Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:40:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на didda - 28.06.2008 !!!  (Прочетена 44281 пъти)
 
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #15 -: юни 20, 2008, 10:18:14 »

Лелеее един месец отпуска. Къде работиш бе, какви са тия готини шефове? Моя тука за сватбата на колежката ми едвам 5 дена и даде с 300 зора. Добре че беше по Гергьовден, че хвана и малко почивни дни. Браво на твоите!

Я разказвай по подробно как е положението. Ще имате ли меден месец? Къде? Кой го тресе повече сватбената треска?
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 20, 2008, 14:42:28 »

Да, наистина трябва да кажа едно голямо "Благодарско" на шефовете за голямата отпуска  danceg
Всъщност аз си взимам 20 дни и двата, които се полагат по закон за сватба - стават 22 работни, като сложа съботите и неделите - ето го 1 месец  yahoo Направо ще забравя какво е да се ходи на работа  blush ще вземе много да ми хареса, че после няма да ми се връща  Girl_hide
И май мен ме тресе повече предстватбената треска. Не "май", ами със сигурност - ДА. Димитър като го гледам, е супер спокоен. Но то това е нормално:) Нали ние, жените, сме си винаги по-такаааа с емоциите  goody.
Абе, чувството е страхотно DANCE и става все по-хубаво с всеки ден до идването на датата ни!
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 21, 2008, 10:57:02 »

Супер се радвам за теб!
Още една седмица остана! Пожелавам ти да си я изживееш с най-хубавите емоции, за да си подготвена за още по-прекрасни след сватбата! smile smile smile
И никакви дребни ядове да не ти помрачават настроението!
Чакаме още да споделяш около предсватбените вълнения, макар, че сигурно не ти остава много време!
Ще има ли сватбено пътешествие? Къде? И как го организирахте?
Поздрави и успех!
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #18 -: юни 21, 2008, 11:05:35 »

Тука усещам още една красива сватба!
didda, я разкажи какъв е сценария за големия ден.
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 23, 2008, 09:12:03 »

Момичета, благодаря ви за хубавите пожелания  thank you

Имаме още разни дребни неща за дооправяне, но малко по-малко, всеки ден след работа, ще ги отметнем  good
Сватбено пътешествие ще има  yahoo.
Няколко дни след сватбата тръгваме - Австрия, Германия, Холандия, Франция, Швейцария  yahoo Нямам търпение вече да идва събота, всичко да мине по план и след това да заминаваме speed
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #20 -: юни 23, 2008, 09:16:17 »

Оооо кога сте по френско ?? Обадете се  hiphip
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 23, 2008, 09:20:19 »

Смятаме от Амстердам да дойдем до Париж. И аз си мислих да ти се обадя, но това ще е някъде около вашия Голям ден и ще се разминем - вие ще сте в БГ, ние - във Франсе huhhuh.gif.

Но за всеки случай, ще разменим тел  good може пък да успеем  yahoo
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 23, 2008, 10:00:03 »

Хей мила непстана и до твоя ден от 5 дни ей сега ще минат без да ги осетиш виждам че предсватбена треска те е хванала споко и аз съм така good 
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 24, 2008, 09:25:14 »

Дида, приятни последни приготовления и от мен! Много всесел и хубав ден ти желая и още по-хубаво пътешествие, звучи страхотно!!!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #24 -: юни 24, 2008, 11:08:08 »

Диде, 4 дни, няма и толкова... Как си ?? С какво се занимаваш в последните си дни на мома ?  girl_haha
А пропо, ще имаш ли моминско парти ?
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 24, 2008, 11:29:08 »

Дида,

чак сега видях, че имаш собствена темичка. Честито! Оле ми то не остана имаш три дни, предполагам вълненията на какво ниво са!
Пожелавам Ви да сте все така щастливи и хубави, както на сватбения си ден! Няма съмнение, че ще бъде невероятен! yahoo Ти всичко си изпипала до най-малката подробност!

и приятни последни момински дни! danceg
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 24, 2008, 11:50:49 »

Момичета,
тъкмо сега печатам едни стрелки и едни сърца  tease  tease tease
Да украся с тях малко бащиния дом и със стрелките да насочвам младоженеца, да не би да се изгуби по пътя   laugh funnytooth
Остават само 3 дни и половина и съм толкова вече развълнувана!  yahoo Снощи не можах да спя, само мисля ли, мисля, въртя се в леглото  yahoo.
Аз няма да имам моминско парти, но затова пък довечера е ергенското на Димитър DANCE
Всъщност може да събера утре няколко приятелки, но няма да е нищо по вече от сядане на някое заведение да се видим. Някак си не съм настроена за подобни неща, а и никога не ме е блазнило  pardon
Утре ми е последния работен ден  yahoo В четвъртък отивам на масаж, петък - на маникюр и съботаааааа  weddingday
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #27 -: юни 24, 2008, 12:08:45 »

Оооо колко е хубаво всичко  Love girl и аз се вълнувам заедно с тебе  Girl_sing
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 24, 2008, 12:12:45 »

 Bravo Bravo Още малко и после ще гледаме снимкиииии. Всичко най- най- ровашо  kiss
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 24, 2008, 16:32:35 »

малеееее как си минава времето и твоят ден наближава ................кажи как си всичко наред ли е има ли напрежение.............. pardon
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines