Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:16:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - част 6  (Прочетена 172551 пъти)
 
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: октомври 08, 2009, 13:33:36 »

 Bravo Bravo BravoVanche, поканите са чудесни, а за текста нямам думи, най-много ми хареса "Не, че не можем сами" funnytooth good
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: октомври 16, 2009, 19:18:55 »

Момичета, търся вашето мнение

За кумувете, шаферите и родителите (за годежа) - да ушия умален вид на чанти като тези, които продават в Пикадили. В тях да сложим мини бутилка алкохол, мини кутия бонбони и по-семпла на вид покана с текст. Много ми се искаше да я направя на фотошоп....но не ми остава време да го разуча  cray Надявам се останалот да компенсира това.

А за гостите( всички м-у 25/35) от много чудене се спрях на вариант Power-Point покана с наши снимки и там каквото ми дойде...

Ще се радвам да споделите мнението и препоръките си. Особено, ако знаете и други лесно използваеми програмки  pardon
Активен
canas
Любопитен
*
Публикации: 29


необяснима


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: октомври 16, 2009, 20:02:40 »

Според мен специално за твоята сватба, като имам предвид каква ще бъде, поканите на всички трябва да са просто бели картончета, написани на ръка, пъхнати в ръчни плетени торбички, нещо от този ти, но в мини вариант:


Не знам дали се правят трудно и колко гости искате да поканите. но са точно в стила на сватбата ти.
Хм всъщност сега чета нещо за годеж в началото на поста ти и се обърках. За годежа ли става въпрос?
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: октомври 16, 2009, 20:35:03 »

За родителите - годеж, за приятелите - купон  pardon

Иначе и моята идея е нещо подобно, но от червен плат и отгоре каквото сътворя. Или като тази с различни платове ивици, или декорация от копчета, или просто избродирани имената и датата. Всичко ще е до муза и платовете, които намеря.

Първоначално мислех за всички да са чантички, но няма да имам време да ги ушия. Освен това идва и проблема с изпращането им - ще трябва да е в колетче, което ще затрудни повечето ни приятели, както и мен.

Ще направя по една твоя и моя модел да видим как ще стане и ще ви ги снимам за коментари.

Много се радвам, че има някой с моите виждания за нещата и за свежата идея на модела чанта! give_rose
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: октомври 19, 2009, 10:53:28 »

Vanche_   - прекрасни покани си имала - семпли, изискани Bravo
Активен
Vanche_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: октомври 21, 2009, 16:19:34 »

Vanche_   - прекрасни покани си имала - семпли, изискани Bravo
Радвам се, че ви харесват  thank you
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: октомври 22, 2009, 13:11:36 »

Вече направих половината покани(освен ако не ми хрумне да ги украся с още нещо blush)!Сложих снимки в албума ми.Много си ги харесвам.За цветето вътре се колебаехме между розата и орхидеята,но орхидеята спечели.Вие какво мислите?
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: октомври 22, 2009, 13:25:24 »

 Bravoeva_87 , покатите много ми харесват и без допълнителна украса. Аз съм пристрастена към розите yahoo но ако букета, бутониерите и другите украси ще са от орхидея, и на поканата трябва да я има Wink
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: октомври 22, 2009, 14:14:59 »

eva_87, според мен си направила правилния избор good

Аз намерих едно стихотворение на Иван Вазов и малко го преработих като текст на поканата за гостите. Моля да го прегледате за грешки. @}->--В галерията е.

Много се затрудних с предпоследния ред. Някак "14ч на обяд" не ми звучи много добре. Имате ли идея с какво да го заменя, за да се запази римата?
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: октомври 22, 2009, 14:28:13 »

eva_87 - поканите ти са страхотни Bravo И аз мисля да се захващам тези дни с тях и ще бъдат също папируси. Ева, това златистото залепено ли е за поканата и от къде си купи необходимите материали? Много ми харесва, но си мисля, че като е по-дебела трудно ще се разпечата в домашни условия или греша?

lionelsa - браво и на теб. Как ти хрумват такива оригинални текстове ? crazy Аз съм в такова творческо затишие и нищо интересно не ми хрумва, като идея  angry
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: октомври 22, 2009, 14:40:19 »

eva_87 и на мен много ми харесват поканите ти!Като концепция са близки до моите(можеш да ги видиш в галерията),така че съм пристрастна!
lionelsa,текста ми харесва и ми допада.Можеш да опиташ с "14ч по пладне"(или "след пладне"-не знам как е правилно да се каже)!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: октомври 22, 2009, 14:42:48 »

Момичета има тема за текстовете на поканите, тази е само за вида на поканите!
« Последна редакция: октомври 22, 2009, 14:54:18 от магито » Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: октомври 22, 2009, 14:47:22 »

моята идея е по обяд
А моето виждане за текста е следното:
Скоро този ден ще дойде - 24 януари е денят
и гласовитите гайдари в Арбанашки хан в с. Арбанаси в 14 ч. по обяд ще ЗАручат blush
п.п или нещо такова ми се върти в главата, а ако може да се изпусне с. Арбанаси ще е още по-добре pardon
Лично мнение изказвам, много готини идеи имаш като цяло Bravo. Успех Wink
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: октомври 22, 2009, 15:13:46 »

магито, благодаря за забележката - ще отправя въпроса си там give_rose

zori83, аз до преди три дни бях в същото положение като теб. Но гледаш снимки по тематиката на сватбата, четеш, мислиш.....и като те натиснат срокове - тя идеята се появява.  pardon Горе главата! И твоята муза ще се появи.

petrova83, dodo 23,   give_rose благодаря за идеите! Ще попитам и в темата за текстовете за мнения, макар тази на petrova83 много да ми допада и ще я поправя, че така не ми звучи добре. И аз мислех да махна "с. Арбанаси", но предпочетох да го оставя за да си спестя въпросите на някои "шматки" сред приятелите ни. sarcastic

За оформлението на поканата за гости - все още се чудим, дали да ги изпратим по email или да сложим поканата м-у два червени листа и да я изпратим по пощата. pardon

Върху чантичките за кумувете/шаферите/родителите реших да бродирам имента, датата и каквото още там ми хрумне. blush Дано не ми мине котка път и този weekend  да ви ги покажа.
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: октомври 22, 2009, 17:24:31 »

Радвам се,че харесахте поканите ми!Картона не е много дебел и мина без проблем през принтера ми.Това златистото е нещо като дантела,а от доло има сатенена лента,която завръзвам на панделка.И лентата и дантелата са залепени.Дантелата я купих от тук(Гърция)и незнам къде в Бг. има подобна.Лощото е,че ми трябваха 13 метра а в магазина имаше само 5.60.Купих ги,залепих ги и сега никъде не мога да намеря такава дантела.Дори и подобна само.Ще търся още,има време. girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines