Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 04:26:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли от Сияна (Асеновград)  (Прочетена 218575 пъти)
 
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: октомври 08, 2011, 16:51:39 »

Думата в червено ми се наби на очи. Как така те изнудиха? Силови методи използваха ли?
Не можах да се сдържа,да не се разсмея на този коментар.  funnytooth laugh 
И аз се чудя под каква форма е било това изнудване?Все пак това са много пари и мен лично никой не може да ме принуди да взема нещо,което не ми харесва.  nea
Активен
genoveva
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #61 -: април 24, 2012, 11:31:08 »

zdraveite moq sluchai v bulchenski rokli ot Siqna e oshte presen predi edna sedmica si vzeh bulchenskata roklq ot tam.Vsichko beshe nared probata beshe dobre modela sashto nqmah promeni po nego beshe sashtiq koito haresah, no mi napravi vpechatlenie che kogato da mi q davat mi e namachkaha i natapkaha v edna chanta koeto kakto i da e kogato veche se prebrah ot tam i q izkarah, doidoha problemite otkrih mnogo defekti krivi shevove, obrachite bqha krivi ,a tula da ne vi kazvam kak beshe odrqzan tolkova krivo, tova me razocharova mnogo.roklqta mi izglejda besh dosta pretupana.   
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: април 24, 2012, 11:38:14 »

Ужас! Нямам думи и просто онемях като прочетох коментарите ви! Аз също съм чувала лоши отзиви за този сватбен салон. ИЗВОДА Е: ХУБАВО ВНИМАВАЙТЕ КОИ ЩЕ ВИ ПРАВИ РОКЛЯ, ТА ДОРИ И КОРЕКЦИЯТА ПОНЕ колкото и на пръв поглед лесна да е, е важна! Надявам се да успееш да реагираш и до сватбата да намериш начин да оправиш видимите дефекти ... Ако трябва връщай се пак там и прави рекламация, но не се оставяй така ...
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: април 24, 2012, 12:25:59 »

Моята рокля също е от там. Аз не мога да се оплача. Няма поне видими дефекти, харесвам си я. Отношението към мен също беше много донро. Иначе и аз бях предубедена, заради нещата които бях чела, но пък там открих моята Рокля!
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: април 24, 2012, 13:56:09 »

Аз също си купих рокля от Сияна-Асеновград и съм много доволна. Отношението им беше много добро, изкараха ми доста модели и не се държаха като в другите салони като има кажех 46 размер и те ме гледаха с един поглед  shok shok, толкова големи само по поръчка. Моята рокля също я дадоха прибрана и сгъната не знам си как в един плик, но аз преди това я пробвах и огледах. Аз останах доволна, макар че отидох с друго мнение, от всичко изчетено за тях.
Активен
lili4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юни 19, 2012, 10:32:45 »

Моята рокля също е от там, и не мога да се оплача от обслужването, момичетата бяха доста любезни  good още с влизането я видях, и знаех, че това е моята рокля.............много съм доволна........ smile
Активен
cecka__r
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #66 -: септември 27, 2012, 08:42:01 »

Здравейте,преди месец поръчах булчинска рокля от "Сиана" по техен модел,в който се влюбих.Готовата рокля ми беше тясна и за това се наложи да ушият нова.След 3 седмици ходих на проба,когато влязоохме в магазина ни казаха,че сутринта нямалко ток и трябва да чакаме, за да я направят....т.е за няколко часа.На самата проба нищо не успях да преценя,защото беше скроен само един чаршав.Исках някои дребни промени по готовия модел-цвят на дантела,панделка,но като цяло да се запази точната линия на готовия.Няколко пъти попитах консултантката,която беше сравнително любезна дали роклята ще е същата,при което тя ме уверяваше,че няма начин да не е същата.ОК.След още 2 седмици чакане,аз се обадих да попитам какво става,а те веднага ми отговориха-"елате утре".Отидохме.Обляках роклята и започнах да се чудя,аз ли не разбирам или роклята е различна?Точно тези дребните неща,които уж уточнявахме ги бяха направили както те си искат.След дълго чудене я взех.След като се прибрах и я огледах,точно както при мнението на  GENOVEVA по-горе тюла беше толкова наръфан,че и да се стараеш няма така да го отрежеш.Обръчите бяха криви,абе останах разочарована,а от 2 месеца не спрях да мисля за тази рокля-толкова ме впечтли.Все пак за 650лв.поне да е ушита както трябва,дори да не са се справили с моите желания за промените по роклята,а повчрвайте те бяха елементарни.Сега се замислям,след мненията,които прочетох,че наистина казват различни цени на всеки.Човек колкото и да се старае да не обръща внимание на дребните неща,за да може празникаът да е ок,няма как да не се ядосваш.Майнната му на това,че "лелките" изглеждали еди как си.Да си вършат работата както трябва.Това беше моето мнение:)
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: септември 27, 2012, 08:47:08 »

Първо мнение във форума и то такова! Винаги буди подозрение!
И много ми е чудно защо си оглеждате роклите вкъщи, а не на място в магазина!  crazy
Чудно ми е кой си играе да си прави регистрации от злоба към конкуренцията!
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #68 -: септември 27, 2012, 09:40:26 »

Това е самата истина!!! "Сияна" не бяха  коректи и с  мен, но със  балната  ми  рокля. Цена– висока, отношение-арогантно, Качество-никакво. Нито аз , нито майка ми сме  хора, който обичат  скандалите за  това си взех  роклята  и си тръгнах разплакана от " Сияна"......
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #69 -: септември 27, 2012, 09:46:16 »

Не искам да защитавам Сияна, и аз съм недоволна... Ама хора и сами сте си виновни, гледайте и настоявайте за вашето преди да платите готовата рокля. Как ще си тръгнете разплакани... отстоявайте си позициите?!

Балната рокля на сестра ми беше със сменена долна част(кройка различна от тази, която поръчахме), като отидохме да я вземем. Прекрояваха и шиха цял ден, без да правя скандали. Е, най накрая имаше един шеф за изравняване, ама вината си е наша, че недогледахме.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: септември 27, 2012, 09:52:30 »

Не искам да защитавам Сияна, и аз съм недоволна... Ама хора и сами сте си виновни, гледайте и настоявайте за вашето преди да платите готовата рокля. Как ще си тръгнете разплакани... отстоявайте си позициите?!

Балната рокля на сестра ми беше със сменена долна част(кройка различна от тази, която поръчахме), като отидохме да я вземем. Прекрояваха и шиха цял ден, без да правя скандали. Е, най накрая имаше един шеф за изравняване, ама вината си е наша, че недогледахме.
Точно това има предвид. Всеки трябва да си защитава интереса. А не да плюем, съскаме и крещим истерично. Като не ти харесва - не купуваш. И как взимаш рокля, за която плащаш солидна сума и започваш да я оглеждаш чак вкъщи.  crazy
И аз не защитавам никой, говоря само с факти. Моята и на близка приятелка рокли баха от там. Ами нямам никакви оплаквания, защо да си кривя душата!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #71 -: септември 27, 2012, 13:24:45 »

За съжаление не са един и два случаите на провалени надежди от въпросната фирма. Все пак са в района, където живея и една камара пловдивски булки недоволстват точно от тези неточности по малките детайли. Но както се казва пито-платено, който е имал претенции и рекламации да ги е правил на място.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: септември 27, 2012, 13:55:11 »

Аз не виждам защо спорим изобщо. Постът ми беше към конкретното лице, регистрирало се за да публикува един единствен, при това негативен коментар.
А това кой доволен и кой не - монетата винаги има две страни. Ясно е, че ще има много доволни и много недоволни. Всеки случай е сам за себе си.
Аз отидох в Сиана, заредена с много негативни емоции от прочетеното, но останах очарована от рокли и отношение. Шанс...
Активен
cecka__r
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #73 -: ноември 13, 2012, 17:17:59 »

Мисля,че с доста големи подробности съм описала какво ми е впечатлението от салона и от работещите там госпожи.На никоя моя позната няма да го препоръчам.Всеки сам прави своя избор,както и аз,лошото е,че се влюбваш в една рокля,а после -взимаш друга:)Моята сватба беше прекрасна....булки оглеждайте добре преди да платите не малкото пари!
Активен
nelly_d
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #74 -: януари 29, 2013, 13:47:11 »

Имат хубави рокли, макар и от готови кройки, но отношението към евентуалните им клиенти е меко казано отвратително.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines