Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:57:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вицове - 2 част  (Прочетена 104065 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #60 -: април 27, 2015, 15:30:42 »

В 4ч сутринта, по улиците се вика:
"Млекарооо, млекарооо, мле-кааа-ро!"

Отваря се прозорец и се чува гневен глас:
- Какво си се развикал по нощите?
- Ами млекар сьм, мляко продавам.
- Е аз като сьм гинеколог, да не ходя нощем да рева: "П….каро, п….карооо"

 lol lol lol
Активен
kamelia_ivanov
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #61 -: юни 29, 2015, 03:59:16 »

много смях lol)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юли 03, 2015, 08:43:39 »

Мъжка комапния от гърци, отишли на предвидена отдавна екскурзия в Брюксел, въпреки наложените ограничения на тегленията... Седнали в един хубав ресторант, поръчвали, поръчвали.. Яли, пили, пели песни и се смели.. Дошло време за плащане на сметката и идва сервитьорът - 1500евро. Те разбира се, нямали толкова пари и искали да говорят с управителя, за да измислят нещо, как да платят.. Идва управителя, разбира ситуацията и казва "Добре, няма да платите, но ще се наложи да ви се изреди целия персонал". Поогледали се малко гърците и рекли,  "Като няма друг начин и така да е..". Донесъл уравителят една кофа с вазелин и гледа, гърците си мажат гърдите с него.. Очуден пита "Защо си мажете гърдите бе, този вазелин е за друго място..".. Гъркът отговорил "То дупето ще изтрае, няма проблем, ама сърцето гордо не можеее"

(Сутрешно събуждане от колегата ми)
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 03, 2015, 09:41:25 »

Мъжка комапния от гърци, отишли на предвидена отдавна екскурзия в Брюксел, въпреки наложените ограничения на тегленията... Седнали в един хубав ресторант, поръчвали, поръчвали.. Яли, пили, пели песни и се смели.. Дошло време за плащане на сметката и идва сервитьорът - 1500евро. Те разбира се, нямали толкова пари и искали да говорят с управителя, за да измислят нещо, как да платят.. Идва управителя, разбира ситуацията и казва "Добре, няма да платите, но ще се наложи да ви се изреди целия персонал". Поогледали се малко гърците и рекли,  "Като няма друг начин и така да е..". Донесъл уравителят една кофа с вазелин и гледа, гърците си мажат гърдите с него.. Очуден пита "Защо си мажете гърдите бе, този вазелин е за друго място..".. Гъркът отговорил "То дупето ще изтрае, няма проблем, ама сърцето гордо не можеее"

(Сутрешно събуждане от колегата ми)

 funnytooth funnytooth funnytooth Изпокапахме от смях тука!
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 24, 2015, 01:02:01 »

Πo пътя ĸъм цъpĸвaтa млaдoжeнци зaгивaт в ĸaтacтpoфa и ce oĸaзвaт пpeд вpaтитe нa paя. B oчaĸвaнe нa Cвeти Πeтъp тe paзcъждaвaт, дaли нe e пo-дoбpe дa ce oжeнят в paя, тaĸa и тaĸa ca били тpъгнaли дa въpшaт тaя paбoтa..
Излизa пo eднo вpeмe Cвeти Πeтъp и тe гo питaт. Toй ce пoзaмиcля мaлĸo и ĸaзвa:
– Xм, нe знaм , нe знaм. Чaĸaйтe дa пpoвepя нeщo.
Bлязъл cвeти Πeтъp в paя, нямa гo eднa, двe ceдмици и пaĸ ce пoявявa.
– Дa – ycмиxнaт ĸaзвa тoй – мoжeтe дa ce oжeнитe в paя.
– Чyдecнo! Дoбpe дe, aми aĸo нищo нe излeзe oт бpaĸa ни? Moжeм ли дa ce paзвeдeм?
Лицeтo нa cвeти Πeтъp ce нaливa c ĸpъв и тoй ĸpяcвa:
– Aбe виe, дa нe cтe лyди бe!? Двe ceдмици oбиĸaлям из paя, дa ви тъpcя cвeщeниĸ, миcлитe ли, чe тyĸ щe мoгa, дa ви нaмepя и aдвoĸaт!?!!
 girl_haha
Mлaдo ceмeйcтвo ĸaни гocти. Mъжът ĸaзвa нa жeнaтa:
– Πpигoтви вeчepя зa чeтиpимa.
– A ĸaĸ дa cгoтвя – тaĸa, чe пoвeчe дa нe дoйдaт, или тaĸa чe дa иcĸaт пaĸ дa дoйдaт?
 girl_haha
– Kaĸвo cтaнa c oнaя мaдaмa, ĸoятo тoлĸoвa вpeмe я cвaляшe?
– Aми peшиx дa ce изфyĸaм, и й ĸaзax чe имaм cyпep бoгaт дядo, ĸoйтo вceĸи мoмeнт мoжe дa yмpe и дa ми ocтaви oгpoмнo нacлeдcтвo.
– И тя ĸaĸвo?
– Ceгa ми e бaбa…
 girl_haha
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #65 -: август 11, 2015, 08:31:58 »

Житейска мъдрост: Колкото е по-тихо детето в съседната стая - толкова ще бъде по-скъп следващият ремонт! blum


В претъпкан автобус:
- Господине, бихте ли се отместили малко? Стоя на един крак!
- Госпожо, аз стоя на два крака, ама не са моите!
Активен
Seruto

Публикации: 0


« Отговор #66 -: септември 16, 2015, 12:20:42 »

Един рибар хванал златната рибка.
- Пусни ме и ще ти изпълня три желания!
- Нямам такива.
- Как така?
- Имам страхотна жена, която ме обича, голяма къща, скъпа кола...
- Чакай, няма човек, който да няма поне едно желание.
- Амии... направи така, че винаги да свършвам заедно с жена си!
- Имаш го - казала рибката и скочила във водата.
Рибарят си тръгнал щастлив към къщи. И докато стигне, свършил три пъти.
Активен
seli76
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



:)
« Отговор #67 -: септември 22, 2015, 21:06:13 »

Жена към мъжа си:
 - Искаш ли да любиш симпатична мулатка?
 - Разбира се, че искам – подскочил мъжа.
 - Тогава дай кинти за солариум.
Активен
rostislava221
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #68 -: август 21, 2016, 21:10:35 »

Иванчо влиза в аптеката и започва да изброява на аптекарката :
- бинт;
- марля;
- риванол;
- кислородна вода;
- лепенки;
- обезболяващи;
Аптекарката се притеснила и го пита -
- Да не е пострадал някой?
- А, не, но баща ми отиде на родителска среща..
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #69 -: август 21, 2016, 22:00:07 »

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #70 -: септември 01, 2016, 14:42:33 »

Обява от нета :

"На 34г.165см110кг.43N обувки.Живея скромно и достойно на село, до чешмата.
Мъж не съм имала, щото то тука са останали само дъртаци и страхливци.Имам три сестри все омъжени и живи.Племенниците понякога ми викат лельо, а друг път чичо.Не им се сърдя,детска им работа.Обичам домашният уют,природата,виното и ракията.На абютюренската пих уйски и много ми хареса че шишето е квадратно.

Мога да карам комбайна и трактор както и да ги бутам или дърпам ако закъсат.Ама само по асфалта че инъче затъвам да коленете в калъ.Имам мотор "иже" с кош.
Лани когато валя големият дъжд и отнесе моста сама пренесох на гръб 73 овце,14 кози и 4 пръча + 3 каракачанки и бай Митьо с магаренцето му. Най ме озориха пръчовете че трябваше да ги свалям от сливите. Помня само че бай Митьо са кръстеше и мърмореше."Ох леле божкеее на кое ли добру мумче ще му почерни дните тоз вампир?" Хакнъх му един шамар да съ сафиряса. И сега ма заобикаля го ма види и все ходи на реката да си търси златният мост.

Мен в село много ма почитат и уважават и мъжете и жените. Много си търся вече мъж че не се търпи повече. Заран все се събуждам изпотена и ми е едно криво и пусто на сърцето и душата. Да готвя мога ама по ми харесва да мачкам с голи крака кога някой чужд мъж е настинал. Той стене пъшка и се гърче пък аз мачкам ли,мачкам.Търся си мъж дето да не е много учен че да има за какво да си говорим. А пък и те учените все са едни кекави и с очила и ризи.Да си седи дома и да се занимава с каквото ще. Да има жива душа покрай старите че аз като тръгна на лов по два дена се пилея по пущинаците. Ама празна никога не съм се връщала. На барове и на доктор не ходя....

Искам само да ме обича и да си правиме деца.Няма да го бия или да го товаря с много работа да не са повреди."
Активен
rostislava221
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #71 -: септември 08, 2016, 19:08:59 »

Не съм мъж под чехъл. Правя, каквото искам! Кеф ми е пера, кеф ми е готвя.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #72 -: септември 16, 2016, 09:51:39 »

И запомни: не се е родила още тази яйцеклетка, която да бяга след сперматозоида! Не върви срещу природата!
Активен
mima88
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #73 -: септември 17, 2016, 17:51:46 »

 Do you speak English?
- Yes.
- Name?
- Абдул Ал-Рашид.
- Sex?
- Три до пет пъти седмично.
- No, no ... I mean male or female?
- Yes, male, female, sometimes camel...
Активен
seli76
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #74 -: януари 24, 2017, 15:20:29 »

Може да си честен българин. Може да бъдеш богат българин. Но някак не се получава едновременно да си хем българин, хем богат, хем и честен!  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines