Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 14:56:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване! - 2 част  (Прочетена 165631 пъти)
 
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: април 09, 2009, 18:47:12 »

Ина, я копни принципите, че аз като спра да кърмя имам да свалям мноооого кг, та не е зле да я знам тази диета   pardon Да имам с какво да продължа зелевата супа, която ще е първата диета, която смятам да правя   blum
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: април 09, 2009, 20:53:31 »

Рубин, как се справяш с диетата за сега blum Ох, ако знаеш мен какви мъки ме гонят... shok правих вечеря и беше грях да не си хапна. Е, сдържах се, но си взех една хапка само че да не ми стане нещо.
Дано се справим. Успех good
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: април 09, 2009, 21:10:31 »

Ооо, аз започнах каузата вече и няма връщане назад. Вчера закусвах мюсли, след това към 17ч хапнах един банан и вечерта хапнах салатка от пресни зеленчуци.
Днес закусвах с кафенце blum и един банан. И за сега удържам. Мисля към 16:30 да хапна една салатка и след това започва лунната диетка Wink
Успех на всички, които са в ситуация като моята, демек подложени на диета tease

Aз мисля, че банана е по-добре да го замениш с друго nea
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: април 09, 2009, 21:13:47 »

Mucito, и аз така мисля, защото съм чувала че не е много нискокалоричен, но какво да се прави. Нали трябва да свикна първите дни. А пък и знам че бананите поне насищат. Wink
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: април 09, 2009, 21:20:30 »

Момичета хайде и аз да се запиша във вашата групичка.От около десетина дена съм на нещо като диета.Преди 10 дена започнах да пия чай "Инхуа" и да се ограничавам в яденето,не ям хляб,не ям сладко,не ям пържено,мазно и така нататък.До тук резултата е - 5 килограма  yahoo yahoo yahoo.Може ли да повярвате от този чай нямам грам апетит,нищо,дори най-лчбимите ми неща не ме изкушават.Незнам дали някой го е пробвал,но аз определено съм доволна и смятам да го пия чак до сватбата.Обещява,често да се разписвам тук,за да ви информирам за резултатите. Wink
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: април 09, 2009, 21:38:08 »

Mucito, и аз така мисля, защото съм чувала че не е много нискокалоричен, но какво да се прави. Нали трябва да свикна първите дни. А пък и знам че бананите поне насищат. Wink
princesata9, пробвала ли си с половин грейпфрут вместо банан? той също засища, но има по-малко захар + е по-сочен. но не на всеки му понася този цитрус. с 2 думи - ако искаш пробвай с плод, който мислиш, че има минималко количество захар и на теб ти харесва.  give_rose
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #396 -: април 09, 2009, 22:54:17 »

Princesata9,аз я правя отдавна тази диета-1 година,и затова ми е по-лесна.Свикнала съм да се лишавам за 24 часа.Но ти ако я правиш за първи път и си прегрешила с една хапка,мога да ти кажа че се спраавяш много добре!Аз при първите си опити се отказвах на 10 час!Нормално е и вярвай ще свикнеш!И ако я правиш ще видиш че ще има резултат!Успех!
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #397 -: април 09, 2009, 22:55:55 »

lady_in_love ,какъв е този чай?Заинтересова ме много!ЯРазкажи как ти деиства и с какво се храниш!Заслужава си по думите ти!
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: април 09, 2009, 23:22:27 »

Ами чая е японски и доста нашумя напоследък.ето това горе долу пише в опаковката му :


През 1994г.в японската фарм.лаборатория в гр.Цзинду в състава на листата на гинко,чая от полифенони и млечна захар са открити съставки,които спомагат за понижаване на теглото чрез намаляване на съдържанието на мазнини в кръвта.Специалистите от лабораторията,основавайки се на високомолекулярни технологии,са получили особено ефективен състав-екстракт,разграждащ мастните натрупвания.Този метод на отслабване включва седем фази,които обхващат прочистване на червата,намаляване на телесните мазнини,премахване на подувания на тялото с цел постигане на дългосрочно нормализиране на теглото.Понижава теглото в областта на корема,краката,ръцете и седалищните части.

Препоръчва се за хора със:

- удебелени вътрешни органи

- хора,които дълго време не могат да отслабнат

- хора,натрупали отново кг.след отслабване

- хора,с излишно кол.мазнини в организма

- хора,натрупали кг.с възрастта или след раждане

- при необичайно добър апетит

- при бирено коремче

- при хора с наследствена предразположеност

- при пасивен начин на живот

1 етап - контролиране на апетита
2 етап - предотвратяване на прекомерно натрупване на мазнини
3 етап - прочистване на червата и токсините в организма
4 етап - регулиране на задържането на течности
5 етап - подобряване на метаболизма и процеса на усвояване на мазнини
6 етап - прекратяване на натрупването на излишни мазнини
7 етап - стягане на мускулната тъкан и мускулните влакна


От личен опит мога да кажа,че повечето е вярно,намаля апетита страшно много,въобще не чувстваш глад.В самата опаковка общо взето си е написано и какво е за предпочитане да се консумира.Аз наблягам на фрешовете,салатите,ако има нещо готвено в каъщи и ми се хапва,хапвам по мъничко,но задължително без хляб,сладко,мазно месо,пържено,газирано,много сладки плодове.Да ви кажа чесно аз даже не съм почувствала,че се ограничавам от нещо,защото просто апетита ми намаля страшно много и не чувствам глад и липса на нещо.В началото бях малко скептично настроена към чая,защото не ми се вярваше,че от един чай може да с еполучи такъв ефект,но при мен определено действа и то много добре.Ако с есъчетава и със спорт ще е още по добре.Аз го пия по 3 пакетчета на ден и досега съм свалила 5 килограма.Ако мога да помогна с още нещо питайте.Иначе аз ще се отчитам редовно как върви отслабването и за напред.
« Последна редакция: април 10, 2009, 10:56:10 от lady_in_love » Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: април 09, 2009, 23:42:08 »

Anichka, мерси мила за предложението. То така или иначе банана е много обичан вкъщи, така че не остава за мен и реших да прибегна за сега към ябълките. Но може и тях да сменя. Ще ям лимони funnytooth Да бе да. Иначе за грейпфрута хубаво, ама пусто като не обичам как да го ям.
Рубин, за сега се сдържам, но това е защото не за първи път се отказвам от яденето. Случвало ми се е и преди, обаче не си спомням защо я спрях. Може би защото ми омръзна да ям задушени зеленчуци. huhhuh.gif Ох, дано да свикна да не хапвам или поне не много, че искам за сватбата да съм в идеалната форма
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: април 10, 2009, 07:51:26 »

lady_in_love,  Този чай някакво друго наименование има ли(не мога да го намеря тук(Лондон).
Хербалайфа си го поръчах, но една колежка го пие и го пробвах  bad bad. Ако го намеря този чай ще почна с него, а Хербата ще я дам на нея! Купих си и едни хапчета (ама билкови) Липобинт и нисковъглехидратната и ако мога този чай да го намеря...супер!!!
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: април 10, 2009, 10:55:44 »

Ами мила незнам за друго име аз съм го чувала само като японски чай " Инхуа".Защо не помолиш някой да ти го изпрати от БГ.вярвам,че ще стане. good
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: април 10, 2009, 12:06:06 »

Аз другата седмица си идвам и ще си го купя, исках да го почна веднага, ама явно няма да стане pardon
Предполагам, че в аптеките трябва да го търся, нали?
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: април 10, 2009, 12:12:39 »

mucito , аз лично предпочитам Формила 1 от Хербалайф да разтварям в кисело мляко. дават го че може да се разтваря в вода или сок, но за мен това е отврат и и само в кисело мляко. избирам си шоколадов вкус и ми става като кремче smile
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: април 10, 2009, 12:46:41 »

Да мила абслолютно във всяка аптека го има.Има даже и капсули,който се пият заедно с чая за по-бърз ефект.Чзя струва някъде около 7 лв,а капсулите са 32 лв.Аз мисля да си взема и тях,да видя какво ще стане.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines