Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 23:24:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Regina94 - 24 май 2008  (Прочетена 52715 пъти)
 
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: юни 07, 2008, 00:41:27 »

 blush ми аз свалих част от снимките и ги пратих на пощата на копче, дано Regina няма нищо против  @}->-тичай копче към пощата  girl_wink
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #151 -: юни 07, 2008, 00:46:55 »

Благодаря ви безкрайно и на двете!  Bravo Най-после и аз да видя снимките, разкошни са били! Аничка, аз май ти отговорих преди да видя поста ти тук, извинявам се  Girl_hide Girl_hide Girl_hide Явно толкова късно вече едва гледам. Утре пак ще ги видя на спокойствие!
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: юни 07, 2008, 11:57:09 »

Мила Редж, УНИКАЛНА-само това мога да кажа, което да описва най-точно теб и твоята сватба!!! Bravo Bravo Bravo
Наистина останах без думи и без дъх!!! give_rose give_rose give_rose
Ужасно си красива, а снимките са невероятни! Възхищавам се на прецизността ти към детайла, наистина всичко със страшно много стил и вкус! give_rose give_rose give_rose
Поздравления! И бъдете много щастливи! wedding
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #153 -: юни 07, 2008, 12:29:01 »

И аз останах без дъх ... точно модела рокля, който и аз харесвам най-много, изключително чаровна булка,  изобщо -  judges Пожелавам много щастие на двойката и за пореден път се убеждавам, че когато избереш правилната рокля, изглеждаш зашеметяващо  yahoo
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: юни 07, 2008, 17:02:21 »

мила regina, възхитена съм от снимките ви - предават с изключително вълшебство цялото събитие smile бъдете много щастливи  give_rose
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #155 -: юни 07, 2008, 21:52:23 »

Благодаря ви много  give_rose give_rose give_rose !

danieIa, аз исках да имам една завъптяа прическа  (има я в главната ми галерия), но не се харесах на пробата. Беше много тежка, като едновремешните учителки в началното училище  smile. И с това було до земята щях да заприличам на матрьошка. Всъщност аз не смятах да имам було, но на една от пробите ми дадоха да се видя с було и от там се почна. Първо исках до раменете, но приличах на сладкиш с бит белтьк, после реших по-дълъг и накрая ... като ще е гарга да е рошава. Само на сватбата си мога да нося було и така избрах дългото.

Фризьорката ми работи 1 час по тази опашка, беше супер стабилна, хем в основата беше завита с естествената ми коса. И ме напръска с разни лакове на Лореал- като си развалих прическата само се сресах и лака падна. Косата ми не беше твърда или мръсна от продукта.

ellie_bellie, в понеделник изпратихме и последните гости и във вторник тръгахме към Италия. Съвсем произволна посока, бях уморена от планиране. Искахме да видим Наклонената кула така че отидохме до Пиза. После карахме до Флоренция - красотаааа, култура... В хотелите имаше места, а една вечер останахме в една тосканска вила сред едни полета. Само щурци и жита! От там отидохме до Генуа -не е туристическа град,затова много го обичаме и после се прибрахме. 5 дена, това беше.

През есента планираме да отидем някъде много на далече - Китай може би. Но нищо не съм планирала още. Във всички случаи няма да сме в хотел на някой остров, защото аз бързо се отегчавам.


Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #156 -: юни 07, 2008, 23:09:01 »

Реджина, браво на вас smile Китай ... Аз бих отишла да видя Забранения град Wink И Китайската стена. За островите и аз съм като теб - бързо се отегчавам smile
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: юни 10, 2008, 07:56:28 »

Честито на младото семейство с малко закъснение!   

Много здраве, любов и семейно щастие ви пожелавам!!! Flower Flower Flower

Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: юни 19, 2008, 20:05:59 »

Честито на младото семейство! Желая ви вечна неугасваща любов give_rose
.... защо не мога да видя снимките от сватбата в галерията...може би не търся на правилното място, а вече ми е много любопитно..
Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: юни 19, 2008, 21:21:37 »

Сега разбирам защо всички са възхитени...снимките са невероятни, много си красива ...и двамата сте много красиви. Искам и аз да изглеждам толкова спокойна и щастлива на моята сватба smile Поздравявам те още веднъж smile
Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: юни 20, 2008, 08:51:30 »

Чак сега разгледах снимките ви и направо cray... Много е романтично вичко! Фотографът го е пресъздал като филм! А роклята.... Girl_hide- Това е любимата ми рокля на Elie Saab!!! Толкова сте нежни и хубави, пу-пу yahoo! Много любов и прекрасен семен живот ви пожелавам от все сърце heart!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: юни 24, 2008, 23:47:07 »

Аз малко късно, но при мен все още е 24-ти:
Реджина, честита месечинка! Бъдете винаги влюбени!  heart


* 821W_c.jpg (31.93 KB, 330x370 - видяно 1769 пъти.)
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: юни 25, 2008, 12:03:28 »

честито и от мен! много, много щастие и любов!
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #163 -: юни 25, 2008, 12:06:45 »

ellie_bellie, Wienerin - благодаря ви  Yes
Как бързо минава времето, понякога се улавям как мисля за букети и обувки и изключвам, че сватбата мина  smile
Нали подготовката бе много по дълга от самия празник...
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: юни 25, 2008, 14:58:58 »

Еха, колко бързо времето лети!
Реджина, честита първа месечинка и от мен! Бъдете винаги щастливи и влюбени!
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines