Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:26:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Regina94 - 24 май 2008  (Прочетена 52355 пъти)
 
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: юни 25, 2008, 19:35:28 »

Честита месечинка и от мен! Когато човек е с любимия времето лети!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: юли 16, 2008, 08:14:36 »

Мила, Regina, има ви в новия брой на космополитан свабта!!! Така се зарадвах като ви видях! Страхотни сте! А и като знам, че съм с вас от подготвовката и всички трепети, така се зарадвах да видя познат(дори и само виртуално) човек в списанието!!!! Супер сте!!!
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #167 -: юли 16, 2008, 10:47:48 »

Мила, Regina, има ви в новия брой на космополитан свабта!!! Така се зарадвах като ви видях! Страхотни сте! А и като знам, че съм с вас от подготвовката и всички трепети, така се зарадвах да видя познат(дори и само виртуално) човек в списанието!!!! Супер сте!!!

Мерси, Vanilly  Girl_hide !!! И аз ужасно много се зарадвах като ми го показаха вчера! Верно, в този форум всички бяхте част от подготовката  give_rose
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юли 16, 2008, 15:11:06 »

Ехо, честита медийна изява! give_rose Тъкмо чета и аз списанието и събирам материал за размисъл и планиране. danceg И особено се радвам, че, така като гледам, 3 сватбите ги е снимал Любомир Любенов, който ще ни снима и нас.
« Последна редакция: юли 16, 2008, 15:48:47 от snezhito » Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #169 -: юли 16, 2008, 16:21:29 »

Мерси , snezhito  smile!
Фотографът е перфектен, нямай никакви съмнения за избора му.
Успех с планирането, ако някой детайл от нашата сватба ти хареса - питай, винаги съм насреща  smile
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: юли 18, 2008, 20:25:11 »

Редж, честита 1-ва месечинка и от мен!

Да си все така слънчева и с позитивно излъчване и да го втъкаваш всичко това успешно в семейния живот (без да те познавам лично, си те представям точно като такъв човек)!

Много се радвам, че ви има в списанието, ще си го купя само заради това!  Bravo
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #171 -: юли 18, 2008, 20:31:17 »

Kicksi, то скоро е време за втората месецинка...

Regina, я кажи как е като омъжена жена вече почти два месеца. Как се чувстваш? Нещо промени ли се? (тривиален въпрос, но знае ли човек какъв ще е отговора...)
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юли 18, 2008, 20:40:43 »

KlaraFina , смятай колко не съм в час, че въобще не погледнах, че 24-ти наближава  blush, хем на 26-ти ми е сватбата.
Толкова ми се е сляло всичко, последния месец ми мина като в транс, само от време на време осъзнавам коя дата сме и се стряскам, че остава малко до сватбата и после пак забравям датите и всичко ми е слято и дни и нощи...Времето сякаш "изтича между пръстите ми" и въобще не мога да осъзная местоположението си в категорията "време", добре че засега с пространството нямам такива проблеми lol

И да, Редж, чакаме да споделиш какво се променя, ако въобще нещо се променя!


 
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #173 -: юли 18, 2008, 21:39:04 »

Kiksi, KlaraFina благдаря ви за вниманието и милите думи  smile. Честно казано нямам търпение да го получа това списание, видях го само по Скайп. Сестра ми каза че булките били много различни стилове.

Семейния живот, ахххх  smile....

Най-голямата промяна е, че сега имаме спомените от сватбата - събитието генерира неописуемо интензивна положителна енергия. Подготовката, гостите, тоалетите - живота не е същия, някак. Като бях по-млада си мислех,че сватбите са си изхвърляне и че един подпис с кумовете е достатъчен. Майка ми не се съгласяваше и казваше, че ако човек не празнува щастливите мигове то тогава какво му остава. Добре че ми дойде акъла в главата и си имахме истинска сватба. Благородно ви завиждам, че ви предстои  girl_wink

Следващата промяна е,че не можеш да се оплакваш от съпруга си. Едно е да кажеш "приятеля ми ме вбеси вчера, ама много е еди какъв си", но за съпруга не става, някак просташко ми се струва да си развяваш семейните драми. С други думи каквото и да не е наред трябва да се изясни на 4 очи, вече сме семейство. Миналата седмица се ядосах много защото той няма как да си вземе 2 седмци отпуск, а на мен ми пуши главата от умора. Имахме дълги, хм, преговори докато постигнем консенсус  smile. Дълги, точно защото осъзнах, че не искам да споделям/мрънкам дори със семейството ми.

Очевидно, другата промяна е името! Още не съм си сменила паспорта,така че съм в преходен процес. И както си мислех,че не е голяма работа, оказа се че греша. Все още на реагирам инстинктивно като си чуя швейцарската фамилия  smile Не съжалявам че приех името му обаче.

След сватбата мъжа ми още по сериозно си задълбочава познанията по български, иначе казва че щяло да е срамота. Т.е. вече по-рядко чувам "това не мога да кажам, трудно"  smile

Има промяна, наистина, някак всичко става по-хубаво  smile. Имам чувството че другите си промениха отношенето малко, сякаш сега сме по-порастнали в положителния смисъл.

За 2 месеца - толкова са ми изводите, момичета  smile
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #174 -: юли 18, 2008, 22:05:49 »

И от други съм чувала, че ставало по-хубаво, а пък аз не вярвах. Е сега не остана много, ще чакам да видя  chee
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юли 18, 2008, 22:18:57 »

Много хубаво звучи, точно така си го представям и аз, дано да се получи и при мен!
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #176 -: юли 19, 2008, 02:15:00 »

Ще кажа на майка ми да ми купи списанието като идва насам, да видя и аз медийната ни звезда  give_rose
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #177 -: юли 19, 2008, 09:26:09 »

Kopche, сега ще взема да се възгордея  Girl_hide
Ако искате да видите всички снимки  - само кажете, ще ви дам линка на Лични. Най-сетне качих всичко както трябва.

Между другото - нали ви бях споменала че поканата за сватбата беше само електронна, направихме си сайт.  След сватбата обаче изпратихме благодарствени картички -тук доброто възпитание изисква да пратиш снмка на младоженците до всички присъстващи. Вместо това обаче ние изпратихме снимки на самите гости, заснети от нашия фотограф, дори когато не са осъзнавали че ги снимат. Това се оказа нестандартна стъпка, защото хората не са очаквал и много се радват. Получавам тези дни благодарствени мейли за благодарствените картички  bouncinggirl
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: юли 19, 2008, 09:28:02 »

ИСКАМЕ ИСКАМЕ  give_rose give_rose give_rose Давай линка и пароли-мароли ако има плийййййс  heart heart heart
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: юли 19, 2008, 11:04:40 »

И аз да ви поздравя за медийната изява.
Много се готини на снимките в списанието!
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines