Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 20:25:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на Bybeto-21.09.2008г  (Прочетена 73190 пъти)
 
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: септември 14, 2008, 22:44:41 »

Набързичко да споделя днес какво друго свършихме:

Раздодох последните покани. Само една остана, за една приятелка, която е в Германия. След това ходихме до флористката да уточним букета. Дори и аз незнам какво ще се получи точно. Цветовете са бордо и екрю. Като бордото са хризантеми и алстромерии, а кремавкото или екрю са мини розички. Ще има между тях малко гипсофил. Букета е кръгъл и ще е на микрофон, макар, че не исках, но няма как да се получи тази форма. Рошавичък ще е, а не подреден. Ще видим крайния резултат! А за колата ще сменим малките с големи рози, че иначе им се губи цвета и ще трябва голямо количество и ще има повечко зеленина. Ще видим какво е сътворила милата ми главица на яве на 21.09  pardon Ще ми направят и букетче за хвърляне, но от изкуствени цветя, същия на вид, но мини  girl_wink За да си остане за спомен на притежателката му! Уточнихме бутониерите, гривничките за шаферките.
След това ходихме до Романс. Последно ще правим Бял романс, макар да е тежичка, но е единствения вариант да е с бял шоколад отгоре, а не със сметана. Добре, че отидохме, защото беше останла само 1 стойка и ако чаках ресторанта да ми се погрижат за тортата, която ни влиза в цената, можеше да си увиснем без стойка beating Ще е на 3 етажа, а отделно ще има правоъгълна в кухнята. Ще поискам да ми я украсят със захарни розички в бордо, екрю и може би бяло.
Мисля, че за 1 ден всичко това и прическата е достатъчно като работа! star
Утре ни чака подаване на докуметите в гражданското и уточняването на бройки и подробности с ресторанта.
Честно казано незнам как издържат сватбеноте агенти. А ние с една сватба се занимаваме, а те с по няколко girl_impossible Уморителничко си е, но като видиш крайния резултат сигурно си заслужава :girlhide
Дори, още няма парти pardon Ще се чуе обещавам! girl_wink
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: септември 15, 2008, 10:25:41 »

ей браво бубе доста напредвате...........мила наслаждавай си се на организацията защото още малко и нямааааа......................на моменти след това ще ти липсва blum
вече нямам търпение да те видя булка smile
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: септември 15, 2008, 16:35:05 »

Bybeto, ти настина 100 неща си свършила!
А случайно сети ли се да снимаш прическата? Или поне обясни горе долу каква мислиш да е! Girl_hide
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: септември 15, 2008, 20:54:25 »

Сетих се, но само една що годе читава снимка има. Ако искаш на личен ще ти я пусна да я видиш, за да не я види мъжа  blum

Иначе днес пак всичко под час tease Отидохме да подадем документите в гражданското и се оказа, че са забравили да ни нанесат Васермааан. И понеже голяма разправия, отидохме до Вита, пуснахме нови изследвания набързо, хем този път и кръвна група си пуснахме и се върнахме да ги дадем пак. Този път беше ОК good
Отидохме и до хотела, уточнихме бройките, менщта - детски, вегетариански, алкохол, запазихме бара, всичко! Е сега се сетиха д ами кажат някои, че не могат да дойдат, та ще звъня утре да променя бройката. Избрахме тортата, ще е Бял Романс с бяла шоколадова глазура и захарни розички в бяло, екрю и бордо. Да видим какво ща скалъпят. Ще имаме и младоженци отгоре, каквито ни сложат pardon
Да ви кажа количеството алкохол за около 60 човека, които ще пият:

6 каси бира (500 мл)
18 бутилки ракия (700 мл)
12 бутилки бяло вино
12 бутилки червено вино
12 бутилки водка

Мисля, че са напълно достатъчни.
Купих си жартиер и було. Ще ги снимам и ще ви ги покажа. Купих си и завивка за леглото, че нали мисля да съм в спалнята като ме взимат. И днес си купихме подаръците с кумовете. Бяхме се разбрали до определна сума всеки да си ибере нещо. Събира ме се да се разберем и се оказа, че и те и ние искаме кафемашина pardon Купихме си по едно Делонги-лунги. Дори сега по никое време я пробваме. Прави супер кафенце! Coffe
И стига за днес. Утре продължавам с нови сили за вкъши да пазарувам дреболии и ще ходя да взема изследванията за кръвните групи.
Айде да отида да прочета и другите девойки до къде сте стигнали girl_wink
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: септември 15, 2008, 21:27:54 »

Бубе, много пиене е това...

Аз съм предвидила за 55 души
10 стека безалкохолно по 0.5 л
10 бутилки ракия
9 червено вино
16 бяло
2 каси бира
10 минерални води от 1.5л

Отделно има от ресторанта по чаша вино, 50 гр. ракия и 1 малко безалкохолно на човек.

Да не съм аз нещо в грешка... Ама при нас има доста хора, които не пият никакъв алкохол, ама съвсем никакъв.
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: септември 15, 2008, 21:54:48 »

Ами при нас май само децата няма да пият pleasantry Всички други пият алкохол. А при мен тази бройка е без децата. И да остане здраве да е. Ще си го пиинем  pleasantry А има и значение кой колко пие, има някой с по една чашка някой с повечеко. Според мен не си в грешка, щом има хора, които изобщо не пият. good
При нас безалкохолното е по 2 на човек и 1 минерална вода малка. Влизат си в куверта. При нас бира не можеше да се внася и безалкохолно, но направиха компромис за нас и ще ни доставят те бира на по-ниски цени  girl_wink Компромис, заради по-високите куверти girl_wink
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: септември 15, 2008, 22:26:23 »

Браво, много добре ви се редят нещата smile Ние сме малко по-трудни lol
А и аз като ти гледам алкохола ми се вижда доста, но каквото остане винаги можете да си го допиете после. Ние сме заложили също на ракия, вино и водка, само че виното ще е само бяло. И при нас бира не ни дават да си внесем.  huhhuh.gif
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: септември 15, 2008, 23:31:14 »

Браво на нас ни предстой да измисляме колко вино и бира да взимаме, но поне се уговорихме с ресторанта за бирата и безалкохолното те ще ни го дадат на цена на едро и ние ще си платим само изпитото   good
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #113 -: септември 16, 2008, 16:22:58 »

Здравей сладур,
като гледам вече сте напълно готови за Големия ден. Браво на вас! Bravo
Дано за разлика от мен, да успееш и да си починеш, защото аз се разсипах от тичане. Убедена съм, че ще изкарате една супер сватба, ще сте много красиви и много щастливи, а после с нетърпение ще чакаме разказче и снимки. Поздрави на Светльо и хубави последни дни на приготовления и трепети. heart
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: септември 16, 2008, 16:48:41 »

Мерси, мерси give_rose Ами като цяло аз и сега си почивам. Задачките са ми фризьор, козметик, маникюр, педикюр....е и други има, но вече дреболийки! girl_wink Честно да си призная и аз нямам търпение да видя след толкова месеци труд, какво сме сътворили Girl_hide
Днес понапазарувах някой дреболии за вкъщи. Купих най после подаръчетата за момченцата. ПО един малък керамичен коминучистач! Намрих, ура и то до нас. После ще ви ги снимам, че сега съм се разготвила да изненадам милото като се прибере с вкусни свински каренца с гъбено сосче и картофки  danceg
А взех и резултатите от кръвната група. Моята е А-, а ма Светльо 0+. Това май беше проблемно, нали? НО аквото това. Живи здрави, не е болка за умиране pardon
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #115 -: септември 16, 2008, 17:07:49 »

Аз също съм с А-, но както каза лекарят все пак 15% от цялото земно кълбо са с тази група, така че не сме толкова уникални  blum    И щом 15% жени раждат така, ние също няма да останем по-назад, просто ще сме интелигентни и информирани, така че горе главата и се нареждаме на опашката пред щъркела girl_wink
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: септември 16, 2008, 18:48:22 »

Bybet0  ще има ли моминско партиии ?  tease

Браво за всичко свършено- работна булка ще си има мъжа ти  girl_wink
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: септември 16, 2008, 19:12:27 »

Бубе, нали кръвните групи не са към задължителните изследвания? Съвсем се обърках. Ти си отрицателна, а мъжа ти положителна - това по начало не е проблем, "лошо" е, ако ти си различен резус фактор от бъдещото бебче. И то пак не е страшно, защото това се разбира лесно при забременяване и и се бие, ако не се лъжа  blush, инжекция и всикчо е ОК. Едно време е било лошо, но сега медицината е напреднала.   Girl_hide
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: септември 16, 2008, 19:51:13 »

Красунка, мерси! give_rose Старая се  girl_wink Ще има в петък май моминско парти. Чакам да ми кажат кога, къде, какво....

Ночко, не са към задължителните изследвания. От изследването искат само Васераман, но ние решихме да си ги направим и тези, за да си знам за нас си. Ето в случая сме с различен Rh и е добре да се знае предварително, ако живот и здраве бебчо с +, а аз с -, е опасничко, ако не се знае, но иначе се бие нешо като ваксина и така организма не атакува бебчо да го гони girl_wink
До колкото знам примерно във Вита до нас правят за иследване Васерман само и след това минаваш вътрешни, кожен и невролог. Искат май и преглед от психиатър. Ние имахме такъв, но не и бележка от психото. ПОне в Красно село където сме ние не го пише в изискванията. Само двете лични карти, 2 декларации, които се взимат от там и се попълват, на гърба на едната данните на кумовете и една фактура за озвучаване, която си платил по-рано на пиротска. Това е.
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: септември 16, 2008, 22:01:23 »

Да, да, знаех, че нещо пропускам smile Имената на кумовете и май ЕГН? Супер Бубе, мерси smile

Иначе за кръвните групи - ние си ги знаем и аз затова сега не съм искала да ни ги проверяват пак smile

Дано ти направят яко моминско, ама нямам съмнения де, ще разказваш lol
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines