Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 15, 2024, 22:57:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Юли ,Август и Септември! 2  (Прочетена 116311 пъти)
 
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: март 20, 2009, 11:56:48 »

И аз искам да знам каде ходите на консултации момичета нали ще раждам в Сливен и ми е интресно smile
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: март 20, 2009, 12:13:05 »

Диде, аз съм в Окръжна болница при д-р Радков. Много съм доволна. Зная и други много добри лекари там. Общо взето се работи чудесно там. Имат модерна апаратура и всичко необходимо, ако недай си боже се получат някакви усложнения при едно раждане. Последният път като бях в болницата имаше две двойки от Бургас, които бяха на оглед в болницата, за да изберат къде да раждат. Също идват да раждат и в МБАЛ Хаджи Димитър, но за там не мога да коментирам-незная какви са условията. Моя приятелка ражда там и остана също доволна. Ева е добре, но нямат достатъчно апаратура. Може би са взели вече кувиози. Ти накъде си се насочила?
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: март 20, 2009, 12:14:46 »

Хаджи Димитър ще е и мисля април сега да звънна на док и да се срещем вече Мисля при Пенков
Активен
daniela_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: март 20, 2009, 13:04:38 »

Bandidi, Дидето аз ще раждам в окръжна при Михайлова,тя ми води консултациите и нямам оплаквания,за сега
всичко протича нормално good
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: март 20, 2009, 13:39:57 »

Браво, сестра ми беше при нея с предизвикано раждане, понеже дойде от Бургас и искаше при нейния екип. За 2 часа роди и след 2 беше на крак:) Ох, да стигнем дотам, отсега се вълнувам.
Активен
desisv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 86


МОЯТ СИН МАКСИМИЛИАН


Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: март 20, 2009, 15:08:13 »

Здравейте Мами!
Да се включа и аз по темата за консултациите. Моите ги води д-р Пантева, кабинета и е частен , но работи с ЗК , намира се на  ъгъла на Кирил и Методии и  Бачо Киро в София. Мога да кажа само хубави неща за тази докторка. Млада, мила , любезна, професионалист  просто е СУПЕР!От друга страна аз вече 7-8 години през няколко месеца ходя при нея на профилактични прегледи и съм изключително доволна и от отношението тогава когато не бях бременна. Що се отнася до раждането мога само да спомена една докторка в болница Шейново мисля тя е полякиня но трябва да попитам как е фамилното и име. Много добри отзиви за нея чувам. Сега една моя братовчедка ще ражда при нея съвсем скоро- вече е в 9 ти месец. Ние с бебо скоро ще  пътуваме при таткото, и там имам намерението да родя / живот и здраве/. На всички стискам палци и само хубави мисли да ни минават през главите. danceg Good luck butterfly
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: март 21, 2009, 15:13:07 »

Аз идвам с малко отчетче и с новината, че нашия момък всъщност е МОМА baby_girl baby_girl baby_girl . Не знам защо доц. Томова така ни заблуди, че е момче, а пък и аз като, че ли се самозаблудих. Нашия татко като чу само дето не се наака от кеф yahoo, да не говорим, че беше за пръв път с мен на преглед и му беше много интересно. Аз нямам претенции какво да е,обаче сега като разбрах, че е момиченце и като ми стана едно мило... heart
Иначе за онзи проблемс плацентата, наистина има такова нещо, но първо, че не е кистообразно както ми каза този в Майчин дом и второ, че въобще не е толкова обезпокоително  както той го описа. Явно наистина е искал да ме шашне.
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #367 -: март 21, 2009, 15:17:42 »

Zahira™ честито за розовата новина  stork-gurl и  Bravo че всичко е добре при теб
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: март 21, 2009, 15:18:09 »

Zahira,ами освен да ти честитя за момата give_rose А ти не се притеснявай за плацентата-някои доктори преувеличават с реакциите  nea
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: март 21, 2009, 17:37:06 »

Браво, Zahira, много се радвам, че няма нищо обезпокоително  good И честита розова новина, ще си имате момиченце  Girl_hide Интересно като не са сигурни лекарите защо ни подвеждат? Щом при теб пък Томова е сгрешила, ще видим дали няма пак да се окаже, че чакаме момченце като отида на следващия преглед  blum Ама на мен ми е абсолютно все едно, само да е здравичко  Baby_b

Аз днес се записах на ЖК по здравна каса при д-р Димитър Георгиев. И мисля той да си ме следи, а пък за раждането... Има време. Вече и за Шейново започвам да се чудя.
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: март 21, 2009, 18:38:27 »

Захира и вие като нас,обърквация sarcastic,само ,че обратно нашата мома стана момък huhhuh.gif,ама каквото такова,аз сега пак очаквам новини другия месец,че доктора каза тогава ще е окончателен с пола вече,все пак ще съм в 7 месец pardon
Активен
desisv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 86


МОЯТ СИН МАКСИМИЛИАН


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: март 21, 2009, 18:58:02 »

Аз идвам с малко отчетче и с новината, че нашия момък всъщност е МОМА baby_girl baby_girl baby_girl . Не знам защо доц. Томова така ни заблуди, че е момче, а пък и аз като, че ли се самозаблудих. Нашия татко като чу само дето не се наака от кеф yahoo, да не говорим, че беше за пръв път с мен на преглед и му беше много интересно. Аз нямам претенции какво да е,обаче сега като разбрах, че е момиченце и като ми стана едно мило... heart
Иначе за онзи проблемс плацентата, наистина има такова нещо, но първо, че не е кистообразно както ми каза този в Майчин дом и второ, че въобще не е толкова обезпокоително  както той го описа. Явно наистина е искал да ме шашне.


Flower ЧЕСТИТО ЗА  РОЗОВАТА НОВИНА!
Активен
desisv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 86


МОЯТ СИН МАКСИМИЛИАН


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: март 21, 2009, 20:02:27 »

Искам да попитам, знае ли някоя от Вас нещо ефикасно за супер суха кожа на лицето. Винаги съм била с нормална кожа, вследствие на бременноста с напредването дори, все по - често забелязвам, че кожата на лицето ми е адски суха. Моля ако някоя от Вас знае нещо, нека да напише. Евентуално някакви билкови рецепти или домашно направени природни кремове  като кисело мляко с мед примерно.  scratch one-s head аз се сещам за подобни неща, но и използвам кремове на  LA ROCHE-POSAYР той е  силно хидратиращ, но майче  все по -малък ефект  има. Сещам се, че може и някой храни да  са причината.  sad
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: март 21, 2009, 20:12:14 »

Захира мила честита розова новина между другото теб винаги съм си те представяла женска майка знам ли tease Много се радвам че и няма нищо обезпокоително с това което са те наплашили  Bravo Bravo
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: март 22, 2009, 09:03:06 »

Благодаря Ви момичета! give_rose
Аз вчера забравих да ви кажа, че нашата госпожица била 211грама и я видяхме и на 4Д образ, въпреки, че аз нищо не разбрах  sarcastic .
No4ko аз вчера също бях на преглед при д-р Митко Георгиев, но явно сме се разминали. В интерес на истината никойлекар не е разглеждал толкова подробно бебето досега.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines