Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:56:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване! - 2 част  (Прочетена 164515 пъти)
 
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 22, 2008, 07:57:55 »

И аз не пия кафе по принцип (само когато мнооооого се налага) и предполагам, че е от токсините, а комбинирано с мигрената ми, става  bad
Както и да е, според мен, използвайте момента, че е лято и има много естествено узрели плодове. Плодова закуска е най-доброто, което може да изберете!
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 22, 2008, 10:46:14 »

Здравейте, сладурани blum
и аз мисля да започна разделното хранене. Дано да се справя girl_wink
До преди няколко месеца не закусвах никога, но после започнах с препечена филйкаи малко сиренце и се чувствам много добре (сега ще сменя). Аз се справям с главоболието като пия фреш лимон-портокал или лимон-грейпфрут good good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 22, 2008, 10:56:04 »

Здравейте, сладурани blum
и аз мисля да започна разделното хранене. Дано да се справя girl_wink
До преди няколко месеца не закусвах никога, но после започнах с препечена филйкаи малко сиренце и се чувствам много добре (сега ще сменя). Аз се справям с главоболието като пия фреш лимон-портокал или лимон-грейпфрут good good

Вале определено ще пробвам с фрешовете за главоболието !!!!
днес закусих филийка диетичен хляб с малко сиренце и шунка !!!! сега съм много по-добре, и по-точно гледам заради жегите да закусвам, че не ми се отразяват добре, но ще гледам и на плодовете да набглягам, макар, че не ги обичам  pleasantry
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 22, 2008, 17:23:06 »

Eли, можеш да си напражиш една купичка плодова салата. Аз всяка сутрин закусвам една шайба ананас, две кивита и едно манго. Много са полезни, защото освен витамини имат и много влакна, които спомагат за очистването на организма. Хубаво е също  за закуска пъпеш или диня. Но както Захира е писла в поста, не трябва да се консумира с никой друг продукт.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 15, 2008, 21:51:27 »

Не знам дали тук да питам,но някоя ползвала ли е или ,навих се нещо от рекламите и се чудя дали няма да е един '+' към диетата,която правя,вие какво мислите? ползвали ли сте го и доволни ли сте?
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 08, 2008, 14:17:46 »

Моя позната си купи такова миналата седмица, аз само го пробвах за две минути, стори ми се хубаво особено на краката като го сложих точно под дупето и направо все едно ми разбиваше целулита, малко ме болеше, мисля че е готино, но повече инфомога по нататъка да дам, като има отзиви вече.
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 29, 2008, 17:56:15 »

Не знам дали тук да питам,но някоя ползвала ли е или ,навих се нещо от рекламите и се чудя дали няма да е един '+' към диетата,която правя,вие какво мислите? ползвали ли сте го и доволни ли сте?


Аз имам такъв колан,мила!Ползвала съм го няколко пъти и се отказах!Разбрах от моя приятелка,че имало ефект,но не трябвало да прекъсваш,а и ставало много бавно! blum Незнам не е за мен! smile
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 11, 2008, 20:45:47 »

Момичета аз от 5 дни съм на тая диета,моята кума е свалина 8кг от нея, :bravo:ето я и диетата:
1 И 2 ДЕН КУК КУС СЪС СИРЕН girl_impossible
ОТ 3 ДО 6 ДЕН ПИЛЕ СЪС САЛАТА ОТ ЕДИН ВИД girl_wink
7 И 8 ПЪРЖЕНИ КАРТОФИ СЪС СИРЕНЕ girl_wink
 9 И 10 МОРКОВИ И СОК ОТ МОРКОВИ cray
11 И 12 КИСЕЛО МЛЯКО angry
 13 14 15 ДЕН ПЛОДОВЕ good
 16 17 18 ДЕН ЗЕЛЕНЧУЦИ NO
 19 20 21 РИБА СЪС САЛАТА ОТ ЕДИН ВИД sad
 22 ДЕН НЕЩО СЛАДКО ОТ ЕДИН ВИД ЦЯЛ ДЕН yahoo
Да видим да ли ще има и при мен резултат, *crazy*ще ви  дърва в течение blum
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 12, 2008, 09:21:33 »

Ради, на мен тази диета не ми звучи особено добре балансрана  nea мисля си, че е от този тип диети, от които ще свалиш, но после с пълна сила наваксваш сваленото ( пробвала съм няколко такива  Wink ) дано не ми се разсърдиш  give_rose надявам се при теб да има резултат, който да се запази  good
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 12, 2008, 12:31:55 »

Ради, на мен тази диета не ми звучи особено добре балансрана  nea мисля си, че е от този тип диети, от които ще свалиш, но после с пълна сила наваксваш сваленото ( пробвала съм няколко такива  Wink ) дано не ми се разсърдиш  give_rose надявам се при теб да има резултат, който да се запази  good
няма за какво да ти се сърдя мила-благодаря ти мнението и аз взех да се замислям ,а не искам сам да сваля и след 2 месеца пак да си ги върна килограмите, angry
трябва да си потърся дръг тип диета crazy
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 12, 2008, 12:49:04 »

аз от миналия понеделник съм на диетата на Дюкан.днес се теглих и сам свалила 5 кг за първия етап.след 3 дни ще мина на 2 етап да видим какво ще стане.Ради, успех с диетата.и на мен не ми се вижда особено балансирана , но може да има ефект.дръж ни в течение.една приятелка 1 месец яде само макарони но без сосове, само сирене и отслабна с 7 кг, така че може и да има ефект:)
успех на всички които са на диета:)
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 12, 2008, 12:56:51 »

аз от миналия понеделник съм на диетата на Дюкан.днес се теглих и сам свалила 5 кг за първия етап.след 3 дни ще мина на 2 етап да видим какво ще стане.Ради, успех с диетата.и на мен не ми се вижда особено балансирана , но може да има ефект.дръж ни в течение.една приятелка 1 месец яде само макарони но без сосове, само сирене и отслабна с 7 кг, така че може и да има ефект:)
успех на всички които са на диета:)
Мила,това за една седмица е много-цели 5 килограма.Толкова се смъкват за 1 месец. huhhuh.gif
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 12, 2008, 12:59:20 »

аз от миналия понеделник съм на диетата на Дюкан.днес се теглих и сам свалила 5 кг за първия етап.след 3 дни ще мина на 2 етап да видим какво ще стане.Ради, успех с диетата.и на мен не ми се вижда особено балансирана , но може да има ефект.дръж ни в течение.една приятелка 1 месец яде само макарони но без сосове, само сирене и отслабна с 7 кг, така че може и да има ефект:)
успех на всички които са на диета:)
може ли да споделиш каква е диетата
 blushна Дюкан
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 12, 2008, 13:01:48 »

може ли да споделиш каква е диетата
 blushна Дюкан
Radinka,диета е много ефикасна и е на няколко етапа!Бих те посъветвала да си вземеш книгата и така да започнеш-незнам колко искаш да свалиш?
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 12, 2008, 13:14:25 »

ТРЯБВА да порачам да ми я купят защото съм в испания,а по интернет мога ли да си я порачам
искам да сваля 5-6 кг  girl_wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines