Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 27, 2024, 09:56:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване! - 2 част  (Прочетена 172560 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: април 06, 2009, 10:18:40 »

Мариянка пускам за теб веднага  blum
Забравих да спомена,че не е подходяща за поспаланки  pardon

1ден Закуска м/у 6-8ч. 1-2 ябълки или цитрус
                    м/у 8-10ч. 4л. овесени ядки + 1/2 к. Кисело мляко
 Обяд            м/у 13-15ч. - салата по избор  + пил. или свинска пържола + (сиренце или кашкавал)
          -2 яйца твърдо сварени + салата по избор + (сиренце или кашкавал)
          -3 бъркани яйца със сирене(кашкавал) и/или лук по желание + салата по избор
          -1 купичка супа(без картофи,фиде-може,но много малко) + салата по избор 
          -Задушени зеленчуци(морков,карфиол,броколи и т.н.)+ плочка сирене или кашкавал
          -Риба на скара или във фолио + салата по избор
          - Пил.дробчета или сърца + салата по избор
           -Свински дроб + салата по избор
 
м/у 18-20 Вечерята е хубаво да е същото като обяда.При мен сиренето присъства при всяко хранене така,че не съм го дописвала навсякъде.Бобовите леща,боб,грах максимум 1 път в седмицата.

Ами това е при глад евентуално плод  good
Дано съм била полезна  girl_wink

Ядки само сурови,но по-добре без тях,никакви чипсове и тем подобни  pleasantry
                                     
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: април 06, 2009, 14:35:58 »

Радинка  Bravo за добрия резултат. колко общо кг до сега си свалила?
ами около 7-8кг.мисля да си взема колан за отслабване SEVEN Omnipotence някой ползвал ли го е? crazy
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: април 06, 2009, 14:55:19 »

Радинка пълен боклук  е  nea
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: април 06, 2009, 16:22:04 »

аз свалих 18кг. за 6 месеца с диетата на Пиер Дюкан, сега започнах да се храня нормално и леке полека килограмите ми пак взеха да се покачват. Най- лошото обаче е, че страшно много ми окапа косата от нея.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: април 06, 2009, 18:57:06 »

Някоя от вас да си е правила вега тест<май беше говорено>,аз бях против такъв вид тест,но напоследък все хубави неща слушам ,а и не струва скъпо nea Някакви мнения,ако сте си правили smile
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: април 06, 2009, 19:03:24 »

Даже ако искате можем да си напишем всички колко сме високи, колко тежим, и колко искаме да станем и см-трите в обиколки: бюст, талия, ханш, бедро и след 2 седмици пак да сверим резултатите и ще видите как ще се успокоите.

Сега сте вие...

Здравейте и от мен на всички слабеещи! Престраших се и аз да се запиша тук blush
Много ми е зор на мен това слабеене, ама ТРЯБВА!  nea
Та ето ги и моите "габарити" girl_impossible
висока съм 173см, 68 кг(мале, ужассс), ИСКАМ ДА СЪМ МАХ.58-59!!!  cray , бюст- 98, ханш- 95, талия- 68  shok girl_impossible
Пробвах с диетата на Дюкан, ама издържах само 2 седмици, не ми действа хич добре- ходя като ошашавена..
Лунната диета- мисля, че е пълен абсурд за мен. Няма да се справя с нея pardon
Другите диети, за които чета все са с мляко (особено кисело, а аз не го понасям bad
И какво да правя??? Хапчета ли да пия? Да пробвам с Хербалайф ли?
Дайте някакъв съвет, моля ви!!!
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: април 06, 2009, 19:15:48 »

Ми да можеш да пробваш с хербалайф, но трябва да си малко по стриктна, не като мен, че аз уж спазвам спазвам, ама и доста нарушавам, на обяд си ям каквото имам готвено, а не трябва да е точно така и доста пъти се изкушавам със сладичко. При мен резулатат за 1 месец е 2 кг и по 2 см от обиколките, което не е малко като се има предвид че мн нарушавам, но усещам подобрение в косата и ноктите  danceg ако искаш пробвай
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: април 06, 2009, 21:20:07 »

Здравейте и от мен на всички слабеещи! Престраших се и аз да се запиша тук blush
Много ми е зор на мен това слабеене, ама ТРЯБВА!  nea
Та ето ги и моите "габарити" girl_impossible
висока съм 173см, 68 кг(мале, ужассс), ИСКАМ ДА СЪМ МАХ.58-59!!!  :'( , бюст- 98, ханш- 95, талия- 68  shok girl_impossible
Пробвах с диетата на Дюкан, ама издържах само 2 седмици, не ми действа хич добре- ходя като ошашавена..
Лунната диета- мисля, че е пълен абсурд за мен. Няма да се справя с нея pardon
Другите диети, за които чета все са с мляко (особено кисело, а аз не го понасям bad
И какво да правя??? Хапчета ли да пия? Да пробвам с Хербалайф ли?
Дайте някакъв съвет, моля ви!!!

Защо не пробваш ниско въглехидратната- http://fitnesinstruktor.com/ниско-въглехидратна-диета/ . За мен тя е най-лесна я правим с мъжа ми от няколко дни. Макар че да си призная в неделя малко се изкушихме със сладоледче  blush Но от днес пак сме сериозни smile Стискайте ни палци!  tease
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: април 06, 2009, 22:36:39 »

Cinderella, Капризче, благодаря ви, момичета! Ще пробвам и двете! Веднага, щом има резултат(или се проваля) ще докладвам smile
Активен
danika
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50


Да живее любовта!


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: април 07, 2009, 11:03:33 »

Здравейте момичета
Понеже гледам колко, къде нещастни, къде сполучливи опити се правят за сваляне на някое и друго килце, реших да ви поразкажа малко за моята история на глада.
Аз съм 165 см висока и в момента съм 52-53 кг. според зависи колко съм си хапнала.
Искам да отбележа, че до 19 години бях доста пълна и държах твърдо 65 кг., че и повече зимата. Големи комплекси ме гонеха, и на 19 реших че ще отслабна.
Започнах да се ограничавам жестоко.
 Преди това бях минала през д-р Емилова без успех!
Та глад, глад, един път дневно хранене на салати и други такива. И така свалих постепенно за година-две около 15 кг. Станах заветните 49 кг, и със зор започнах да ги опазвам. Така продължих да се ограничавам още 5 години. Накрая взех че се разделих с дългогодишния си приятел и завъдих нов, който още първия месец ме поугои с 5-6 килца. Изпаданах в ужас, започнах отново жестокия глад, обаче повярвайте месеци наред ядях като мишка и файда никаква, нито грам надолу.
След което преди около 5 месеца просто казах край, аз ще си ям нормално. И започнах да закусвам каквото искам - банички с боза, юфка, сандвичи с бекон и масло. След такава закуска през деня почти нищо не ми се яде и карам на чайове с мед и бадемки около 100 гр., а вечер каквото искам си вечерям, че и късничко понякога въпреки забраните.
А резултата от това е че даже свалих две килца, не съм озверяла от глад и се чувствам перфектно. Все пак подхождам разумно: ограничавам захарта и където може я заменям с мед, не преяждам и не ям боклуци като чипс, кроасани, бонбони и всякакви други такива. Шоколадовите удоволствия съм ги заменила с фин натурален шоколад на Своге.
Та като обобщение установих, че тайната не е в диетите а в балансираното хранене и разбира се най-важното: не яжте храни които са прекалено обработени. Колкото по-близко е една храна до естественото си състояние, толкова по-лесно и бързо се обработва от организма и съответно не се натрупва.
Успех на всички!
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: април 07, 2009, 18:14:50 »

Момичета, искам да попитам може ли да хапвам мюсли през лунната диета и поне една доза кафенце не мога ли да изпивам?! Мисля да се пробвам тая седмица, ама да спра от раз да ям ще е малко трудно, за това искам поне мюсли да хапвам 1 път.. То за първия път де. После ще свикна
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: април 08, 2009, 00:21:28 »

не може мила, само течности 24 часа издържа се, аз първия път се наливах с фрешове в неограничено количество даже и пак свалих 1.5 кг, за кафето не съм сигурна, но мен ме караше да се чувтствам още по гладна(когато го пиех де, сега не пия и кафе)
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: април 08, 2009, 12:25:45 »

Мерси, Cindarella. Ще го имам впредвид. Дано успея  Wink
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: април 08, 2009, 15:30:11 »

Момичета, искам да ви кажа че днес реших да проверя какво ми става и какво не от дрехите и съм адски разочарована от себе си. И започвам от днес диета, обаче все още не съм си избрала каква да бъде. Но съм твърдо решена. То бива бива, ама като моето никъде няма. Много съм ядосана на себе си angry
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: април 08, 2009, 17:00:32 »

Тази, която Капризче я даде защо не я пробваш? Аз веднага я почнах и все едно не съм на диета tease
Много е хубава, смятам 1 седмица да я карам, докато ми дойде Хербалайфа и се мятам и там Curtsey
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines