Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 23:12:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как си избрахте подходяща дата за сватбата - част 2  (Прочетена 125182 пъти)
 
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #60 -: ноември 28, 2008, 12:20:56 »

 :girl_wink:Здрасти Миличка!аз толкова умувах и снощи седнахме със съкровището и ешихме да е на 20.06! :bravo:и двете сме на тази дата!а твоита сватбаа къде ще е?
Активен
du6eva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


nie sme du6etata


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: ноември 28, 2008, 14:24:20 »

честито на всички момичето избрали съдбовната дата yahoo
 Bravo Bravo Bravo
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: ноември 28, 2008, 14:59:46 »

я каква тема имало:) я да се запиша и аз тук smile
средата на юли милото ми предложи. докато кажем на родителите стана края на месеца. и седнахме да поумуваме искахме да е тази година, но да не е снежно и студено и се спряхме на първата половина на октомври. като вариантите бяха 4 или 18 и така отидохме да си записваме дата и се оказа че за 18 няма часове в ритуалната зала в която искахме и така остана 4. и сега това си е нашата датичка  bouncinggirl
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: ноември 28, 2008, 16:09:56 »

я каква тема имало:) я да се запиша и аз тук smile
средата на юли милото ми предложи. докато кажем на родителите стана края на месеца. и седнахме да поумуваме искахме да е тази година, но да не е снежно и студено и се спряхме на първата половина на октомври. като вариантите бяха 4 или 18 и така отидохме да си записваме дата и се оказа че за 18 няма часове в ритуалната зала в която искахме и така остана 4. и сега това си е нашата датичка  bouncinggirl

Затова казвам аз, че датата ни избира, а не ние нея  Wink - просто често мислим едно, но като се подредят обстоятелствата в друга схема - съвсем друго става! Е, кажете, не съм ли права, че само си мислим, че имаме избор, а в крайна сметка нямаме и датичката сама ни намира?  Girl_hide
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: ноември 28, 2008, 17:52:04 »

да, ще си помагаме и ще се вълнуваме заедно ! give_rose
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: ноември 28, 2008, 18:47:09 »

много сме май на 20. 06.09 и много ще се празнува май. yahoo yahoo yahoo
 аз , tasty, mili4ka, galeto, слънце и ако пропускам някой(а сигурно е така) извинявам се.
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: ноември 29, 2008, 15:39:45 »

Вече и аз да се запиша официално датата е 25.04.09 danceg
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: ноември 29, 2008, 23:13:38 »

купона ще е голям  weddingday
Активен
du6eva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


nie sme du6etata


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: ноември 30, 2008, 17:53:07 »

браво момичета много хубави датички yahoo
това е една от любимите ми темички yahoo
много обичам да я чета good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: ноември 30, 2008, 17:55:53 »

Аз не съм писала тук.Ние бяхме решили датата ни да е октомври или септември 2008.Но понеже октомври е по-голяма вероятноста да е студено ние решихме да е септември.Така като видях, че 22.09 е почивен веднага решихме сватбата да е на 21.09 и се събират достатъчно дни за празнуване.
Активен
du6eva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


nie sme du6etata


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: ноември 30, 2008, 22:53:48 »

нашата сватба  :wedding:беше на 01.09.2007 heart heart heart и през целия ден русесе дъждец и някаде по времена църковния брак  :priest:малко преди да отидем до ресторанта Dance голям дъжд се изля rains, но казват ,че това е на късмет  Good luck
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: януари 13, 2009, 19:05:13 »

Вече се обърках с тези подходящи и неподходящи дати  crazy
Мислихме сватбата да е август- оказа се (в този руски саит),че подходящите дати са неподходящи дни(някъде пишеше, че за най-добри дни се считат петък и неделя)...освен това ако имената ни са написани на латиница датите са едни, а на кирилица-други!
После тези новолуния, пълнолуния... Как трябва да изчисля добрата дата???? Може ли да ми обясни някой??  cray
Благодаря!!!
Активен
marry
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: януари 14, 2009, 09:15:50 »

Нашата датичка си я избрахме като на късмет(по точно аз си я избрах).Моят мъж реши ,че аз трябва да избера кога ще е сватбата и аз реших че ще е в средата на август и той като чу-'много горещо било' не искал август месец.Питах го тогава кога иска да седнем да решим двамата ама той нищо не казва и аз като се ядосах и му викам"-Първата събота на юни ще е и без промени" и като погледнахме в календара  06.06  и така това стана нашата датичка.
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: януари 14, 2009, 14:04:30 »

mucito мога да те посъветвам само едно - забрави за подходящи, неподходящи и т.н. дати - избери тази, която на теб вътрешното усещане ти казва, че е подходяща. Казвам ти го, защото аз дадох сума пари за хороскоп и определяне на подходящата дата, но така или иначе, не направихме сватба на нея (по разни причини) и не съжалявам. Беше ужасен студен и дъждовен ден, а датата, която ние избрахме - беше супер ден и страхотна сватба! Иначе за семейния живот - всичко зависи от вас! Успех!
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: януари 14, 2009, 14:10:42 »

Привет момичета и аз да се разпиша тук за нашата измъчена дата!  smile
Първо решихме да е юни, пълно единодушие, след това харесахме и датата 06.06. До тук добре, но се оказа задушница и ние се откзахме! Оставихме за следващата събота т.е. 13.06. , но свеки се примоли да не е тогава, че тя да може да си прлиключи годината на спокойствие /тя е учителка/. Ок, остана за 20.06., запазихме дата в гражданското. Седмица по-късно отидохме до ретсоранта откъдето ни заявиха, че е вече зает за 20.06., а аз твърдо държа на този ретсорант. Оказа се, че единствената свободна събота е 27.06. и ние пак сменихме датата. Уфффф...големи промени, голямо чудо, но съм убедена, че е за хубаво...та сега си имаме категорична дата 27.06.2009г.  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines