Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:05:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: важно съобщения за раздела!!!!!!  (Прочетена 29241 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: ноември 04, 2008, 14:25:46 »

Тема на булката се пуска месец преди сватбата!!!!!!!!
Темата си я пускате Вие или Ваш приятел съфорумец,а не някой от модераторите.Дали ще имате тема зависи от отношенията ви с другите момичета и това дали някой ще ви я направи.Не пречи и вие да си я направите.Моля да няма драми че някой няма тема-това не зависи от нас.Пожелавам на всички булки с или без тема една страхотна сватба.В темите се пише само за сватбата Ви.Това не е тема в която да си лафите каквото решите
« Последна редакция: юни 21, 2012, 15:53:46 от gucci » Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 11, 2009, 21:28:31 »

 lacnl8 Тогава аз съм много обидена - ако темата се пуска месец преди сватбата, то моята остават 17 дена, избодах си очите да си намеря името и темата но...  shok НИЩО!!! Наистина съм обидена и затова не ми пускайте въобще тема End
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 11, 2009, 22:17:14 »

Бетина, няма за какво да се обиждаш. По принцип няма правило да се пускат теми задължително на всички. Различните момичета поддържат по-близки контакти по между си, един вид нещо като по-близко приятелство. И така момичетата си пускат теми една на друга. Няма конкретен човек, който пуска теми за всички. Винаги можеш и сама да си пуснеш тема, никой нищо няма да ти каже. Ти си с по-малко публикации, т.е. може би си от по-скоро тук и за това все още не си завързала някакво по-близко приятелство с някоя от нас. Не се сърди, това е грешка, която много лесно може да бъде поправена smile Усмихни се и се наслаждавай на оставащата ти подготовка и на сватбения ти ден в последствие  give_rose
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 11, 2009, 22:22:47 »

betina, Гучи има предвид че се пуска темо не по-рано от месец преди събитието. В този форум сме се събрали, за да си помагаме и не виждам смисъл да се сърдим за подобни неща. Аз ще ти дам пример с раздела Бебета и майчинство. В него повечето момичета имат темички още преди да се родят бебенцата им, защото някое момиче се е сетило да го направи, но се случва да има пропуск. Ето например елфина е останала без темичка, не защото някой не я обича или нещо, просто се е получилп пропуск. Това обаче не попречи да й направим темичка след като малкия Гого се появи и темичката се запълни с доста информация и снимки.
Пожелавам ти прекрасна сватба и поправям пропуска с темичката ти. http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,21808.0.html
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 12, 2009, 20:18:23 »

 smile Благодаря
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 20, 2010, 14:01:36 »

Спокойно betina,аз също няма тема и аз си избодох очите да си търся именцето и темичка но няма нищо..... cray , но ще го приживеем.
« Последна редакция: август 20, 2010, 14:06:16 от jeki » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 20, 2010, 14:05:28 »

Момичета няма какво да се сърдите.Тема се пуска от другите бъдещи булки.Ако вие сте били достатъчно активни, за да ви познават като никове то щяха да ви пуснат тема.Никой от модераторите не следи на кой кога му е сватбата, за да се пускат теми за всяка сватба.няма на кой да се сърдите освен на себе си че не сте достатъчно активни и разпознаваеми.
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 20, 2010, 14:19:40 »

Не съм съглана,че не сме активни, но няма значение просто никой не се е сетил,да ни направи темички....
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #8 -: август 20, 2010, 14:33:33 »

 jeki, според мен магито не е искала да ти каже нещо лошо. Аз самата на няколко пъти съм пускала теми за момичета, които дори имат по-малко мнения от теб. Но винаги, когато съм пускала тема, това е било за човек, с когото имаме по-лични отношения. Например писали сме си съобщения, имали сме диалог в някоя тема. Нещата опират до контактите, които изграждаме помежду си. Понякога дори момичета с много мнения си нямат теми. Случва се-приятелите им може да са били заети и да са пропуснали. Съжалявам, че се е случило нещо така разтройващо за теб  sad Но това не значи, че няма да си имаш изобщо тема или че сватбата ви няма да е чудесна. Горе главата, има и по-хубави и важни неща  give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 20, 2010, 14:40:02 »

Заради полемиките и драмите добавям уточнение в първото си съобщение.
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 20, 2010, 14:41:38 »

Така е michelle ,това са дребни  неща но и аз исках да си имам темичка като др. булки,но.... получават и такива недоразумения,и аз си мислих,че съм имала диалог с някой в някоя тема,но явно само аз така съм мислила  :)Дано всичко мине добре на сватбите ни пък с тема или без тема пак ще се омъжим... yahoo
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 30, 2010, 18:15:45 »

Не се сърдете момичета , аз дори не знаех в началото , че се правят темички и бях приятно изненадана като разбрах за моята, но гледам че и някой си пуска самичък може всеки един да го направи , важно е в тези последни дни да сте щастливи , а не да се тормозите и ядосвате за някъкви си теми , да вярно е че това е жест и то голям , но случва се и да се пропусне някой , не се сърдете това ми е мисълта. smile
Активен
ivatodorova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Сватбата ще бъде: 28.08.2011


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 30, 2011, 08:13:37 »

Не е най-важното нещо да имаш темичка тук за сватбата, това е жест на някого към теб, или ти самия можеш да си пуснеш таква тема. Важното е да сме щастливи от факта, че ще се омъжваме.  yahoo То и аз нямам тема, ама да съм седнала да рЮва?  tease  nea Късмет и успех на всички бъдещи булки.  girl_wink
Активен
kalinda
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #13 -: ноември 09, 2011, 20:48:31 »

Аз съм нова тук, но мисля,че един форум или сайт трябва да се съобразява и с мнението на хората, които го правят такъв- а именно - потребителите. Каква е разликата да имаш сватба след 2 седмици или 3 месеца, нека си има тема. Това е достатъчно приятна емоции, за да искаш да се сподели с познати и непознати
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 09, 2011, 20:52:09 »

kalinda никой не те спира да споделяш емоциите си в темите,но правилата за собствена тема са такива.Така сме преценили.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines