Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 05:19:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Имате ли тайни от съпруга(та) си/приятеля(ката) си?  (Прочетена 81708 пъти)
 
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 04, 2007, 10:17:19 »

 crazy crazy crazy crazy
ха, някакво преплитане има тук
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #46 -: май 04, 2007, 10:24:30 »

ами аз така прочетох pleasantry
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 28, 2007, 19:56:30 »

Мисля че всяка жена има тайни от съпруга си (лично мое мнение). Поне при мен има някои неща, които смятам че е по-добре да запазя само за себе си и да не споделям дори със бъдещия си съпруг. Понякога също премълчавам от него неща, които мисля, че не би могъл да разбере. Понякога има и неща от минали връзки, които няма да му е приятно да разбира, затова му ги спестявам.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 28, 2007, 20:24:06 »

Мисля че всяка жена има тайни от съпруга си (лично мое мнение). Поне при мен има някои неща, които смятам че е по-добре да запазя само за себе си и да не споделям дори със бъдещия си съпруг. Понякога също премълчавам от него неща, които мисля, че не би могъл да разбере. Понякога има и неща от минали връзки, които няма да му е приятно да разбира, затова му ги спестявам.

Съгласна съм с теб, Prin4ipessа!!! good

А мисля, че и половинките ни имат някоя и друга малка или по-голяма тайна от нас!!! Wink
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #49 -: май 28, 2007, 21:28:52 »

100% вярно !!!!Но аз някой път не мога да си държа устата затворена(не говоря за типично женските неща,естествено).Например преди няколко седмици слънцето ми показа на телефона си едни свои снимки,направени на фотошоп.Много бяха смешни и исках да си ги изпратя.Но те са му от една негова колежка,която го сваля постоянно,казва се Поли.На мен не ми пука,не равнувам,а и снимките наистина бяха много добри  .Отворих му inbox-а,за да си ги пратя и затърсих mms от Поли.Отворих първия,на който попаднах(защото е пратен най-скоро и мислех,че са снимките).И какво да видя-снимка на белезници с пухче,такива,които се продават по sex-shop-овете  Oh my ... !!!!!!Напуши ме един смях(защото си представих как на следващия ммс,който отворя,ще й видя гащите  laugh) и ме хвана много срам(защото съм видяла нещо,което не е трябвало  blush).Мислех да не му казвам,но просто от срам не можах!  pardon
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 28, 2007, 23:38:27 »

Diavolinkata сериозно ли???  Oh my ...   shok И той как реагира като му каза какво си видяла?
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 29, 2007, 08:44:05 »

а в това отношение и аз съм директна и си казвам всичко, ако има нещо предполагам, че и двамата сме достатъчно умни, за да го скрием по-добре.
четем си смс-сите, ровим си в е-маилите и т.н.
Но и аз мисля, че има неща, за които е по-редно да се премълчи give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 29, 2007, 23:05:04 »

а в това отношение и аз съм директна и си казвам всичко, ако има нещо предполагам, че и двамата сме достатъчно умни, за да го скрием по-добре.
четем си смс-сите, ровим си в е-маилите и т.н.
Но и аз мисля, че има неща, за които е по-редно да се премълчи give_rose
Kaто прочетох това и аз се сетих че даже нашите пароли на мейлите са едни и същи. yahoo
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #53 -: май 30, 2007, 14:14:51 »

Diavolinkata сериозно ли???  Oh my ...   shok И той как реагира като му каза какво си видяла?

Стана му смешно.То си е смешно,особено като си представиш физиономията ми  Oh my ....След това обаче съвестно ми показа всички ммс-и от тази колежка,за да не се усъмня,че има нещо между тях.Половината ммс-и бяха с картинки на някакви камили,защото тя прочела в някакъв сайт,че той в предишния си живот бил камила,след което започнала да го бомбардира с камили(на това място аз вече си умирах от смях,представяте ли си каква досада-през 5 мин. да получавате малоумни ммс-и  laugh).Накрая ми обеща,че няма да си държи в телефона вече никакви съобщения от нея,а за това с белезниците се оказа,че просто е забравил да го изтрие.Да си призная се поуспокоих малко,като разбрах колко му е досадна с тия простотии  yahoo,защото принципно в него не се съмнявам,но се съмнявам в нея и не искам да има повод да се мота около него(а този повод би бил,ако не му е досадна и си говори с нея,все пак му е колежка  pardon).
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: октомври 13, 2007, 19:12:55 »

Да се разпиша и в тази приятна темичка....И аз съм на мнение,че трябва да си имаме по някоя малка или голяма тайна.Понякога съжелявам като се изпусна и му издрънкам нещо,за което само после бера ядове :girlsigh:Но нали първо си бяхме приятелчета и си говорим много на всякакви теми и сега толкова години след като приятелството премина в любов,а после и в брак,та се изпускам и става лошо... tease
Но си имам и моите тайни,като знам,че няма да му е приятно да знае някои неща или не са тактични или ще му причинят болка,или излишни разправии какъв е смисълът!?
Аз дори му казвам,че никога не мога да бъда 100% сигурна в един мъж и че ако един ден недай боже ми изневери по-добре да не разбирам,а и ако той все пак ме уважава трябва да направи така че никой да не разбере!Иначе не само ще ме нарани,а и ще ме унижи!Мразя варианта "всички освен мен знаят...".Та така..
Иначе съм привърженик на откровените и открити взаимоотношения и тайните не бива да се превръщат в система,че тогава цялата връзка се гради на базата на лъжата...
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #55 -: октомври 14, 2007, 09:58:54 »

Ние още не сме женени, обаче по въпросите с тайните вече сме имали разправии.И то не точно с тайните, а с миналото.
Е, ОК, не мога да разбера, защо моя любим сам не се сети да си махне всички бивши приятелки и познати от компютъра и телефона hysteric Пренесохме неговия компютър вкъщи и аз изрично го помолих да махне всичко,което би ми станало неприятно.Никога не бих тръгнала да ровя, но може да попадна случайно на нещо и няма да ми е приятно.
И какво мислите- тръгвам да сейв-вам нещо веднъж и понеже компютърът е разделен на много партишъни, не мога да се ориентирам къде.И не знам къде влязох и като се отвори една папка- милото прегръща блондинка, милото целува брюнетка, милото си казва наздраве с няква пикла hysteric Такъв скандал спретнах...уж обеща да ги махне-поне на диск да си ги запише, но не знам дали го е направил.
Веднъж пък,докато той шофираше,му казвам "Дай да набера майка ти от твоя телефон." и влизам в указателя му и натискам буква "м", за да излезе по-бързо.И срещу мен изниква име "Мацката"...Е,познайте...в колата имаше един негов приятел, който нямаше търпение да слезе,след като аз се разбеснях. beating  beating  beating Ама телефона бил стар,кой знае това откога било beating Е,не ме интересува от кога е! Та такива ми ти неща.
Иначе никъде не ровя и не чета, но случайности се случват и трябва да се имат предвид! Миналото да си остане някъде в...миналото, без да ми се плези в лицето, моля  beating
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: октомври 14, 2007, 10:16:36 »

Аз вямам проблеми с такива прояви  на ревности. По няколко причини. Първата е, че нито аз нито той си даваме поводи. Имаме си доверие, което е на н-та степен даже. Втората е че не търсим под вола теле както се казва и в този смисъл няма нещо което да ме разстрои. По въпроса за миналите неща, ееееееех, мацки и сладурки, ами да не сме на по 15 години че да нямаме минало и да сме се хванали чистички, девствени и лишени от всякакви минали преживявания за които и ние и те да имаме нужда да си припомняме понякога. Какво като в компа има някакви стари снимки или пък в телефона някакъв номер. Да се зачеркне вовеки всичко което е в периода преди НАС ли, това не е решение според мен. И аз имам една камара номера в тел-а на мъже, с които съм имала или нямала отношения преди, без значение. За неговия честно казано незнам какво има вътре, защото не ми е работа да тръгна да ровя където и да е. От друга страна, тайните не са лошо нещо, но едно е да спестиш нещо защото искаш да си го запазиш за тебе, друго е да имаш някаква тайна, която искаш с цената на всичко да успееш да покриеш от всеки и всичко.
В крайна сметка ние сме с половинките си на 100 процента, но означава ли това, че ттрябва да сме като отворена книга. НЕ, НЕ ОЗНАЧАВА. Така че имайте си тайничките, опичайте си акъла и се забавлявайте с това което имате, защото какво е важното в крайна сметка - това че сме се намерили с нашите момчета в голямата плява от непрокопсаници и кофти типове.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: октомври 14, 2007, 10:43:49 »

Аз си мисля,че всеки си е прав за себе си...То много зависи от характера,от ситуацията,от повода....Така че и двете сте си прави girl_wink
А ina_lemon разсъжденията ти винаги се връзват страшно със снимката ти laugh
Аз за себе си трабва да кажа,че май хич не съм ревнива..Даже съм горда,ако някоя мадама харесва мъжа ми,но.....вече зависи и от неговата реакция!Да,не съм против флиртовете,дори аз самата флиртувам....,но трябва да се знае границата и в необходимия момент да се покаже на съответната дама,че господинът си има жена и че си я обича...Не знам дали ме разбирате,но това ме кара да се гордея с мъжа ми,а ако ес прави на одарен и да си играе игричките и да крие и шикалкави...
Така че наистина си зависи.
А avva_stz щом мъжлето ти не крие тези неща от теб и не ис прави труда да заличава разни стари нсимки и телефони,значи наистина няма какво да крие!Повярвай ми,ако реши да си пази нещо за спомен или има тайна любов няма да откриеш толкова лесно компроматите  :girl_wink:Явно наистина е забравил за съществуването на тези жени,което може само да те радва!А с времето връзката ви ще окрепне толкова,че един ден само ще се смееш на тези ваши скандали!
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #58 -: октомври 14, 2007, 10:55:21 »

Миналото да си остане някъде в...миналото, без да ми се плези в лицето, моля  beating

avva_stz, напълно съм съгласна с тебе good Не може миналото под никаква форма да присъства в настоящето, затова е и минало. Да си стои в спомените - добре, не можем да изстрием на човек спомените, но да не дразни настоящата връзка good
Ние също сме имали такива разправии и то много. Добре, че този период приключи, надявам се. DANCE

Относно тайните - мисля, че е най-добре, когато има и сериозна връзка човек, да се разкрият голяма част от нещата. По-добре половинките да научат всичко за другия от самия него, а не от разни добронамерени и не дотам добронамерени приятели.
Съгласна съм с ina_lemon, че не трябва да се разкриваме на 100% процента! Всеки човек си има моменти, които са си само за него good
Трудно е да се намери златната среда и това си е то crazy crazy crazy
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: октомври 14, 2007, 11:26:18 »

Аз тази златна среда я уцелих от раз , така че за мене не е трудно! Но пък ето ви интересен пример, аз си имам скайп, но откакто си взехме вкъщи комп направих още един така да се каже семеен. И съм с моя скайп когато съм сама, а като сме двамата е включен нашия. В моите абонати няма нищо от оето да ме е шубе че хронологията ще покаже, но искам да си е само за мене. Това си ми е личното нещо, точно както и сингъл излизанията които постоянно си имаме и на които аз мнооооооооооооооооого държа. Личният живот не свършва със започването на съвместния, така че както си ги научите мъжете мацки, и както те нас научат. Аз тук бих казала, че ние с моят човек се образовахме по тези въпроси без да се усетим и много сме вече знаещи и можещи и е толковаааааааааааааа забавно и спокойно и лишено от всякакви дертове.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines