Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 06:20:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив? - 3 част  (Прочетена 155856 пъти)
 
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: януари 08, 2009, 12:44:00 »

Момичета имам въпросче към вас,препоръчайте ми добър dj в Пловдив,че май не мога да се ороентирам още към никой.
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: януари 08, 2009, 13:31:46 »

ДЖ Дидо
ДЖ Миро
ДЖ Марин
Тези мога да препоръчан аз,Дидо водеше сватбата на девер ми,много весело беше,Марин води нашата сватба и също се получи весело,ще пуска музика каквато вие си искате,а Миро-не съм присъствала на сватби водени от него,но знам че е добър...
Успех smile
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: януари 08, 2009, 14:48:05 »

DJ Миро води нашата сватба - ние останахме много доволни (а също и гостите) - музиката беше подбрана умерено и дансинга беше пълен през цялото време. Всичко, което имахме като изисквания към него беше спазено (е с изключение на един-два танца, но то и аз се сетих за тях чак на другия ден).

При всички случаи, който и да изберете -задължително се вижте няколко дни преди сватбата и си кажете всичко което имате предвид за тържеството, вкл. предпочитания за музика, за ритуали и т.н.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: януари 08, 2009, 15:43:46 »

Момичета аз май си харесах фотограф.Обаче ситуацията е следната аз бях гледала и бях харесала работата на въпросния фотограф и сега като наближи малко му писах,за да знам какви са цените му.попринцип той е от София,но няма проблем ще дойде да снима,като естествено му покрием разходите по транспорта.Въпроса ми към вас е следния,тъй като аз много го искам той да ни снима,съответно попитах първо него за цена, и нямам впечталение от друго място и затова не мога да преценя дали цената е норална,затова помагайте,кажете как ви звучи на вас следната оферта :
550 лв. за снимките от цялото тържество като започва да снима още като почвам да се приготвям,около 400 снимки избрани и качени на двд носител + също така качени в специален блок в интернет и 400 изкарани снимки размер 10/15 + 10 големи изкарани снимки 20/30.Как ви звучи като цена?Аз мисля,че е добре,но както ви казах не съм запозната с други оферти.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: януари 08, 2009, 15:44:43 »

А и момичета много благодаря за препокъките за dj сериозно ще ги проуча... Wink
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: януари 08, 2009, 15:53:45 »

lady_in_love, мен ме притеснява това ограничение - 400 снимки на ДВД - това означава, че ще направи само 400снимки, или че ще ви даде само 400 снимки?
ние от нашата сватба имаме над 1000 снимки (вярно е, че на една поза имаме повече от една снимка, но така е по-вероятно да се хване момента по-добре)
освен това - доколкото разбирам ще ви даде разпечатани всички 400 снимки? (това е много рядка практика)

Иначе като цена..... без да взимам предвид горните забележки - малко по-високо е от средното за тази услуга, но не е твърде високо според мен - всичко зависи от качеството.
Би ли споделила за кой фотограф става в-с (може и на лични)
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: януари 08, 2009, 15:54:46 »

Ако това е само цена за снимки ,без видео е мноооого скъпо,дори и за това,което предлага...,според мен. На нас ни излезна 300лв-фотото,което включваше снимане цял ден,до самия край на сватбата,целия суров материал качен на ДВД-632 снимки общо и един доста луксозен албум,като брой снимки немога да кажа,защото незнам... smile
Скъпичко ти е казал въпросния фотограф...
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: януари 08, 2009, 16:16:19 »

Момичета аз не съм обеснила съвсем правилно,фотографа ти си дава всички снимки който ти е направил и ти прави отделен диск с 400 специално избрани от теб снимки обработени/осъравмерени,част от ях се правят черно бели и тонирани/.А за DVD заснемане от фото студио ДИТ ми искат 400лв.Днес говорих,моя приятелка ползва тяхните услуги семтември месец,тогава беше 300 лв,така че май всичко се  е вдигнало ми се струва.
« Последна редакция: януари 08, 2009, 16:19:02 от lady_in_love » Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: януари 08, 2009, 18:15:11 »

Това ми прилича малко на моя пакет.  lady_in_love, в пакета ти какво пише - 400 снимки на ДВД или минимум 400? Защото моят изрично пишеше минимум и като краен резултат аз получих 750. И зависи наистина кой си избрала като фотограф, защото ако е наистина добър, 550 лв е нормална цена. Съгласна съм, че има и такива, които правят снимки по 300 лв, сигурна съм, че и за по 200 лв има, но аз съм гледала работа на фотографи, които и пари да ми дават, няма да ги наема. Така че нещата са доста субективни.
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: януари 08, 2009, 22:04:17 »

нашият диджей е Емил Дрехаров
фото - Митко Яков
Ако някой се интересува от координати и цени, да пише на лични, въпреки че вече забравих какво ще получим срещу цената за фотоуслугата smile
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: януари 09, 2009, 01:01:57 »

Еllie_bellie значи аз ще си получа всички снимки на двд,и отделно ще получа още 400 избрани снимки на отделно двд,който ще бъдат обработени,тонирани и някой ще бъдат направени черно бели.Фотографа се казва Бони Бонев и е от София.Виждала сам негово снимки и мога да твърдя,че са с уникално качество,снима с много професионална техника и после може да си изкараш снимката дори на фото тапет,няма да имаш никакъв проблем с качеството.сега като чета мненията тук явно ми е поискал повече от общо приетата цена,но чесно казано аз мисля,че си заслужава,защото все пак тези снимки ще са ми за цял живот ,а когато човек види негови снимки,сам разбира че е много добър.А също така ми предлага преди сватбата да се видим да се запознаем и да ми направи малко пробни снимки,за да свикна с  начина му на работа. good
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: януари 09, 2009, 01:13:34 »

Ами щом като толкова му харесваш работата, няма от какво да се притесняваш. На мен снимките ми излязоха 500 лв и с ръка на сърцето си казвам, че си струват всяка стотинка, бих дала и повече за тях, ако трябваше. Важното е да останеш доволна, както ти казах, ценови диапазони и качества има всякакви, не се опитвам в никакъв случай да кажа, че скъпото е по-хубаво, това си остава преценка на клиента. Хареса ми много това с пробните снимки, аз бих се накефила  blush.

Успех, мила!  give_rose
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: януари 09, 2009, 09:02:36 »

lady_in_love, аз ти писах на лични, но да кажа и тук - за този фотограф тази цена е добра! много от фотографите в Пловдив работят на по-ниски от средните цени за услугата, просто защото това се налага от търсенето на пазара, но според мен за качествено изпълнение 500-600лв е напълно приемлива цена (с включена обработка и албум)
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: януари 09, 2009, 09:04:38 »

Добро утро момичета!Еllie_bellie права си за това най-важното е да сме доволни от кракния резултат.Само за информация ще кава,че току що получих оферта от Любомир Любенов,той ми иска 500 лв само за снимки ,тоест двд с минимум 450 кадара,без нито една изкарана снимка,от там нататък офертите мъ в който фигурирата сватбен албум или фото книга стават доста по високи.Такаче вече цената коята ми казаха вчера ми се струва доста по приемлива при дадените условия. Wink
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: януари 09, 2009, 09:06:55 »

Мерси Alucinado  give_rose.Аз също смятам,че е така,просто си заслужава,а и фотографа работи страхотно,така че не вярвам да съжалявам за дадените пари.А между другото вижте какво открих http://www.precisestudio.com/?t=item/show&target=176, струва ми се интересно,а и ми изглежда красиво и стилно,само незнам какви са им цените за сватбените албуми,има посочени само за пакет. crazy
« Последна редакция: януари 09, 2009, 09:55:02 от lady_in_love » Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines