Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 14:00:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Miravarna - 6.09.2008  (Прочетена 33508 пъти)
 
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 13, 2008, 12:01:15 »

Честита темичка  give_rose

Роклята ти е прекрасна и ти стои чудесно Bravo

А и с организацията явно се справяш  girl_wink

Ще ми бъде доста интересно и ще следя  Wink

Успех  give_rose
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 13, 2008, 21:08:03 »

Честита темичка!
Много са красиви снимките в галерията и в сватбения албум!
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 13, 2008, 23:35:52 »

Благодаря Ви момичета,радвам се че има интерес към мен и моята тема smile
КРАСУНКА, да имаме резервирани фото,видео,дж,ресторант още от преди 2 месеца:) Ние сключвахме граждански брак през февруари и си имаме чаши,можеш да видиш снимки в галерията ми. Не мисля да имам шаферки,както се прави в Америка,харесва ми,но не бих искала да ангажирам приателките ми да се обличат в еднакви рокли,искам всяка една от тях да си бъде със собствен стил smile Мисля да купя някаква кошничка,в която ще сложа късмети за хвърляне и ще я връча на кумата.На излизане от църквата тя ще ги хвърля след нас.На младите ни приятели ще раздадем флакони за правене на балончета,дано не съм избрала и аз от тези на Ели smile и после да има да се почистваме с мокри кърпички smile
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 14, 2008, 00:00:51 »

Вчера пристигнаха и приборите за рязане на тортата.Надписали са ги доре,само жалкото е че не са на кирилица,както ни се искаше на нас,но няма как.Не исках да рискувам да ги нося някъде в Бг и да ми ги развалят,затова се примирихме с латиницата:)
Сложих ги и тях в галерията
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 14, 2008, 00:09:52 »

На младите ни приятели ще раздадем флакони за правене на балончета,дано не съм избрала и аз от тези на Ели smile и после да има да се почистваме с мокри кърпички smile
funnytooth funnytooth funnytooth не си, не си, твоите са от нормалния вид, аз ги видях в галерията още вчера и пак ме напуши на смях. Но си вземи мокри кърпички при всички положения - животоспасяващи са направо в някои ситуации.
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 14, 2008, 00:13:13 »

хахаха...значи съм улучила по-погрешка правилните funnytooth това е добре,но ще взема мерки и кърпички все пак smile
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 16, 2008, 20:47:46 »

Здравейте, момичета кокочета smile не съм ви писала от няколко дена,но ето ме завърнах се smile
Около сватбата да ви кажа честно почети с нищо не мога да се похваля.Единственото ,което правих е да изпробвам няколко варианта за украса със свещи за масите на гостите,и обсъдих цветята с жената,която ще ми прави украсата.
Вчера биах на изпит за шофиор тук,преминах успешно и вече си имам книжка  danceg
Ще сложа идейките ми за декорация в галерията
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 17, 2008, 08:22:20 »

Мира,
приборите изглеждат страхотно!
Поздравления за избора!
Колко ориентировъчно ще са младите ви приятели, които ще правят балончета?
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 17, 2008, 19:42:05 »

Благодаря ти Дора!

Да ти кажа в опаковката са 24 бр. флакончета,така че няма да може всички млади да ги правят,но ще ги раздадем на желаещите smile
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #24 -: август 17, 2008, 21:28:22 »

Miravarna, снимките в галериата ти толкова ми харесват, че си "откраднах" няколко.
Утре ще ги покажа на декораторката.
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 17, 2008, 21:31:50 »

няма проблеми smile радвам се,че са ти харесали.пиши ми как вървят нещата при теб
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 21, 2008, 22:28:45 »

Момичета кокичета,привет на всички ви smile
Не съм ви забравила,просто при мен напоследак се случват малко неща. Но ето малко отчет smile Уточнихме някой неща с dj и с видеото,има раздвижване и в ресторанта,сега чакам да ми дадът нова оферта,т.к изкахме да вклиючим плодове и ядки. Говорихме и относно разположението на масите. Иначе в галерията сложих снимки на номерата на масите,както и снимки на младоженеца smile
Украсата в ресторанта ще остане доста семпла само вази с цветя и свещи и евентуално разпраснати кристали или камъчета.
Това е за момента от мен
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #27 -: август 21, 2008, 22:52:44 »

Miravarna, и младоженците ни са със сходни елеци и табелките за маси са с общи елементи.
Тоя гербер го има и на ташите табелки  tease

Номерцата на портокали ли ще са закрепени? Аз още се чудя дали да боднем нашите на портокали или да направя триъгълници от оранжев картон.
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 21, 2008, 22:58:57 »

Заравей, Клара Фина!
Радвам се,че си надзарнала и в моята темичка smile Да ти кажа мисля да сложа табелките и на портокали и на червени ябълки,ей така за разнообразие.Мислех да си купя парво готови поставки за номерата,но после се отказах.
Ами да младоженеца трябва да е в този цвят елече,няма как,трябваше да си пасне с моята рокля:)
Имам дилема за булченския букет,не мога да реша дали да следвам целия стил на сватбата и да избера червено-оранжев или съм си харесала един бял:(
да ти кажа,че сайта,който си показала много ми хареса и на мен,точно мой стил са нещата.Аз тук у нас си експериментирам,но в бг да ги реализирам нещата ще се видя в чудо май...немога всичко да мъкна,но май така ще се получи в крайна сметка.
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 21, 2008, 23:02:13 »

Момичета ето и снимка на ресторанта ни,отдавна се канех да ви я пусна smile


* _MG_3992 [800x600].JPG (75.34 KB, 800x533 - видяно 333 пъти.)
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines