Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 16:36:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив? - 3 част  (Прочетена 148175 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: юли 19, 2008, 07:17:45 »

Има ли булки от Пловдив? - 2 част
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 20, 2008, 18:43:12 »

орк. ОРФЕЙ са уникални ! Няма нещо което да не могат да свирят и певиците пеят страхотно . Едната им певица вече има и  солови изпълнения и клипове във Пайнер.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 20, 2008, 19:08:14 »

Момичета, имаме голям проблем. Мъчим се да издирим една съученичка на Даниел, но никакъв успех. Знам че е почти невъзможно да я познавате, но все пак ви да попитам. Момичето се казва Ина, а съпругът и Ники. Живеят или поне живееха Войводеново. Не можем да се сетим за фамилията им. Тя е много хубаво момиче със светли коса и очи, висока и слабичка. Ако някоя от вас живее във Войводиново или има познати там, моля помогнете, защото вече направо се побъркахме от търсене и никакъв резултат  cray cray cray
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 22, 2008, 08:12:24 »

мила ще питам един познат който май имаше нещо в това Войводиново, но не обещавам, а ти не  cray , всичко ще ок, ще я намерите.
Активен
miminka
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 22, 2008, 10:28:12 »

аз искам да кажа за тортата,нашата я поръчахме във фирма елена,от това което прочетох никоя от вас не я знае,а и няма как.Самата фирма не се рекламира и може да се намери само ако някой е ходил там,мен ме насочиха,казаха адреса и я намерихме.
 
правят най различни торти,и най хубавото е че правят тортите с крем брюле,аз исках такава,при нас исках на гостите да има пасти-много са им вкусни,оох чак ми се прияде,сватбената торта беше с крем брюле,а кумската със смес от лека сметана и шоколад,тяхната пък имаше невероятен вкус.
    доставят тортата до ресторанта без заплащане.ако някой иска данни за фирмата ще му пратя.
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 22, 2008, 10:39:58 »

аз искам да кажа за тортата,нашата я поръчахме във фирма елена,от това което прочетох никоя от вас не я знае,а и няма как.Самата фирма не се рекламира и може да се намери само ако някой е ходил там,мен ме насочиха,казаха адреса и я намерихме.
 
правят най различни торти,и най хубавото е че правят тортите с крем брюле,аз исках такава,при нас исках на гостите да има пасти-много са им вкусни,оох чак ми се прияде,сватбената торта беше с крем брюле,а кумската със смес от лека сметана и шоколад,тяхната пък имаше невероятен вкус.
    доставят тортата до ресторанта без заплащане.ако някой иска данни за фирмата ще му пратя.

Да аз искам адреса на фирмата, а цените как са? Torte
Активен
didipidi
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #6 -: юли 22, 2008, 15:41:39 »

такаааа коментирате си тортичките,искам да ви кажа че ходих насам натам и се бях спряла на "Неделя",обаче не че е скъпа,ама всичките са с еднакъв блат и един крем.Та ходих и в други сладкарнички и са харесахме от "Сладък рай" -там вариантите са с три вида крем и имаш избор.Другото което е че "Неделя " не правят безплатна доставка ,а се заплаща 10лв в рамките на града(не са проблем и тези 10лв.но покрай тези неща парите си вървят),а в "Сладък рай " правят безплатна доставка и е голямо улеснение!Надявам се да съм ви била полезна и ви желая успех с подготовките!  give_rose
Активен
miminka
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 23, 2008, 10:13:02 »

Mila,ще ти дам телефона,фирмата се намира някъде в индустриалната зона на тракия,честно да ти кажа аз трудно се ориентирам,мъжа ми знае по добре как се стига до там,ще потърся телефона,че след сватбата всичко съм изпокрила,за цената пастите са 80 стот.тортата с крем брюле 1.50, а може и по малко да беше,не съм сигурна,евтино излизаше,защото другите сладкарници правят с брюле на 1.80,а някои дори не правят такива торти.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 23, 2008, 19:02:37 »

Искам да ви споделя, че в църква Св. Марина не искат кръщелни свидетелства нито за младоженците, нито за кумовете, както и не им трябва свитетелство за граждански брак. Казаха, че младоженците са си отговорни пред бога и те не проверяват. На някой може да му послужи.
Активен
deniz
Гост
« Отговор #9 -: юли 24, 2008, 14:52:32 »

Здравейте Пловдивчанки! Аз от 100 години се опитвам да се регистрирам и най-накрая успях! Явно е имало проблем! Някой да се жени скоро в р-т Петър Първи в Резиденцията? Интересно ми е да науча повече, защото и аз съм там на 13 септември.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 24, 2008, 16:03:46 »

сладуркиииии,

дайте координати на фирма, от която да поръчам пити за църква, гражданско, ресторант....

благодаря ви
Активен
Bisunka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39


ЧОВЕК НЕ ОБИЧА ИСТИНСКИ, АКО НЕ ОБИЧА ВЕчНО!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 25, 2008, 13:33:50 »

Здравейте Пловдивчанки! Аз от 100 години се опитвам да се регистрирам и най-накрая успях! Явно е имало проблем! Някой да се жени скоро в р-т Петър Първи в Резиденцията? Интересно ми е да науча повече, защото и аз съм там на 13 септември.
Аз съм там- на 22.08.08! Какво искаш да знаеш?smile
Активен
Bisunka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39


ЧОВЕК НЕ ОБИЧА ИСТИНСКИ, АКО НЕ ОБИЧА ВЕчНО!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 25, 2008, 15:32:29 »

Днес си направихме медицинските- излезна по 21 лв на човек- 9 лв за васерман и 12 в психото! Не знам, ама явно бодимед е по-скъпичка лаборатория! вярвам, че е заради качеството...
Активен
soksi77
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #13 -: юли 25, 2008, 18:47:21 »

ще ми кажете ли къде се намира психо-то в пловдив и за колк овреме вадят документите за преглед.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 25, 2008, 20:12:00 »

миминкаааааа,

дай координатина тази сладкарница Елена, моля теееее
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines