Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 27, 2024, 01:57:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване! - 2 част  (Прочетена 172500 пъти)
 
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: февруари 06, 2009, 21:06:10 »

Аз имам да свалям 4-5 кг.и смятам ,че 3/7 ще ми е добре вие какво ще кажете или и аз де се тормозя на 5/5? blush
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: февруари 06, 2009, 21:18:21 »

За мен най-лесното е 4/3 ,така знам че почивните дни имам право на зеленчуци,а през седмицата не  blum Иначе май най-доброто е 5 на 5 за тези с много ,иначе 3/7 е добро,но по-бавно ще сваляте pleasantry
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: февруари 06, 2009, 23:28:23 »

Момичета, немога да не ви се похваля. За един месец горе-долу спазвам Дюкан и съм отслабнала с 9 кг. незнам дали по Дюкан това е много или малко, но аз съм щастлива. Т.е. по моите сметки до лятото, когато милото ще ме води на море ще съм смъкнала повече кг. отколкото бях планирала. Сега остава да стана по-редовна във фитнеса, но и бягането по стълбите в блока ме устроива. Според мен 5 на5 дни е най-добре, аз така го правя. Късмет на всички свалящи!!!
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: февруари 07, 2009, 05:28:36 »

Ади за 4-5 кг 3/7 ти е перфектно особено ако си обичаш зеленчуците и за 1 месец ще си ги смъкнеш без да усетиш, иначе с 5/5 и по бързо ще стане но за мен са мъка чисто протеиновите понеже много обичам зеленчуци да хрускам.
Рени 9 кг за месец е напълно нормално аз даже свалих 7 първия месец понеже отганизма ми е много свикнал с диетите и трудно реагира, екстра си давай смело напред.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: февруари 07, 2009, 12:15:51 »

Cinderella, благодаря за подкрепата. За мен е много важно да си върна формата, защото от тези лекарства много зле ми се отразиха. Днес дори направих няколко изкачвания по стълбите в блока и сега се чувствам още по-добре. В един момент се притеснявах, че като свалям кг. бюста ми ще увисне, но за моя радост не е мръднал нито сантиметър.  yahoo
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: февруари 07, 2009, 18:05:39 »

моля, за нищо Рени, за бюста внимавай точно защото сваляш доста мазнини има риск да се отпусне кожата, а гърдите са доста чувствителни, използвай стягащи кремчета и прави някакви упражнения с гирички, когато нямах гирички използвах шишета от газирано  funnytooth blush но съм доста непостоянна не ми се е развалил само се стопи от чашка Д сега съм С  cray
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: февруари 09, 2009, 16:16:41 »

Момичета, днес (09.02.) от 16.50 ч. започва пълнолунието.
Който има желание - да заповяда на "разтоварване" с мен smile
(само течности до утре по това време... ех)
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: февруари 09, 2009, 19:58:41 »

аз да ви разкажа какво се случва с мен, една моя много близка жена ми каза да не правя всяка седмица при фазите на луната ми само веднъж на пълнолуние, два дни преди него и на самото пълнолуние=общо 3 дена на сокове само и то прясно изцедени и сутрин по 1 с.л. английска сол с малко вода и два часа нищо друго. И така изглеждаше ми на мен много зловещо ама викам айде ще го пробвам, обаче стази часова разлика и се замотах и съм изпуснала първия ден та почнах от вчера, как съм жива още не знам, всичко хубаво не се умира от глад, ама кръвното ми падна много аз съм си с ниско, но вчера цял ден и днес също съм с 109-55 и пулс 55 и не мога да стана от леглото. Не знам дали не сбърках трябваше да си правя както си е написано и сега не мога да спра, трябва да изкарам до утре понеже сега си е пълнолунието. Та мисля да си го правя ама по един ден на фазите, утре ще пиша за резултата.
И другото което забелязах, не знам дали от диетата ама спах много спокойно и непробудно, иначе по 1 час се въртя и постоянно ставам, а тая нощ като бебенце  danceg
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: февруари 09, 2009, 21:56:22 »

Не е трябвало да продължаваш,аз знам че е хубаво всяка седмица човек да има по един ден на вода/чайове и т.н. и дори и да не е пълнолуние ако един човек изкара 24 часа само  на вода и чай няма как да не свали 1 кг.,само не знам до колко се запазва след това smile Три дни ми се виждат много blum
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: февруари 09, 2009, 22:58:41 »

да де ама аз нали съм на принципа да се пробва от един път нищо няма да ми стане и затова, мъжа ми каза: до утре ако се пренесеш в един по-добър свят не отговарям и ще ми е мъчно за теб  shok каква подкрепа а  beating. Иначе мисля, че е добра идея за потдържане на теглото ако вече си свалил, защото дори и малко повечко да се изкушиш през седмицата в единия ден се прочистваш и става работата. Ще видим резултатите, мисля утре да хапна нещо леко салатка, пиле и да видим колко ще задържа.
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: февруари 09, 2009, 23:13:33 »

 smile мацки, и аз съм фен на тази лунна диета  Bravo когато бях при Емилова тя много често я споменаваше. Освен нея казваше, че за по-радикалните случаи може да имаме един разтоварващ ден в седмицата на чайове, фрешове и вода като пречистване от токсините и всичките продукти на химичната  pardon промишленост, които слагаме в стомасите си през седмицата.
Аз лунната диета я правя само на пълнолуние или пълноЛУДИЕ както обичам да го наричам  cap и я спазвам три дни (един преди самото пълнолуние, по време на пълнолунието и на следващия ден). Чувствам се прекрасно, леко ми е на корема, не ми е отпаднало и дори не спирам фитнеса по време на тези дни. Да кажа само, че от вчера до днес бях свалила 800 гр. Имам кантар, който измерва мазнини, вода, мускули и за това го твърдя с такава точност  girl_wink ще видим утре какво ще покаже кантара.
Cinderella аз не разбирам защо трябва да пиеш солена вода!?  Oh my ... не мога да си обясня с какво помага и за първи път я чувам като средство за отслабване. Един от най-вредните продукти на нашето съвремие е солта, а ти я пиеш когато гладуваш и се прочистваш? Не ми се връзва нещо и бих те посъветвала да не го правиш повече...Хапни си медец сега, разтвори го на водна баня със сока на няколко лимона и ще се почувстваш добре  good
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: февруари 09, 2009, 23:25:06 »

Мацета, и аз съм я правила тази с пълнолунието и 3-те дни, миналата година я правих 3 пъти и много добре ми дойде, само след това със захранването трябва да се внимава доста. Wienerin, то това не е обикновена сол, мила, това е английска сол (epsom salt) и тя прочиства стомаха. Cinderella, ти какъв сок си правиш? Аз правех 1 грейпфрут + 2 портокала + 1 лимон и ми излизаше 500 мл сок, като го разреждах с 500 мл минерална вода. И така 3 пъти на ден, така че да изпиеш общо 3 л течност. Не ми беше гладно. Гладът е на психическа основа. Прияждаше ми се, когато помиришех нещо вкусно Но ми се спеше много, както Cinderella казва. Чувствах се много добре след това.
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: февруари 09, 2009, 23:25:34 »

Cinderella, дано да постигнеш резултати с тая диета, и аз едно време я правих, но както Малката Мис казва, хубаво е един ден от седмицата да караш само на вода или чай.А относно английската сол-аз лично не ти я препоръчвам..тя действа страшнооо разхлабително, аз един път се излъгах да изпия 1 ч.л. и 3 дни нямах излизане от 00.Освен това съм чела че много " остъргвала" червата, така че според мен, карай си само на вода и толкова.Успех  @}->--Аз да се похваля, днес съм с кг по лека  yahoo yahoo yahoo нямам търпение да вляза в трета фаза, но кога ще е..още 3 кг отивам в следващия етап.Успех на всички диетуващи  give_rose
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: февруари 09, 2009, 23:30:19 »

ъъъ къде е разликата, не е ли на основата на сол?  blush
малко попрочетох в гуглето и не видях да я споменават за прием през устата, за релаксираща вана, за почистване на лице и т.н. само ...
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: февруари 09, 2009, 23:53:56 »

ъъъ къде е разликата, не е ли на основата на сол?  blush
малко попрочетох в гуглето и не видях да я споменават за прием през устата, за релаксираща вана, за почистване на лице и т.н. само ...

Аз никога не съм била на "ти" с химията  blush, обаче английската сол е магнезиев сулфат и се използва за разхлабване и прочистване, спомага за детоксификация. Може да се прилага и външно, като се правят бани с него, технически солите за баня са на негова база + ароматизатори. Аз миналата зима като правих това прочистване и отивам в аптеката да си купувам и най-малката опаковка беше 2.5 кг и Мони като ме видя с това чудо, такъв смях му дръпнахме, само ми викаше, че с този пакет целия китайски народ можел да се разхлаби  ROFL ROFL ROFL.

Вярно е, че много здраво разстройство те хваща, но така трябва да бъде, моята свекърва се беше консултирала с нейния лекар.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines