Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 07:50:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Miravarna - 6.09.2008  (Прочетена 33378 пъти)
 
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« -: август 12, 2008, 20:39:22 »

Мира, остава по-малко от месец до твоята сватба. Как е настроението? Останаха ли много неща  на списъка? Кога летите за България? Чакаме с интерес да ни разкажеш всички подробности. give_rose
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 12, 2008, 20:57:12 »

Ели, много ме изненада smile Благодаря ти! give_rose
Да си призная имаме страшно много работи за уреждане още,както сама знаеш,а и доста от момичетата,които са извън бг,доста е сложно да подготвяш сватба,когато не си на място.
Имам си рокля(след като имах търпение да я изчакам 13 седмици),обувки,воал,жартиер.Няма да имам чанта,не бих искала да ми се пречка само.Съпругът ми също има костюм(тип Tuxedo),риза,елече и вратовръзка,обувките сме в процес на мислене. Guest book, Serving sets вече пристигнаха.И аз като теб взех балончета,сигурно и при нас ще има недоволни :)Направих table cards, имам и кутийките за подаръчетата на гостите, които ще напълня с бонбонки(исках да са kisses),но незнам как да ги нося до бг,не искам да се разтопят.Направих и номерата за масите.Сега събирам кординати на гримиори и фризиори от Варна.Както и на сладкарници,които правят хубави и вкусни торти. Правих примерен вариант за настаняване на гостите по масите,но трябва да се говори и с ресторанта,как точно ще бъдат подредени масите.Събирах оферти от кетъринг фирми,т.к ще имам градинско парти,когато дойдат да ме вземат от вкъщи.Трябва да копувам свещи за църквата,късмети за хвърляне,да поръчвам питки,букети,бутонери и т.н.....
Ами имам доста мисли,роклята ми е тежичка и бая мъкнене ще падне :)Аз летя на 28.08,а съпругът ми на 3.09.
Гледам да подготвя колкото се може повече неща,но да видим...
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 12, 2008, 20:58:58 »

Забравих да спомена,че слагам всички снимки в галерията ми smile
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #3 -: август 12, 2008, 21:17:41 »

Я, колко скоро след мен си и ти. Минавам само да се разпиша, надявам се да мога да чета редовно.
Сватбата ти ще бъде прекрасна.
Успех!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 12, 2008, 21:18:18 »

Супер, стискам ти палци, много добре си организирана!
Относно hershey kisses - ние ги купихме от уеб сайта - http://www.hersheygifts.com/prodinfo.asp?number=3891573 и в кашончето имаше две хладилни плочки, които веднага сложихме в камерата. Като тръгнахме за Б-я, аз ги увих с бонбоните в една торба и ги носих в ръчния багаж. Пристигнаха студени.
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 12, 2008, 21:20:19 »

Клара Фина много благодаря:) Искам още веднъж да ти пожелая лек полет утре и да ни пишеш от бг!
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 12, 2008, 21:24:27 »

Ели, аз да ти кажа незнам как ще се справя с носенето на роклята,а камоли да имам и друг ръчен багаж smile.И още съм притеснена как ще мине изобщо и дали ще ми създават проблеми...ама докато не мине,май все ще съм сас съмнения:)Аз част от багажа ще го оставя мъжа ми да го носи:)Имам 4 полета,и доста смени,затова не бих си позволила да хося бонбоните от тук
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 12, 2008, 21:38:38 »

Хохо, честита темааа! Чакам с нетърпение всички подробности!
« Последна редакция: август 12, 2008, 21:41:10 от snezhito » Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 13, 2008, 00:41:09 »

Miravarna честито темичка,с пожелание за изключителна сватба  и сега ако мога да съм полезна със сладкарниците- Крамер-аз ще поръчвам при тях торта по мой вкус с избор на блат, крем, глазура,цвят и стойка за 120 парчета 206 лева,Гес-също са мн добър избор и подобно на Крамер по твой вкус,Амбелино-мн добри отзиви чух,не съм ходила но ще проверя и там за всеки случей,Краси Бекярова- скъпо и не чак толкова разнообразие откъм "плънка",Дилайт-само сметанови торти 4 вида общо,никакъв дизайн на торти.
повечето имат възможност за доставки до 21часа в уречения ден Wink при някои е безплатно при други варират от 6лв до към 15(мисля че и според км е )
За грим- заложи на която решиш Грета или Маруся,аз още не съм звъняла,но гримираха едната ми приятелка която се омъжи вече,а другата е сестра на младоженеца,резултата при двете от двете много ама много добър,дори изключителен (да взема им звънна за PR ли blum )
хубави пити има на нептун в една много стара ако я знаеш пекарна на спирката точно там,можеш да се увериш и сама м/у 8 и 15лв според големината са.
Ако се сетя и друго ще пиша обещавам smile
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 13, 2008, 01:03:18 »

киколина,благодаря ти много за информацията,страшно много оценявам помощя ти,както и на всички момичета от форума,голяма подкрепа сте ми  Bravo
къде точно на нептун е тази пекарна,неможах да се сетя?
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 13, 2008, 01:12:36 »

като отидеш на нептун има общо 3 спирки нали,двете са една с/у друга и са за крайните квартали и центъра,другата е на 50 метра по надолу от тях,до нея има сладкарница на амбелино,и тази пекарна се пада на ъгъла,няма начин да я подминеш ако отидеш до там (ох незнам как да го обесня по точно) Спирката която води посока към квартал Левски ако така можеш да се сетиш  pardon
Между другото в колко часът имаш ритуал Ти? Аз на 6.09 съм на сватба,ако мога да Те засека някъде,ще се радвам да Те поздравя лично smile
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 13, 2008, 01:58:05 »

Краси, отговорих ти на е-мейла smile

Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 13, 2008, 07:54:09 »

Честита темичка Miravarna, ти си една седмица преди мен....с удоволствие ще чета темата ти, и ще следя подготовката ти, стига да ни пишеш от БГ. Въпреки, че ти ще дойдеш седмица май преди сватбата...... crazy crazy
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 13, 2008, 11:05:53 »

Честита тема и от мен!


Добре се справяш Bravo

Я да питам аз за Диджей, фото и камера, сватбени чаши и шампанско?

А шаферки? Кошнички за тях?

Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 13, 2008, 11:28:06 »

Честита темичка и от мен!! С интерес разгледах всичко, което си сложила в галерията!! Много е хубава роклята! Всичко замислено е супер!!Браво! Ще следя с интерес!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines