Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 22:50:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на didda - 28.06.2008 !!!  (Прочетена 40935 пъти)
 
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« -: юни 13, 2008, 12:07:40 »

Айдеееееееееееееееееее, две седмици още и ти пожелавам да започне най-красивия, най-емоционален и изпълнен с уникални преживявания период от живота ти, живота на госпожа  heart heart heart
Пожелавам ти да продължаваш да бъдеш точно толкова обичана, колкото си сега и винаги да има за какво да се усмихваш   give_rose give_rose give_rose Купонът ще бъде на ниво, ти си знаеш, и аз си знам, на една ли или на две сватби ходихме с теб през последните години  laugh laugh laugh
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 13, 2008, 12:24:30 »

Мерсииии, Инааа!  give_rose
Много мили пожелания:)

Вече така го чакам да идва този ден!  Остави

Сигурна съм, че ще стане купон и ще е веселко. Ама то нас зависи де, а ние сме на ниво hiphip ... Wink С общи "усилия" ...
 chee
И така ми се танцува вечеееее  Dance2 ..............
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 13, 2008, 12:40:56 »

Хайдееее малко оставааа до заветния ден  give_rose Повече безгрижие и разбирасе най-якия купон  tease
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 13, 2008, 13:55:34 »

Честита темичка, Didda!
Броени дни остават до ТВОЯ ден!
Разкажи как върват нещата при теб!
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 13, 2008, 14:06:02 »

Вече всивко е почти готово  chee
Остават ни разни дребни неща като: късметчета за хвърляне + кошничка за тях, табелки за масите... Нямам чанта все още, но и също така все още се чудя дали да съм с  Fly
А другата седмица трябва ад са ни готови: украсените чаши, шампанско и свещи, както и подаръчетата за гостите и нямам търпение вече да си ги видя Eeager

Аааа, забравих, че и тортата още не е поръчана, но следващата седмица и това ще стане  girl_wink
« Последна редакция: юни 13, 2008, 14:08:27 от didda » Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #5 -: юни 13, 2008, 14:10:58 »

и от мен всичко наййййй,мила дните оставащи до Големият ден да бъдат безгрижни и волни като пеперудките,който си си сложила Wink girl_wink,а на самият ден наййй якият купон ти желая drinks Dance
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 13, 2008, 15:17:14 »

Айде още малкооо подготовка и започват луди танци и веселба. Пожелавам всичко де ок на деня и да сте многоооооооооооооооооо щастливи.
Активен
stefanneli
Ентусиаст
**
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 16, 2008, 11:31:10 »

някой скоро ще е госпожа  yahoo Bravo
на сватбения ден бъди щастлива и усмихната, без притеснения и нерви защото ТИ ЩЕ СИ най-красивата и прекрасна жена на света в едни мъжки очи  yahoo yahoo yahoo
тъй като съм сигурна в това, ти пожелавам цял живот да остане така  yahoo yahoo yahoo

Нека всички хубави моменти в семейния ви живот ви правят щастливи, а всички лоши само по силни  girl_wink

давай да видим роклята и всички принадлежности сега  bouncinggirl
какво още остава  danceg
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 16, 2008, 11:59:04 »

Честита темичка!
Още малко остана до един от най-щастливите дни в живота ти!
Ти си една от булките, които ме впечатляват с идеи и реализация. Следя подготовката за сватбата с интерес и много ви се радвам! Страхотна двойка сте и си личи колко много се обичате!
Пожелавам ти сватбения ден да надмине и най-големите ти очаквания, да е началото на прекрасен живот, на още повече любов и обожание!
И разбира се ще чакаме снимки, за да може и ние да усетим всичко това! Bravo
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 16, 2008, 12:42:49 »

Благодаря ви, момичета за красивите пожелания thank you Много сте мили!
Нямам снимки на роклята, понеже е прибрана при нашите. Вчера ходих да я видя дали нещо има да й се дооправя, или да не би да ми е станала тясна  blush, но всичко е ОК, само малко трябва да й се гладне панделката, но това вече последните дни. Брат ми и баща ми ме видяха и ме одобриха Curtsey
Нямам все още бижута. Понеже роклята ми е цялата със златисто, трябва да съм с жълти бижута или злато. Обикалям махазините, но за сега на нищо не съм се спряла. Искам някакъв комплект от колие и обици, искам да не е много сватбарски, за да мига да си го нося и след това... GRUMPY
Трудно ми е и да реша дали косата да ми е пусната или на кок...  huhhuh.gif Постоянно варирам от единия на другия бряг и чак се ядосвам на себе си  tuktuk
Активен
stefanneli
Ентусиаст
**
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 16, 2008, 13:13:36 »

в славейков ходила ли си за бижута? ако не искаш злато - там има магазинче където съм виждала  страхотни  Oh my ... златисти неща / понякога съм съжалявала,че мразя златисто  cray /
и аз съм в дилема за косата, но моята е чуплива  crazy
компромисен вариант е отпред вдигната, отзад пусната  girl_wink и за снимки си бетон  yahoo
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 16, 2008, 13:23:47 »

в славейков ходила ли си за бижута? ако не искаш злато - там има магазинче където съм виждала  страхотни  Oh my ... златисти неща / понякога съм съжалявала,че мразя златисто  cray /
и аз съм в дилема за косата, но моята е чуплива  crazy
компромисен вариант е отпред вдигната, отзад пусната  girl_wink и за снимки си бетон  yahoo

Нели, не съм!
Къде има в Славейков, кажи ми да отида да огледам и там  Girl_hide
Абе, да ти кажа и аз нещо такова сега ми се върти за коста - отпред да е прибрана някак си, за да не ми пада в очите и да я оправям постоянно, а отзад да е пусната... Curtsey Makeup
Активен
stefanneli
Ентусиаст
**
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 16, 2008, 13:29:19 »

казвам златисти, не са златни!  girl_wink
до младост улицата / с многото магазинчета/
там има едно за бижута+чанти+джиджавки за коса  girl_wink
проблема когато е пусната е че дори и с лакове, от танците и потта се мокри, в моя случай се чупи дори  cray също така незнам докъде ти е, но с моята ми е жега  cray
моята идея е отпред да е вдигната - няма да се пречи+ще е бетон за снимките, а отзад да е пусната  yahoo
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #13 -: юни 20, 2008, 09:44:17 »

Диде и не казваш, че си имаш тема, а ??  beating   Bravo Bravo Bravo
Вълнуваш ли се или си спокойна ?? Разказвай как минават дните ти преди Деня ?? Има ли много тичане ?
« Последна редакция: юни 20, 2008, 20:59:01 от inaxastra » Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 20, 2008, 09:54:05 »

Дадада, много съм развълнуване вече  chee
Но, приятни вълнения! Само тук таме ядове, но се старая да ги пренебрегвам:)smile
Нямам търпение вече  Yes
Другата седмица съм на работа до сряда включително и послеее - 1 месец отпуска  yahoo

Довечера трябва да са ни готови и подаръчетата за гостите и така ми остават само табелките за масите.... май, май. Е, то винаги изскача и по нещо странично - няма начин  POMPOUS
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines