Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 30, 2024, 14:51:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Zaio- 27 юни 2009  (Прочетена 19980 пъти)
 
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« -: май 28, 2009, 09:17:25 »

Зори, хайде не остана време и до твоята сватба! Пожелавам ти приятна подготовка ако нещо е останало за приготвяне и много красива сватба. Чакаме те с разказче и снимки от подготовката, а после и от сватбата!  give_rose give_rose give_rose
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 28, 2009, 09:28:06 »

Zaio,  честита темичкаа!  yahoo
Чакаме те с подробности за подготовката!
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 28, 2009, 10:21:36 »

я кой си имал темичка. Wink честито и успешна подготовка. чакаме подробности.
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #3 -: май 28, 2009, 10:52:42 »

Ехааа, и аз си имам темичка yahoo. Капризче , много благодаря. То подробности няма много. Сигурно съм най-несериозната булка  blum.
Сватбата ще бъде в манастира "Св.Кирик и Юлита", малко преди Асеновград. Много красиво местенце и най-важното е, че ще си бъдем само ние. Надявам се да стане як купон. Екипът също е много готин. Поне първите ми впечатления от хората са страшно добри- dj Емил Дрехаров, видео- Тодор Стойков, фото- Бони Бонев. Последният ми е обещал пробна фотосесийка, така че трябва скоро да му звънна да ни щракне с милото.  В деня на сватбата ще имаме само църковен брак- в "Константин и Елена", в стария Пловдив. Гражданското ще бъде сега в понеделник, на 1.06, така че доста по-рано ще стана госпожа. Хм.....странно звучи  Girl_hide
Честно казано малко изоставаме с покупките. Утре съм на проба за роклята в Асеновград. Нямам все още обувки- оказа се много трудна задача, особено около баловете. Нямам все още и бижута....Младоженецът пък няма абсолютно нищо. Обикновено винаги сме така, затова все още не се притеснявам много. Утре ще сме в Пловдив и имаме адски много задачки. Трябва да си вземем подаръчетата за гостите- малки бутилчици вино, халките,  да отида да говоря с флористката, гримьора....Честно казано все още не ми е ясно при кого да отида за прическа и грим. Ако имате някакви предложения с радост ще ги прочета. Моя приятелка си прави грима за сватбата при Слави. Наистина е добър, но ме притеснява, че винаги грима е доста тежък.
Тия дни ще имам повечко неща за показване....затова засега спирам да пиша.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 28, 2009, 10:56:35 »

Зайо вече има темичка, честито  Bravo
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 28, 2009, 11:02:54 »

Зайо, стискам палци да си доволна от пробата! Ще чакаме да кажеш как е минало.
За грим...не знам, мисля, че Слави се справя суупер. Всички негови булки, които съм виждала страшно много ми допадат. Защо не направиш проба при него? И тогава ще си му кажеш какво точно искаш! Но в карйна сметка, всичко си е въпрос на вкус!  good
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #6 -: май 28, 2009, 11:06:51 »

Най-вероятно ще пробвам. Макар, че честно казано не ми се дават 50 лв за пробен грим. Поне толкова е взимал миналата година.
За роклята- дано да успея да щракна поне мострата утре. Предполагам,че за първа проба моята няма да има много завършен вид.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 28, 2009, 11:09:12 »

Хей, още една булка на нашата датичка  yahoo
Честита тема и приятна подготовка ти желая  give_rose
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #8 -: май 28, 2009, 11:11:49 »

bubka , благодаря. Наистина станахме много булки на 27-ми. Последните 2 месеца се изпожениха толкова познати.....много се радвам.
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 28, 2009, 11:30:12 »

Най-вероятно ще пробвам. Макар, че честно казано не ми се дават 50 лв за пробен грим. Поне толкова е взимал миналата година.
Сега цената пак е 50лв.
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 28, 2009, 12:10:42 »

Честита темичка мила   give_rose
Чакаме с нетърпение снимки /много съм любопитна  Curtsey/

Моят грим също беше дело на Слави - гримът беше доста различен от този, който използвам в ежедневието, но за снимки трябва по наситен  и аз съм страшно доволна от него. Ако трябва отново да избирам, не бих се замислила - пак ще е той  good
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #11 -: май 28, 2009, 12:28:41 »

Pepina, страшно си красива, а на сватбата изглеждаш страхотно  give_rose.
За Слави точно това ме притеснява- гримът е наистина много наситен и различен от това, което съм свикнала да виждам върху себе си:)), но най -вероятно ше се доверя на него. А прическата къде ти я правиха? И аз искам пусната коса, леко накъдрена.
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 28, 2009, 15:43:09 »

Ехеее, кой си имал темичкааа, хайде Зайче, и при теб обратното броене започва..само 30 дни те делят от най-вълнуващият ден в живота ви..
Хайде сега, давай отчет до къде сте я докарали, какво има още да се свърши и се смили над нас..много обичаме да гледаме снимки  blush
Успех в подготовката give_rose
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 29, 2009, 09:29:33 »

Zaio, честита темичка!
стискам палци всичко да е наред с роклята, успех с оставащите неща от подготовката и една прекрасна сватба!!!
И аз искам малко снимчициииии blush blush
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 29, 2009, 10:10:54 »

Зай, честита темичка и от мен!
Така неусетно ще се изнижат тия последни дни smile Обаче ти пожелавам нищо да не спъва доброто ти настроение и предсватбения устрем!  good
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines