Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 23:52:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как си избрахте подходяща дата за сватбата - част 2  (Прочетена 125247 пъти)
 
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: януари 24, 2009, 20:01:48 »

momi4ezateb , най-добре попитай в църквата, в която искате да се венчаете. Вярно е , че всяка църква си се води от различни правила  pardon (необяснимо за мен, но е така), така че там ще ти дадат отговор. А ако не сте избрали все още, може да попиташ на различни места, няма да се учудя, ако в една е разрешено , а в друга не. Успех  good
Активен
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: януари 24, 2009, 20:43:16 »

momi4ezateb , най-добре попитай в църквата, в която искате да се венчаете. Вярно е , че всяка църква си се води от различни правила  pardon (необяснимо за мен, но е така), така че там ще ти дадат отговор. А ако не сте избрали все още, може да попиташ на различни места, няма да се учудя, ако в една е разрешено , а в друга не. Успех  good

Благодаря ти,мила!Дано да е така и все пак да намерим подходяща църква!  girl_wink
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: януари 25, 2009, 12:55:22 »

 Ние сме си избрали 06.06.2009. И на мен 6-тиците не са ми твърде ангелски, но искахме топла пролетно-лятна сватба, която трябваше да съобразим с хората, които работят от понеделник до петък и с колегите ни, които като нас са на смени. И за да не е в началот на май, стана началото на юни. Неприятно е, че май ще има избори тогава, а и да няма, съвпадаме с абитуриентските и съответно ще има борба с лакти за рокли и костюми. Но ние няма да се даваме Wink. Пък и имам пример за родени тогава, които са с доста слънчев характер, така че липсващата 6-тица явно е достатъчна за да няма лошо в датата.
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: февруари 01, 2009, 19:26:55 »

Ние също сме на 06.06.2009. Избрахме си датата още миналата година, защото е топло, но не горещо по това време, искахме лятна и слънчева, градиснка сватба. Числата също ни харесват. Даже съвсем без да го помислим на 06.12.2008 се сгодихме smile Колкото до задушница - не мога да разбера какво ги притеснява хората този факт, за мен това дори е положителна страна на деня, понеже и починалите ни роднини ще присъстват духом с нас.
Свекърва ми се поинтересува и астрологиески се оказа много хубва за нас дата. Та това е решението smile
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: февруари 01, 2009, 19:32:17 »

Ехеее, колко много ставаме за 06.06. yahoo
Успех момичетааа  give_rose
Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: февруари 04, 2009, 18:56:03 »

Здравейте! И ние плануваме сватба на 6.06, но май изборите ще са на 7.06 та се чудех дали ще има проблем с алкохола в деня на размисъл или тази забрана не важи при такива мероприятия?
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: февруари 04, 2009, 19:11:58 »

според мен не може да има проблем, аз зная, че е забранена продажбата, а не консумацията на алкохол yahoo
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: февруари 05, 2009, 08:37:55 »

Мисля, че забраната не важи за сватби!  good
Активен
Nocturnal_dove
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: февруари 05, 2009, 18:42:08 »

Здравейте нашата сватба ще е на 20.06.2009... Датата избрахме спонтанно..без много да му мислим...Младоженеца има рожден ден на 19.06  smile и това ще му е подаръка от моя страна    blum пък и занапред като празнуваме годишнина ще минавам с един подарък и за двете biggrin ...Иначе смятам че Юни е подходящ месец за сватби... good
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: февруари 06, 2009, 00:39:36 »

май и на 20,06 се очертава да сме много булките Bravo дори днес като говорих с един приятел DJ, който се оказа зает за датата каза, че много предпочитана дата, но никой не знае защо толкова много хора са я избрали yahoo
Активен
Nocturnal_dove
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: февруари 06, 2009, 11:33:25 »

Ходихме да запазим тази дата в общината (беше още Януари месец) и даже вече имаше записана ена двоика...
Аз лично много се радвам че на тази дата ще има много сватби... Bravo
Но съм и пристрасна към месец Юни,така че ако някои ме пита това е най добрия месец за такива тържества... girl_wink
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: февруари 06, 2009, 11:34:54 »

ние нашата дата си я запазихме на 6, ноември 2008 и имаше само два свободни часа smile
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: февруари 12, 2009, 10:23:04 »

 help  help  help  help Момичета, които ще бъдем булки на 25.04,

Днес мисля, че Министерски съвет е възможно да обяви нашия сватбен ден за работен!!!!! cray cray cray cray cray cray cray

Много ме е яд, защото така за много гости ще е неудобно, освен това в София в работен ден е лудница!!!!
Да му се не види, как ги мразя тези отработваници beating beating beating beating beating beating beating
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: февруари 12, 2009, 10:33:32 »

 Oh my ...
Защо ще е работен, ти сигурна ли си?
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #104 -: февруари 12, 2009, 10:40:46 »

25 април и 9 май се отработват, да. Момичета - и нас ни изненадаха миналата година с отработване на 10 май - няма страшно, всичко ще ви е наред. Единствено са възможни някакви проблеми все пак, ако сватбата е дневна - тогава всички ще трябва да си пускат отпуск (ако е вечерна, най-много да излязат час-два по-рано от работа,то и кой ли работи в събота, ама...). Но и дневна да е, всички, които ви обичат и уважават, ще дойдат  good... Без паники!
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines