Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 22:38:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бележка от психодиспансер?  (Прочетена 214812 пъти)
 
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #375 -: април 13, 2011, 11:57:27 »

Прясно инфо от вчера за Санус- докторът неколкократно ми повтори, че няма нужда от други печати, направо отиваме в ритуалната. 30 лв ни излезе на двамата, работното им време обаче е от 9ч, да знаете!
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: април 13, 2011, 12:05:18 »

Имам много важен въпрос-това медицинско от Санус всички ли печати съдържа и наистина ли се плащат по 15 лв на медицинско.Защото смятам, смятам bad и ме заболя главата колко пари трябва да се дадат ако се вадят поотделно документите-медицински 2бр-20лв, спин и Васерман 2бр-60лв, бележка от Психодиспансер 2бр-60лв.Момичета, ако наистина минем с по 15 лв. на всеки от двамата- hurrah....ще вдигна купон!!!! good

Извинявам се предварително, ако мнението ми звучи малко остро, но в тази тема периодично се създават малко излишни притеснения - както е казала и Mariaid, ако се вади медицинско в Санус, то там се бият три печата и това е всичко, медицинското се приема без проблем от ритуалните зали в София (защо? защото просто Санус се намира на Пиротска 10 и вероятно имат договорка със службата за записване на радостни обреди, но това е единствено в плюс на младоженците). Няма психодиспансери, няма подобни безумия - плащат се 15 лв на медицинско и с прясното медицинско отивате безпроблемно в ритуалната зала - ние с моя младоженец вече занесохме комплекта документи в ритуална зала Студентска и нямахме абсолютно никакви спънки. Успех на всички и без паника good
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: април 13, 2011, 15:52:33 »

Извинявам се предварително, ако мнението ми звучи малко остро, но в тази тема периодично се създават малко излишни притеснения - както е казала и Mariaid, ако се вади медицинско в Санус, то там се бият три печата и това е всичко, медицинското се приема без проблем от ритуалните зали в София
и не само в София - аз се омъжвах в Ямбол и там също нямаше проблем с тези медицински smile
Активен
nellyaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: април 14, 2011, 08:08:59 »

Благодаря ви момичета за инфото!!!Следващата седмица мисля и ние да отскочим до там.Аз питах в нашата община и ми казаха, че щом има всички печати , ще го признаят.Дано да нямаме проблеми после-да се отметнат и да трябва да вадим от останалите, но наистина нито ми се тича до Психодиспансера, нито пък ми се дават всичките тези луди пари!!!А най ме е яд на личния, защото едно медицинско за сватба е 10лв., а съм си вадила обикновено за 5лв.Кожодери!!! girl_impossible
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: април 14, 2011, 11:21:41 »

и не само в София - аз се омъжвах в Ямбол и там също нямаше проблем с тези медицински smile

Много полезно инфо! Ами освен да се пробват булките от другите градове, които имат път към София, да минат с медицинско от Санус blum Явно ги приемат, а и наистина не виждам за какво могат да се заядат - медицинските са си изрядни.
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #380 -: април 16, 2011, 01:05:09 »

Здравейте момичета, вече и аз мога да се включа с актуално инфо. Мойто съкровище вчера отиде в болницата в Ботевград, взеха му кръв , резултатът излязла след 3 часа и днес сутринта отиде до личната му лекарка, тя му би печати, подпълни го и вече е готов само за 7,90 лв. за лабораторията, без да се налага да ходи до психодиспансер и т.н. Аз също днес си направих изследването, но ще мога чак във вторник да се прибера в София и да отида до личната лекарка, за да ми го подпълни.   danceg danceg danceg
Активен
Zvoni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #381 -: април 21, 2011, 14:04:23 »

Здравейте момичета,...е и момчета де  blum
аз не пиша много във форума,но затова пък постоянно го чета и се информирам от вас за това кое къде и как е най-добре  smile.Та по повод медицинското преди няколко часа бях именно в Санус-взе ми кръв доктора и след половин час беше готово медицинското със всичките му там печати.За мен беше голямо улеснение предполагам, че и за вас ще бъде,освен ако нямате други предпочитания разбира се.Както са писали и други 15 лв. е цената.Та това е цялата процедура.Успех  good
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #382 -: май 06, 2011, 11:31:28 »

Сега разбирам, колко е било полезно да прочета и тази тема... И понеже не бях, отидох неподготвена при някакъв психиатър не в родния ми град, а в този на милото, където е и моята лична лекарка. Добре, че младоженецът познаваше лично въпросния психиатър, иначе никога нямаше да се съгласи да ми сложи печат... После ми дръпна една реч как можело младите да сме толкова неориентирани и да не знаем, че бележка от психодиспансер се вади само от родния град, т.е. адрес по лична карта. Ужас! Ами как може да не знаем, не си ли вадим такива бележки два пъти месечно... Все едно всеки ден ми трябва бележка от психодиспансер!!! Много се ядосах! gthouh Медицинската сестра направо ми пожела да не ми го признаят в гражданското! Но като извадихме парите и стана много мила. МНого ме е яд, че не стига, че (по думи на лекаря) "извършва нелегални процедури", но на всичкото отгоре и се държат така нагло!!! Направоооо bomb Дано наистина няма проблем в гражданското, в понеделник предстои да разбера...
Активен
nellyaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: май 06, 2011, 19:28:00 »

Е гати отношението!!! aggressive Може ли такава работа!Много са нагли всичките!Не се ядосвайте и не позволявайте на бюрокрацията в нашата страна да ви развали настроението за сватбата!!!При мен се оказа,че няма да ми признаят медицинските от Санус и ще се наложи да ходя до Ловеч. bad И освен това от общината ми по постоянен адрес(Троян) трябва да си извадя удостоверение, че нямам друг сключен брак по постоянен адрес.Това е момичета и момчета!На който не му харесва - да не се жени!!!Направо ми идва да  battle някоя леличка по тези институции!!!
Активен
nellyaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: май 09, 2011, 12:49:31 »

Здравейте, някой знае ли точното наименование на бележката от психодиспансера, защото ще издам пълномощно на баща ми да ми я извади и искам да напиша точно за какво го упълномощавам.Иначе в Ловеч в психиатричната болница по телефона бяха мнооооооого "любезни" и ми обясниха, че трябва лично да отида, защото щял да ме прегледа психиатър и не можел тати да отиде, защото нали аз трябва да бъда прегледана , а не той!!! bqsnasym :ANGRY:Как ви звучи!!!Защо въобще ще ме преглеждат? Mad girl
Активен
nellyaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: май 09, 2011, 13:20:22 »

Здравейте отново!Някой има ли телефона на Санус.Опитвам се да го намеря в нета, но нищо не ми излиза!!!
Активен
nellyaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: май 09, 2011, 13:26:49 »

Съжалявам за двойните постове, дори тройни, но открих номера на Санус и от там ми казаха, че вече имали забрана за издаване на медицински свидетелства за граждански брак!!!Направо съм потресена!!! shok
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: май 09, 2011, 13:39:28 »

Жалко за новоомъжващите се наистина nea - беше много издаването на медицински в Санус. Но пък не може да се каже, че няма за какво да им забранят издаването, при положение, че ставаха за половин час и дали изобщо са правили изследвания за Васерман, да не говорим за останалите задължителни печати хирург, интернист, психиатър...
Активен
nellyaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: май 09, 2011, 15:31:46 »

 pardon Какво да се прави - късмета си е късмет.В интернет виждам , че има няколко клиники Санус - Санус 2000 и Пан Санус, аз звънях на Пан Санус и оттам ми казаха, че са в пресечката на Пиротска 10 и че вече не им дават.Но дали е същата Санус , в която някои булки вече са ходили - не знам!!!Ако някой има друга информация, моля ви пишете-телефони, адреси и тем подобни - всичко ще е от полза, за да се установи дали в крайна сметка говорим за една и съща клиника!!! smile
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: май 09, 2011, 15:40:37 »

Nellyaci, тези Пан Санус се намират на ул. Одрин, която предполагам е около Пиротска 10, а другият център Санус са си точно на Пиротска 10, така че мисля, че са различни smile Телефон обаче не откривам и аз, така че най-добре иди на място good
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines