Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 15:31:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - част 6  (Прочетена 172664 пъти)
 
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: октомври 22, 2009, 17:45:26 »

eva_87, в случай, че не намериш същата, нищо не пречи половината да ги направиш с друга дантела.
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: октомври 22, 2009, 21:17:46 »

Аз не държа да е същата дантела,но няма дори подобна на тази.Има много тънки или сребристи.А това не е точно дантела,все едно е плетена от метални нишки.И е твърдичка.То и със обикновенна дантела ще стане,но да не после да има сърдити гости.Ще кажат,че на еди кой си е с такава а тяхната е с друга и т.н.т.А вчера обиколих най-малко 40магазина Oh my ... и нищо!
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #392 -: октомври 22, 2009, 21:34:35 »

Мисля че спокойно можеш да направиш половината покани с една дантела, а другите - с друга. Ако ги разпределиш на случаен принцип - на кого с каква, не вярвам да има сърдити, още повече че се съмнявам някой да тръгне да си сравнява поканата с нечия друга (надали ще събереш всичките си гости на едно място по едно и също време за да им раздадеш поканите и да имат възможност да ги сравняват). Така че намери си дантела която се връзва като цяло с концепцията и действай смело! good
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: октомври 22, 2009, 22:53:35 »

"Надали ще събереш всичките си гости на едно място по едно и също време за да им раздадеш поканите и да имат възможност да ги сравняват"
Всъщност,горе-долу така ще направя  funnytooth 20-тина от гостите са нашата компания и всички се събираме в кварталното кафе.Като си дойдем в ,Бг. ще се съберем там и ще им дам поканите.Ама няма нищо,едва ли ще обърнат чак такова внимание.Просто ми се искаше всичко да е перфектно.Благодаря зя окуражаването girl_wink
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #394 -: октомври 23, 2009, 04:10:47 »

Е нямаш право! girl_impossible Сигурно от хиляда булки, на една ще се случи подобна ситуация, признавам ти си по-голям карък и от мен! blum И все пак ако не си ги разпределила по някакъв признак: на този такава, на другия - от другите, смятам че няма да има сърдити. Но аз винаги съм уважавала перфекционистите, защото винаги това е било и моето желание и много се дразня нещо като не стане както съм го искала, така че ти стискам палци да намериш правилната дантела!
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: ноември 09, 2009, 19:47:21 »

Момичета, някой знае с какво се прави тази пеперуда и от къде може да се купи?


* untitled.JPG (25.39 KB, 457x726 - видяно 230 пъти.)
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #396 -: ноември 09, 2009, 20:44:39 »

Много е нежно! Предполагам че се изрява на щанца, тоест трябва да попиташ в някоя рекламна агенция или печатница, по принцип те разполагат с такива машини. Може би ще стане и на ръка с макетно ножче, но определено е само за много сръчни, търпеливи и точни ръце nea
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: ноември 10, 2009, 11:21:06 »

Мисля си, че има и такива перфоратори, които не "изрязват" цялото изображение, но трябва да се потърси.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: ноември 10, 2009, 11:41:39 »

Във печатниците имат такива машини които режат фигури !  good
Активен
Tarna
Ентусиаст
**
Публикации: 113


« Отговор #399 -: ноември 10, 2009, 13:45:51 »

Още сме далеч от поканите, но когато разглеждах модели, засега най-много ми хареса този с панделка по средата, която се оразвръзва и вътре е текста. Това дава възможност да се използват цветове на панделките /мисля си, че може да е тюл или дантела/ според цветовете на сватбата, например.
Ето линк към снимки на тези модели: http://www.1st-class-wedding-invitations.com/product-detail.aspx?i=1999WH&t=S
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: ноември 10, 2009, 14:29:23 »

Благодаря на всички за помоща give_rose
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: ноември 11, 2009, 16:05:04 »

eva_87 , моите покани бяха с дантела.Е няма такъв ужас. И още повече магазини да обиколиш -няма.Никакво разнообразие. Каквото има в единя магазин,същото има и в останалите. Аз сега съм си направила една колекцийка от дантели по 1м, купувани за проби.Накрая пак не ми харасваше тази дантела,но нямах избор. Дори и в нета съм се ровила ,но няма.Около Женския пазар има няколко магазинчета. До Халите (Георг Вашингтон) има едно много малко и скътано магазинче, от което си купих дантелата..Дано успееш да намериш!
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: ноември 11, 2009, 16:50:40 »

Момичета, някой знае с какво се прави тази пеперуда и от къде може да се купи?

Skylife е права. Такива пеперуди, а и други фигурки се правят с т.нар. Pop Up Punch. Който за разлика от другите перфоратори, не изрязва нацяло изображението, а само частично, за да се постигне 3D ефект.

Ето тук има такъв перфоратор, но пеперудката е малко по-различна. Все пак може да свърши работа. Конкретно този сайт доставя до Бг.

http://www.addictedtorubberstamps.com/ProductDetail?ProductDetail.SKU=6-758-724206
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: ноември 11, 2009, 21:30:16 »

Намерих си дантелата вчера! :danceg:При мен проблема не беше,че няма разнообразие и че навсякъде е еднакво.Точно обратното-във един магазин намерих точно такава дантела каквато исках,но беше само 5 метра,а на мен ми трябваха 13.И до вчера не можех да намеря никъде такава.А магазина от който я купих го закриваха и няма да поръчват пак.Но всичко се нареди и продължавам с изработката yahoo
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #404 -: ноември 12, 2009, 11:04:29 »

Много се радвам! Ако трябва да бъда искрена точно си мислех какво стана с твоите дантели и си мислех да те питам, но ставам, включвам компютъра и хоп!, ти си ме изпреварила! Браво!
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines