съжалявам, че и ние допринасяме за това да сте по-малко хора.
много ама много обичам сватбите, и съм сигурна че вашата ще е много интересна и хубава и весела.
 и не се изнервяй, а наистина си почини и релаксирай, даже ако трябва иди на хотел smile
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #53 -: юни 17, 2009, 15:26:44 »

Руми,благодаря. Сигурна бях, че ще се сетиш, че съм аз  blum Не се сърдим на никой, който няма да успее да дойде, защото всички имате достатъчно извинителни причини. За забавата-като ударим по 1-2 чашки и купона ще си стане  danceg Весело изкарване в Лондон и като се върнете може да се видим на кафенце да показваме снимки Wink
« Последна редакция: юни 17, 2009, 15:37:13 от Zaio » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 17, 2009, 15:34:14 »

ами задължително ще се видим, искам снимкии и пълен и подробен разказ и наистина много съжалявам, че няма да можем да дойдем, иначе нещата,които до момента сте си взели са супер и много стилни, предполагам не мога да те изнудя за снимчица на  роклята smile
 а пък за забавата от личен опит ти казвам, че не е нужен никакъв алкохол, толкова е тържествено чувството и наистина е толкова приказно всичко, че съм сигурна купона и настроението ще са на 6
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 29, 2009, 09:01:32 »

Мило семейство Димови, честито!
 желая ви много дълги години семейно щастие, живот изпълнен с любов, хубави мигове, щастие и късмет и разбира се както се казва ; таз годин булка, догодина люлка! weddingday weddingday weddingday
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 29, 2009, 09:10:19 »

Честито на още едно младо семейство. Бъдете много щастливи и се подкрепяйте в живота. Създайте едно щастливо и весело семейство.
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 29, 2009, 13:30:26 »

Честито на младото семейство  weddingday

Желая ви вечна любов, разбирателство и подкрепа във всеки един момент  LOVING
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 29, 2009, 14:21:08 »

Честито на още една сладка булка! Много се обичате и уважавате и винаги да сте един до друг в хубавите и лошите моменти! И скоро да не сте само двама  give_rose
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 29, 2009, 21:59:50 »

честито!!! много щастие в бъдещия ви семеен живот!!!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines