Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 01:16:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на Bybeto-21.09.2008г  (Прочетена 77964 пъти)
 
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: септември 17, 2008, 07:42:45 »

Ночко, точните данни за кумовете, които поискаха на нас бяха, трите имена, ЕГН и адрес. Успех с подаването, то май вече сте тръгнали pardon
На мъжа партито ще е четвъртък май. В различни дни сме, хем така и кумовете могат да дойдат, че малката бебка, трябва да остава някой да я гледка. Еми ще видим моята шаферка какво ще замисли, но дори и само на клубче да отидем женска банда.......кога е било лощо едно женско парти yahoo
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: септември 17, 2008, 12:35:08 »

на нас също ни взеха кръв но на медицинските никъде не пише за резултатите. какво точно представляват, някакви числа ли са или с думи.
на нашите пише че сме минали на невролог и още 2(не си ги спомням) и накрая като заклювение че сме "годни" за брак( уф, как само звучи). и сега като прочетох че са ви върнали се притесних, че пак трябва да ходим да ни взимат кръв а на мен толкова трудно ми намират вена и после винаги си ходя няколко дни със синьо петно. колко дни преди подписването се носят медицинските в ритуалната зала, да не се окаже че ще съм и посинена на сватбата ?
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: септември 17, 2008, 12:45:05 »

Ей, Bybeto!
Само 4 дена до СвАтБаТа! yahoo
Как се чувстваш? Има ли паника? Сърчицето тупти ли от вълнение heart?
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: септември 18, 2008, 06:49:21 »

echy_, ако веднъж са ви взели кръв, няма проблеми, няма да се наложи втори път, ако си имате онази мити бележка за изследването. При нас така стана. Закачиха бележката към медицинските и готово girl_wink А какво имахе предвид под думите - Не е нанесен Васерман - незнам pardon Пишеше от всички прегледи Б.О. и заключение - Б.о. Нямам си и на идея какво точно написано търсеха. pleasantry Спокойно всичко ще е наред good
Ели, пуснах ти на личен прическата, но сега съм вече с повече коса. Вчера отидох на фризьор да си я сложа, че само с мойта не става pardon Ето ви една снимчица, има още в галерията:



Така, че пак ще е малко експеримент в деня на сватбата, но каквото това pleasantry

Вчера бях на козметик малко да ми хидратират кожата, на фризьор, да ми закачат косицата, после искахме да платим църквата, но нямаше на кого, след това купихме изкуствените бутониери, на които родителите държаха, но останаха в свекървата (никак не обичам да я наричам така nea , но за ориентир), купих една ризка за работа на мъжа, в лилавко и  панделка да нарежа за колите. И това е за вчера. Днес ще съм една Пепеляшка у дома, ще чистя като луда цял ден.
А да вчера се оказа, че нещата от Мънисто ще ни ги забавят още един ден huhhuh.gif, ама днес дано вече си ги вземем, че.......И на среща бяхме с агентката. Разказа ни с 2 думи какво се случва в началото и ние  Oh my ... cray Щом и милото така се е развълнувал и взело да му става едно трепетно.........нямам търпение вече да го видя на живо. Да не ни се смеете на снимките пос е в този вид  cray

Хайде да си допия кафенцето, да хвърля бързо око на другите темички и да се залавям за работа pardon
« Последна редакция: септември 18, 2008, 18:28:48 от Bybet0 » Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #124 -: септември 18, 2008, 09:22:05 »

 Bravo Добре вървиш с организацията! Косата ти изглежда много хубава  good
Тъй като няма да мога на самия ден, искам да ти изпратя най-добри пожелания за ВАШИЯ ден - да бъде много емоционален, вълнуващ, незабравим, да сте много красиви и влюбени, много да танцувате и всички да се забавляват!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: септември 18, 2008, 11:51:20 »

Ехааа, друго си е повечко коса, а?! Бубе, нямам търпение да те видя булка! И внимавай с чистенето, да не се секнеш нещо  blum  Пожелавам ти много приятни 3 дни до Големият ден!!!!
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: септември 18, 2008, 11:57:43 »

И аз да кажа, че много добре изглежда косата. Дано и най-прекрасната прическа да ти спретнат с нея!
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: септември 18, 2008, 12:09:41 »

Косата изглежда много добре и съм сигурна, че и прическата ти ще е страхотна.
А какво става с моминското парти????????????
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: септември 18, 2008, 13:20:09 »

ХИхиихи тук имало и по-големи нетърпеливки за партито и от мен blum Петък момичета, петък! danceg ЩЕ ви кажа веднага какво се е случило, обещавам! good Аз още до под кривата круша с това чистене. Все изкачат други неща за вършене и съм още на спалнята pardon, а от там започнах! Но колкото толкова pleasantry Сега седнах да си похапна, че не съм папкала от сутринта, после кафенце и продължавам с пълна сила  tease
Мерси за косата. Принципно преди пак си закачах коса, но толкова дълга за пръв път Girl_hide Но ще я свалям след сватбата, че не ми се занимава да я поддържам pardon
Подаръчетата за момченцата забравих да ви покажа и жартиера, той мъжа го видя без да искам pleasantry Булото го имам в скитата ми галерия, но по него няма нищо особено, само един сатенен кант отдолу и това е.
А да купихме и копчета за ръкавели и игла за вратовръзка на мъжа. Чудя се само дали за моята прическа да си купя шнола, фиби по-особени или да съм си с едни кафевички?
После ще покажа снимки.
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: септември 18, 2008, 13:49:31 »

Бубе, аз не познах, че има изкуствена коса като гледах на снимката. girl_wink

Приятни последни приготовления! Wink
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: септември 18, 2008, 19:31:27 »

Айде на снимките народееееееееееее!!! Взехме си нещата от Мънисто най накрая! МНого съм доволна от резултата. Да видим вие какво ще кажете girl_wink




Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: септември 18, 2008, 19:32:38 »





Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: септември 18, 2008, 19:34:30 »








Извинявам се за големите снимки! Малко понатоварих нещицата, ама........ pardon give_rose
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: септември 18, 2008, 19:40:58 »

Поздравления!
Много красиви неща си показала! smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: септември 18, 2008, 19:45:29 »

Бубе браво мила всичко е страхотно.Супер е всичко и косатати е върха не си личи че има прикачена.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines