Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 21:16:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване! - 2 част  (Прочетена 167906 пъти)
 
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: април 08, 2009, 17:24:12 »

Здравейте!
Чета темичката отдавна и реших сега и аз да се вклуча. Никога не съм била много пълна, но от малка все си мислех, че сум дебела и внимавах с храната и сум пила даже някакви хапчета. Имах един период, в който бях качила няколко килца и после се амбицирах - ограничавах се, спортувах и до бала влязох в страхотна форма. Сега 4 години по - късно  съм с 8кг. отгоре (вероятно заради студентския ми начин на живот). Предстои ми сватба,а и хич не се харесвам вече и не знам какво да правя. Пробвах Дюкан и си докарах стомашни проблеми и пикочна инфекция, заради високото съдържание на белтъчини... Сега мисля да пазя лунната диета, защото като ученичка за известно време я пазих и помня, че имаше добър ефект. Опитвам се и да спортувам, но това ми помага за по - стегнат вид на тялото, но не и за отслабване. Може ли някой да ми разкаже за Хербалайф  - от къде се копуват, на каква цена са, как са ви повлияли и въобще всичко, което може да е полезно.
Стискам палци на всички момичета да постигнем и да задържим мечтаното тегло и дано само не си навредим на здравето...  give_rose
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: април 08, 2009, 17:43:07 »

Mucito, не се бях сетила да прегледам по-добре този сайт, който Капризче даде. Да, харесах си ниско-въглехидратната и мисля, да се пробвам с нея да видим какво ще излезе. Мерси за съвета и успех и на теб good
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: април 08, 2009, 19:39:29 »

Мацки, аз съм водолна от ниско въглехидратната. Днес съм -1см в ханша след 3 реални дни на диета и по едно сладко изкушение на ден. Утре ще се пробвам без сладкото изушение. Иначе моя режим е следния:

9:30ч- чай от майчин лист и сена(има разхлабващо действие)
11:00ч- 100гр шунка и около 50гр сирене
14:00ч- салата, днес вместо салата ядох таратор
16:00ч- ако съм гладна 1/2 кисело мляко, днес например бях навън следобяда и това хапване го пропуснах
19:30-20:00ч- задушено телешко и салата

Не ям хляб и всичко приготвям без сол. Салатата вкъщи си я увкосяваме с лимон и зехтин, на работа нез нищо.

Пия по 1,5л вода на ден. Не винаги я изпивам, но поне литър гледам да изпия.

Хапвам си и по 1 шоколадов бонбон ако някой ми предложи, какво да направя като не мога да отказвам бонбони  blush blush blush
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: април 08, 2009, 20:50:29 »

Капризче, този чай със сена, който го пиеш, не е за препоръчване за всеки ден. По принцип сената не трябва да се пие повече от 7 поредни дни, защото могат да причинят лениви черва, дехидратация, нарушения на нивото на калий в организма. Препоръчвам ти да взимаш овесени трици с малко кисело мляко, но сената е опасна. За бременни е абсолютно забранена.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: април 08, 2009, 21:25:15 »

Eли, мерси за инфото. Това не го знаех, а на опаковката на чая не го пише  nea
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: април 08, 2009, 21:38:18 »

и аз подкрепям мнението за чай със сена. при продължителна употреба има отрицателен ефект за дебелото черво. миналото лято при посещението ми при гастроентероложка, нейния съвет беше -  "има различни методи за изхождане, само избягвай продукти, съдържащи сена".

мис каприз - в предния ти пост пишеш, че ограничаваш солта, което е супер, но също така си написала, че хапваш в

11:00ч- 100гр шунка и около 50гр сирене

наистина има различни видове шунка, както и сирене. но и двете съдържат сол. можеш ли да замениш тези 2 елемента да кажем с пуешко/пилешко печено филе? а сиренето с извара например?

успех! give_rose
« Последна редакция: април 08, 2009, 22:18:00 от Anichka » Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: април 09, 2009, 13:19:48 »

Ооо, аз започнах каузата вече и няма връщане назад. Вчера закусвах мюсли, след това към 17ч хапнах един банан и вечерта хапнах салатка от пресни зеленчуци.
Днес закусвах с кафенце blum и един банан. И за сега удържам. Мисля към 16:30 да хапна една салатка и след това започва лунната диетка Wink
Успех на всички, които са в ситуация като моята, демек подложени на диета tease
Активен
Milizandra
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #382 -: април 09, 2009, 13:36:22 »

Момичета, момичета....
Да ви споделя и аз моя опит с диетите. Отне ми много време за да разбера, че само от диета нищо не се постига, или по-скоро ако свалиш нещо, после бързо си го наваксваш...
Какво да ви кажа... тайната на успеха е СПОРТ! Започнах да тренирам Тае Бо.. ами че аз толкова движение в живота си съм нямала, а е интересно и много тонизиращо. 2-3 пъти седмично и съм пушка!  blum Отслабнах, а и много си стегнах тялото.
Гледам говорите за НВД - доволна съм от нея. Наистина се свалят килограми, ама ако искате да ги задържите... нали ви казах тайната - спорт!
И така... вече не спазвам гладни диети, хапвам си няколко пъти на ден. Замених олиото със зехтин, солта със тази диетичната (калиева май беше), никакъв хляб и тестени изделия, много рядко нещо сладичко. Повече плодове, зеленчуци. Никакви консерванти. И най-важното много вода и никакво ядене след 18h.  diablo  diablo diablo
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: април 09, 2009, 13:42:54 »

Milizandra, ако ми кажеш аз как да пия по много вода на ден, ще ти бъда благодарна.
Аз ако изпия една чашка вода ще е добре. Лятото може да се каже, че изпивам поне литър на ден, обаче сега ... Знам, че трябва да пия повече, ама как като не става. Вече не знам и какво да правя angry
Активен
Milizandra
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #384 -: април 09, 2009, 14:16:17 »

Milizandra, ако ми кажеш аз как да пия по много вода на ден, ще ти бъда благодарна.
Аз ако изпия една чашка вода ще е добре. Лятото може да се каже, че изпивам поне литър на ден, обаче сега ... Знам, че трябва да пия повече, ама как като не става. Вече не знам и какво да правя angry

Оооо и аз в началото бях така, но ще ти кажа как почнах да процедирам. Купувах си едно шише 1,5 л мин. вода и целия ден докато съм на работа... мине се не мине време все надигах шишето. Отначало в малко гадно, понеже се чувстваш... как да ти кажа... препълнена, но после се свиква и сега винаги докато работя на бюрото ми стои една чаша вода, която непрекъснато напълвам. Може би всичко се свежда и до навик  blum

Забравих да спомена, че пия редовно по 2-3 чаши на ден зелен чай, който е изключително полезен за пречистването на токсините в тялото, особено пък по време на диета се оказва в голяма помощ  Wink
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: април 09, 2009, 15:05:24 »

Не знам защо с такова впечатление съм останала, но един единствен път се опрях на зеления чай и никога повече. Все си мисля, че е вреден. Може би някъде съм го чула и то нали знаете - жените все лошото запомняме  pardon Ще се пробвам и аз като теб Milizandra smile Мерси за съветите
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: април 09, 2009, 15:19:54 »

и аз подкрепям мнението за чай със сена. при продължителна употреба има отрицателен ефект за дебелото черво. миналото лято при посещението ми при гастроентероложка, нейния съвет беше -  "има различни методи за изхождане, само избягвай продукти, съдържащи сена".

мис каприз - в предния ти пост пишеш, че ограничаваш солта, което е супер, но също така си написала, че хапваш в

11:00ч- 100гр шунка и около 50гр сирене

наистина има различни видове шунка, както и сирене. но и двете съдържат сол. можеш ли да замениш тези 2 елемента да кажем с пуешко/пилешко печено филе? а сиренето с извара например?

успех! give_rose

Личи си че не съм била на диета никога. Кой да се сети за солта в шунката и сиренето. Май ще имам промяна в плана. Днес закусвах мюсли с нискомаслено кисело млядо. Оказа се че и мюслитата не ставали, защото имало стафиди, лешници, семена и т.н., които били много мазни. На обяд ядох салата и 2 кюфтета  blush Нямаше нищо диетично за ядене в нашия стол  sad И друго не съм хапвала днес. И сладко не съм яла.

Milizandra много си права за спорта, но с такива мързели като мен как се процедира? Никаква мотивация за спорт sad
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: април 09, 2009, 15:48:30 »

Мацки, по темата за диетите, в др форум е много популярна и с чудесни стабилни резултати една "90 дневна диета". Изключително лесна за правене, почти на принципа на монодиета и с елементи от разделното, но се яде на корем, включително и спагети и пици, ха хахахахаха....
Ако някой прояви интерес ще копна тук основните принципи.
За съжаление аз не съм от практикуващите я, щото с тва кърмене ме достраша. Като ми приключи кърмаческата кариера може и да се пробвам, а дотогава може пък и да нямам какво да свалям, хи хи хи...
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #388 -: април 09, 2009, 16:09:35 »

Хайде на лунна диетка!Кой е с мен?
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: април 09, 2009, 16:16:41 »

Ина дай някакви насоки за 90-дневната диета моляяяяя  give_rose give_rose give_rose
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines