Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 22:10:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Събиране на подаръците от младоженците
с тост / по масите /
с коктейл /уелкъм дринк/
преди сватбата

Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Събиране на подаръците от младоженците  (Прочетена 159899 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: юли 16, 2010, 14:30:16 »

Пепче, много е хубава кутията, може и още една две розички да добавиш, иначе професионално си я направила,  сега разгледах и другите неща и всички ви е много стилно и хубаво, роклята е разкошна.
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: юли 20, 2010, 20:37:01 »

На мен въобще не ми харесва това минаване по масите за събиране на подаръци. Много ми е грозно. Аз съм много против това............... diablo diablo diablo
Приемам да се дава наздравица по масите, но с уговорката ако не се дават подаръците тогава.
И на мен ми е много грозно bad
Прочетох 1 страхотен вариант - оригиналът беше в нещо като глобус направили дупка за пликчетата, а на него пишело "Събираме парички за нашия меден месец". Като младоженците НЕ минавали с него по масите за просия.
Аз ще взаимствам идеята, но се чудя дали да позиционирам доверено лице да я наглежда и хората като се настаняват да минават първо през глобуса, или... pardon
А че ще минем да се чукнем с всеки е повече от ясно good.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: юли 20, 2010, 21:08:49 »

Pepche, поздравления за кутията, сладурска е!  blum
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: юли 21, 2010, 08:06:18 »

На братовчед ми сватбата беше с изнесен ритуал, и след ритуала застанаха до арката и всеки мина да им честити и им даваше каквото е приготвил -парички , подаръци, след това минаха за наздравица със гостите без никой да им дава нещо!
Активен
Ochun
Любопитен
*
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: юли 29, 2010, 10:06:53 »

И аз ще съм с изнесен ритуал, давайте съвети момичета  smile Ритуала ще е на една закрита тераса и се чудя кога, как и къде да са поздравлениета, подаръците, наздравицата и тн...
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: юли 29, 2010, 10:22:06 »

почти винаги, когато има изнесен ритуал, непосредствено след ритуала, младоженците застават на определено място и приемат поздравленията, даже самият служител/сватбоводещ казва " а сега младоженците ще приемат вашите поздравления..." така става ясно за всички. Може да предвидите маса за подаръци и да застането до нея и там ще поставяте лесно подаръците. Ние така направихме.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: юли 29, 2010, 11:07:30 »

Ochun Руми много добре го е обяснила. Можете да подготвите 1 маса с чаши със шампанско някъде отстрани на терасата и като свърши церемонията заставате до нея с по една чаша, гостите минават, взимат си шампанско, чукват се с вас, поздравяват ви, дават ви подаръка и после влизат в ресторанта. Мисля че би се получило много добре smile Може след вас да са шаферките с подноси със сладки, за да почерпят и те, ако искате изобщо да има сладки. И така  pardon Може да застанете пък на входа на ресторанта, без нищо и да посрещате гостите и те пак да ви поднесат подаръците smile
Активен
Ochun
Любопитен
*
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: юли 29, 2010, 19:56:29 »

И на мен ми се върти нещо такова в главата. След като мине церемонията, всеки да си вземе чаша шампанско, да минат да ни поздравят още на самата тераса, и някъде там да бъде направена маса за подаръци, от която и ние ще им подаряваме нашите подаръчета. След което с мъжа ми ще изчакаме да се настанят в ресторанта, може да си направим няколко снимки през това време, след това влизаме и ние в ресторанта, още не съм решила дали да има пита, менче и тн, но със сигурност ще има едно всеобщо Наздраве  smile  Предполагам ще седнем да си починем за 5-10мин. и следва първи танц, танца с баща ми, кумовете и тн.  Как ви звучи момичета ?
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: юли 29, 2010, 20:56:13 »

Че ще имате ужасно малко вр за снимки huhhuh.gif
Активен
Ochun
Любопитен
*
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: юли 29, 2010, 22:15:56 »

Преди церемонията и ресторанта имаме отделен час за фотосесия. А тези в ресторанта ще са допълнителни.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: юли 29, 2010, 22:17:04 »

На мен планът ми допада good
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: юли 30, 2010, 09:33:34 »

Ochun плана ти е добър. Мисля че много добре ще се получи smile
Активен
Ochun
Любопитен
*
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: юли 30, 2010, 17:44:57 »

Данооооо да се получииии   danceg , а после как ще кача снимките, от сега имам проблеми хихихих
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #403 -: август 06, 2010, 22:10:30 »

Ние така направихме, след церемонията преди да минат да ни поздравят гостите минаха да се почерпят със сладки и соленки и чаша шампанско за наздраве.До нас имаше маса за подаръци и кутия за подаръци girl_wink Единствения съвет който мога да дам, като "препатила" е предварително да обясните на гостите за какво е тази маса или който ви  води сватбата да го обяви по някакъв начин защоно имаше и неразбрали гости, които в последствие идваха да оставят подаръците си (след като се настанихме масата за подаръци беше разположена от страни до булченската маса) или ни ги дадоха козато минахме за наздравица. Иначе вотосесия направихме след като се настанихме и изтанцувахме първия-втория танц и едно две хора. Така гостите вече са настанени да пийват и хапват, а ние бяхме на разположение на фотото около час  photograph
Това наистина беше правилиня избор поне за нас и много се радвам, че спестихме приемането на подаръци кагато минахме за наздравица и да си поздравим гостите good
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: август 21, 2010, 17:59:17 »

И аз съветвам да предупредите всички гости за какво е масата и най-вече да сте сигурни че всички са разбрали идеята. Ние нямахме изнесен ритуал, но имахме посрещане с шампанско на входа на ресторанта, където ние и кумовете бяхме застанали с по 1 чаша и отстрани до нас имахме маса с чаши шампанско, от която всеки си взимаше чаша и си правихме наздравица с всички, а те оставяха подаръците и букетите на отделна маса, за което помагаха кумовете. Кума пък държеше голяма кошница с подаръчетата за гостите и  те оставяха  подаръка и си взимаха тяхното подаръче Wink просто така решихме да го направим Wink Първо минаваха родителите ни, шаферите, за да покажат какво всъщност трябва да правят останалите гости, ако имаше неразбрали, (както и стана), въпреки че бях предупредила и след това останалите гости. За това най-добре обяснете на всички подробно каква е идеята и се уверете че са разбрали. Не че е болка за умиране, така или иначе ще разберат какво да правят като видят останалите гости, но все пак по добре е да знаят и да не се чудят. Дори според мен е добра идея welcome drink-a  да се спомене в поканите, но ние го решихме след като поканите вече бяха раздадени.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines