Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 08:12:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване! - 2 част  (Прочетена 167938 пъти)
 
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: февруари 10, 2009, 00:00:57 »

ох спуках се от смях  funnytooth funnytooth funnytooth Wienerin  и на мен ми беше такава реакцията като чух за първи път, викам ще умра от жажда бе жена как ще изпия една лъжица сол, казаха ми че се пие за прочистване на червата, аз имам и лениви черва и едва днес ми даде някакъв резултат  huhhuh.gif но ми е много гадна и няма да я пия, тя не се препоръчва за честа употреба доколкото знам де.
ellie_bellie вчера и аз бях на такъв сок както ти си правела, но днес съм на портокал, грейпфрут и ябълка че от лимона не ми е много добре на стомаха.
И сега какво да правя да продължавам ли и утре да ми станат 3 дни или да си продължа всяка седмица по един ден в зависимост от фазите на луната, объркахте ме  crazy
браво ellie_bellie много научно обясни и аз имам в къщи такъв пакет  ROFL funnytooth
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: февруари 10, 2009, 00:22:50 »

Cinderella, ако нямаш опит в гладуването ти препоръчвам да не започваш от три дни, защото това си е стрес за организма. Хапни си нещо леко утре да се захраниш и започни да си тренираш тялото на такъв ритъм като правиш на две седмици по един ден, после увеличи честотата, примерно всеки понеделник, и тогава пробвай три дни един след друг  smile
но глад и тази английска сол на нетрениран организъм ми се струват много  Tc
аз сега си поръчах книга Healthy Eating

днес я разлистих в една книжарница и доста се впечатлих от нещата вътре, имаха специален раздел за детоксикация  Wink рецептите, които ми допаднат, ще ги споделям с вас  give_rose
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: февруари 10, 2009, 00:35:56 »

Wienerin не нетрениран, ами направо съм амортизиран организъм от диети  girl_wink толкоз много диети съм правила че може да се каже че цял живот съм на диета  danceg какъв живот само smile, само лунната не бях пробвала, но ето че и тя е на лице, за да постигна съгласие със себе си и с вас и мъжа ми ще се захраня утре пък и ще я карам по ограничаващо и ще спазвам всяка седмица фазите на луната по 1 ден, без английската сол, пък ако ми прищракне по натам може да направя пак 3 дена  blush
Kristinka много се радвам, че напредваш зависи как сваляш, но мисля че до 3 седмички ще си в 3-та фаза, дано и там да си толкова упорита, че на мен ми беше трудна и се изложих  blush на мен като ми се разреши нещо и се оливам май, Успех!
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: февруари 10, 2009, 01:03:59 »

Cinderella,скорпионски инат виждала ли си  sarcastic дано да издържа на трета, че и аз се опасявам че може да се поулея, но мисля да спазвам че не искам да повтарям пак и пак и пак..и така до безкрай..иначе за свалянето-бързо е при мен, но аз бягам, правя упражнения, ходя от дъжд  на вятър на фитнес, като се сетя де..но и другото което аз правя е че имам повече П дни, отколкото ПЗ, карам ги на 5/2 и може би е от това..Wienerin, ти доволна ли си останала от клиниката на Емилова? аз съм чувала добри, и не дотам добри отзиви..едно време съм правила гладолечебната диета на Лидия Ковачева, всяка седмица препрочитах книгата й, и мога да кажа че имаше голяям успех, поне при мен.Но явно някъде сгреших със захранването..беше ми доста трудно, но от 10 дни имах свалени 9 кг, но после ги качих двойно...та сега си ги свалям..
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: февруари 10, 2009, 01:35:45 »

Kristinka, престоя ми при Емилова, с риск да прозвуча крайно, промени живота ми  smile ще поразкажа малко за него, може да бъде от полза на някой

Честно да си призная, първите дни ми бяха кошмар, чувствах се като тюлен, гледах пълните хора, които едвам дишаха от килограмите си, бяха болни, сиви на цвят, без тонус..и почнах да се питам аджеба и аз ли съм като тях?!  huhhuh.gif При нея изкарах 15 дни, десет от които бяха на плодове и чай, и след това се захраних там пет дни. Захраних грубо казано, защото хапваш по едно морковче, краставичка...
Много ми помогна "развлекателната" програма да не изперкам окончателно, харесвах да ходя на походите, на танците, на сутрешната гимнастика, това ме развличаше и не ми позволяваше да унивам. Всеки ден ми ставаше по-леко, виждах промяната в кантара, в силуета ми и се радвах и мотивирах така  smile при Емилова се научих да не ми протича слюнка при вида на мазна свинска пържола, тестяни неща, изкуствени захари, колбаси и за това ще съм и признателна до гроб  give_rose
при нея свалих почти четири кг чиста МАС  blush и общо 6 кг като тегло, което за 15 дни (дори 10 защото след него свалях по-малко) не е малко. Трудното е да продължиш след това, да внимаваш, да се ограничаваш, да не се изкушаваш, но се свиква с всичко това. Сега когато ям по-тежко месо (пиле, но не бялото месо) и на половиния час съм в тоалетната с разстройство  shok което ме навежда на мисълта, че тялото ми просто не желае да се храни с това и го изхвърля без да го обработва дори.

Аз за себе си разбрах, че след тези лишения там никога повече няма да допусна да възвърна предишното си състояние  beating Сега вече месеци след Емилова килограмите слизат на долу, тренирам усилено (преди просто не можех да намеря вътрешна сила да го правя), силуета е доста приятен, дупето е стегнато,краката са оформени, целулита е почти изчезнал, храня се разумно и мисля позитивно  :girl_wink:намалила съм размера на дрехите на бельото с три номера, а на горните с два  smile

ще ми се смеете, ама най-големия подарък за Коледа ми беше като отидохме с милото в магазина на Gerry Weber да си избера подарък, се оказа, че трябва да вземем възможно най-малкия номер блуза и жилетка, което за мен беше триумф на мъките ми  и се почувствах ужасно горда, че съм се преборила blush


ааа да, бонуса ми беше, че отслабвах с Глория, майка и и дъщеря и  laugh
забравих още нещо...другия бонус беше невероятната кожа, с която се сдобих  blush пу пу да не се хваля, но от дете не съм имала толкова чисто лице, без комедони, пъпки и прочие проклятия  smile а не е като да съм нямала достъп до скъпа козметика (въпреки, че скъпо, не винаги е хубаво...) и да не съм полагала грижи
« Последна редакция: февруари 10, 2009, 01:48:43 от Wienerin » Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: февруари 10, 2009, 02:08:48 »

Аааа Kristinka браво на теб, просто грешка нямаш, ти затова и толкова добре сваляш, всичко което правиш и повече П дни, браво  Bravo аз не мога толкова много обичам зеленчуци  cray, доволна съм и от сегашните ми кг-ми но нали бях с 2-3 по малко и сега ме мъчат, трябва да ги хвана навреме, но като си ида в БГ пак ще си я направя поне за месец, това е моята диета, тя ми решава и целулита почти напълно. Иначе с фитнеса преди бях много редовна и аеробика също, но последните година две така съм се отпуснала че веднъж в месеца ако се кача на велото пак добре  blush badgirl
Иначе при Емилова не съм ходила, но съм спазвала диетата по книгата на Лидия Ковачева и да свалих трябва да бъда честна и то към 20 кг но я правих 2 пъти за мое съжаление свалих и мускулна маса. След 2 год си бях всичко отгоре, пробвах пак една дузина диети и пак нищо, и след Дюкан осъзнах че тя е моята и свалям само мазнина, и зеленчуци обичам ама и от месото не мога да се откажа и така.
Зависи много от организма, от структурата, от движението...
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: февруари 10, 2009, 06:39:35 »

Cinderella, аз също съм в САЩ, но мога да кажа, че от както живея тук отслабнах, на см. Вярно е ,че ако купиваш месата на Уол Март са пълни с всякакви боклуци, нот Whole Foods, Vitamin Cottage, Sunflower Market, можеш да купиш органично чисти меса, плодове и зеленчуци. Аз само от там пазарувам. Иначе моята диета, то не е диета, но начин на хранене е много зеленчуци, като асперж, броколи, салати + риба или пилишеко месо. Въглехидартите си ги набавям от плодовете. Общо взето гледам хранта ми да е богата на фибри, защото те спомагат за изхвърляне на мазнините от организма. Освен това ходя 3 пъти на фитнес (тичане и качване и качване на стълби) ,а останалите дни йога. Само дето преди два дни си навехнах китката и в момента съм ограничена с гиманстиките. Като цяло свалих на см , но не и на кг . Но от обиколка на ханша 106 см (всичко това благодарение на Дуфастон и Клостилбегит) станах 95см, остават ми още 7 см , за да възвърна старите си форми.
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: февруари 10, 2009, 18:50:41 »

Браво на теб Miri много се радвам за успеха ти, давай все така напред и най важни са мерките, важно е да си по малък размер и да изглеждаш добре, няма значение колко кг си. Ясни са ми нещата с храната и знам че трябва да се яде органична, но при мен нещата стоят много по сложно  angry не по моя вина. Ако трябва да обясня ще стане голям  Offtopic догодина като живеем сами ще опитам да си подреда кухнята както трябва и да се храним само с органична храна.
Друго да ви се похваля, днес съм с 2.30 кг по малко след 2-та дни на сокчета, много ми е хубаво и сега си пийвам айрянче, надявам се да запазя поне половината от сваленото, чувствам се добре и много леко, другата седмичка пак ще направя един разтоварващ ден  danceg
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: февруари 11, 2009, 17:10:07 »

Момичета, карам втора седмичка на плодчета + чайчета с мед и съм много много доволна!
Ми така де - поне малко от малко линия да добия за сватбата smile
Активен
Nocturnal_dove
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: февруари 11, 2009, 17:34:36 »

Каква е тази диетка на Дюкан... Всички ми я хвалят ама не съм чувала подробности...Как се прави? Книга ли е? От къде да си я купя?.... И ефективна ли е ? , За колко време и колко се сваля?

Някой ако може да ми отговори мн ще съм благодарна..
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: февруари 11, 2009, 18:19:39 »

Каква е тази диетка на Дюкан... Всички ми я хвалят ама не съм чувала подробности...Как се прави? Книга ли е? От къде да си я купя?.... И ефективна ли е ? , За колко време и колко се сваля?

Някой ако може да ми отговори мн ще съм благодарна..

Да книга е! Можеш да си я купиш от всяка една книжарница или от Славейков (ако си от София). Диетата е главно протейнова и поетапна. Яде се месо, обезмаслени продукти, не се консумират плодове и сладки работи. Но нека сладурките, които са я правили да кажат повече. Мисля, че ако се разровиш в предишни постове ще откриеш повече. Желаните килограми се свалят бързо стига да си стриктен в спазването на диетата...  good
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: февруари 11, 2009, 20:26:25 »

Nocturnal_dove, книгата можеш да свалиш и от тук, без да я купуваш.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: февруари 11, 2009, 20:37:49 »

Каква е тази диетка на Дюкан... Всички ми я хвалят ама не съм чувала подробности...Как се прави? Книга ли е? От къде да си я купя?.... И ефективна ли е ? , За колко време и колко се сваля?
Напиши в гугъл и ще ти излязат много статии,не е нужно да си купуваш книгата. Аз лично съм доволна и всички около мен,които са на нея blum Общо взето за около два месеца около 10 килограма,но е различно някои свалят 10 за 3 месеца,други за по-малко от месец-зависи колко имаш да сваляш и от метаболизма на организма ти Wink По-малкото килограми<до 10> се свалят по-трудно good Има и сайтове с рецепти-разгледай и тях има доста интересни рецепти tease
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: февруари 11, 2009, 21:09:11 »

Аз да се похваля вече една седмица съм на разделно хранене+аеробика и съм с 3кг надолу Bravo Чувствам се много добре girl_wink Направо бях атрофирала тази зима,ужас.
Успех на всички danceg
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: февруари 12, 2009, 11:29:59 »

Kristinka ти сигурна ли си че бебеправенето и диетата на която си са съвместими?!  blush
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines