Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 27, 2024, 11:43:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛКИ ОТ БЛАГОЕВГРАД  (Прочетена 83030 пъти)
 
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: март 31, 2008, 10:11:32 »

Здравейте,
миналата седмица бях в Благоевград няколко дни и тичах по задачки. Общо взето съм доволна и спокойна.
Ходихме до Езерец, уточнихме менюто с управителката, общо взето се държа добре, сама предложи алкохола, който е задължително включен (по 50г на човек) да го обединят в няколко бутилки водка, понеже така или иначе ще си внасяме ракия и вино. Ще си внесем и ядки също. Това, което ме притесни е, че ми каза, че до 12.30  си е предостатъчно, имали сме един час повече от дневните сватби. Все пак каза, че на място се преценява, ако има гости (естествено, че ще има, понеже са много почивни дни :-( ). Дано да успеем да задържим положението, ако трябва да намалим музиката, но просто не си представям да си изгоним гостите в 12.30 !!
Ходих после и до Йоанна за тортата. Изкарах късмет, че собственичката беше там, каза че може да използваме и друг пълнеж освен стандартния (което ми беше и голямото притеснение). Каза ми цени и най-хубавото беше, че обеща да опита да направи лалета за украсата.  yahoo Понеже съм си избрала лалетата за основни цветя за букетите.
А и другото, което малко ме притесни, понеже ходих после до агенцията и там ми показаха снимки от Езерец, как са натоварени масите. Понеже аз искам свещи по масите на гостите и там ми твърдяха, че няма да има място сред всичките бутилки..Понеже Ками беше споменала, че е имало помощни масички при тях, питах управителката на Езерец, но тя ми каза, че ще бъдат наредени бутилки на един шкаф, да се вижда какво има.
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: март 31, 2008, 14:33:41 »

ние имахме много свещи на всякъде  по масите и имаше много место, но аз извоювах да нямаме почти нищо на масите като безалкохолно, ядки, хляб и всичко там дето попринцип слагат, но пак ти казвам беше дълга и трудна битка с управителката, но ние имаме и много други неща като украса който аз държах да се видят
я ми кажи за коя агенция става въпрос?



Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: март 31, 2008, 14:37:19 »

а това за 12.30 нарочно ти го казва защото след това искат по 60лв на надвишен час. Ние имахме музика до близо 3 часа а напуснахме сигорно към 4, така че после ще и каже ок но 60лв на час
кажи ми коя е агенцията моля те? дано не е тази дето аз си мисля
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: март 31, 2008, 14:53:35 »

Ками, агенцията е Диаманти. Хората там са ни познати и затова се спрях на тях. До ЛаФеста така и не отидох.
Иначе те си ни казаха още в началото че след 1 часа е 100 лв. И ние на управителката си и казахме, че сме готови да платим 100 лв., но тя даже взе че ни каза че до 12.30 е достатъчно. И че зависело дали има гости в хотела, а то ще има, нали са празници.
Видях снимките ти, има много място наистина, а къде стоеше безалкохолното, сигурно е било в големи бутилки? И кой го носи и налива? Не е ли по-неудобно за гостите. Иначе е супер така. Обаче и не виждам място в ресторанта къде могат да се разположат бутилките.
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: март 31, 2008, 15:06:15 »

 на масите имаше само минерална вода като седнат ако са жадни да пиинат, и като се настаниха гостите сервитиорите слагаха безалкоолното, ние имахме 2ма сервитиори допълнитлно само за безалкохолното... то беше в малки бутилки, алкохола на помощни отстрани
има място, има за всичко но тя намира извинение само
това за гостите на хотела е пълна глупост, вие нали ще сте в долната зала а пък и ти като гостите си плащаш нали? казах ти и при на хотела беше пълен защото искахме 2 стаи за наши познати и нямаше свободни но ние стояхме до 3 но се бяхме... или по скоро и бях дала да разбере че няма да напуснем в 1часа, за това говори говори и дръж на твоето
относно агенцията браво  Bravo , а тя не ти ли иска неустойка от 60лв че няма да е Ла Феста?
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: март 31, 2008, 16:06:07 »

Да, каза че се плаща за агенцията, ама аз незнаех още коя ще ползвам. Аз даже доколкото разбрах моята агенция ще я плати тази неустойка.
Добре, а вие плащахте ли допълнително за да стоите до 3 часа в ресторанта. А за тези двама сервитьори как се разбрахте, на тях плащахте ли допълнително.
На мен ми обяснява, че ще стоят до 5 часа да чистят после, след това имало закуска в 6 за 100 човека, такива доводи ми извади ?!
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: март 31, 2008, 16:28:35 »

ками укарсата мисля да е в розово и бяло.


* 29440_989491.jpg (4.01 KB, 125x125 - видяно 2558 пъти.)
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: март 31, 2008, 16:32:10 »

и аз исках да е в бяло  розово но в последния момент розовото мина бордо заради ресторанта
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: март 31, 2008, 17:06:54 »

ками виж какво искам за подарячета на гостите,ама ми искат мн пари 3,50 на броика
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: март 31, 2008, 21:05:05 »

много ми се иска не6то такова ама толкова пари не ми се дават
« Последна редакция: март 31, 2008, 21:06:46 от radinka » Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: март 31, 2008, 21:17:50 »

радика това на снимката  покана ли е или подаръчета?
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: април 03, 2008, 13:15:23 »

Да, каза че се плаща за агенцията, ама аз незнаех още коя ще ползвам. Аз даже доколкото разбрах моята агенция ще я плати тази неустойка.
Добре, а вие плащахте ли допълнително за да стоите до 3 часа в ресторанта. А за тези двама сервитьори как се разбрахте, на тях плащахте ли допълнително.
На мен ми обяснява, че ще стоят до 5 часа да чистят после, след това имало закуска в 6 за 100 човека, такива доводи ми извади ?!
извинявай че пиша чак сега... бях много заета, значи за агенцията ние трябваше да плащаме 60лв. ако не е Ла Феста, за да стойм 3 4аса- да платихме по 60лв на час че сме стояли повече...а ттова за чистенето после теб какво те интересува  diablo ти си плащаш бе момиче diablo уф много ме дразни значи тази управителка... тя иска само на нея да и е добре и тя да е в изгода ама не можеее така... тя ще ти казва още хиляди доводи, ама ти и кажи- има и горна зала- нали, да се спасява, няма заради нея да си прекъснете тържеството я, настоявай настоявай  на твоето иначе тя ще победи, начини има виж аз как спечелих битката а? даже тя беше 1ва смяна и имаше и дневна сватба преди нас но тя остана и при нас за да по нейните думи " толко взискателна и упорита булка за пръв път имаме... искам да вида и вас и ресторанта... и след това дойде лично да ни благодари и да ме поздрави за висичко което беше направено и организирано, много и беше харесало"
а относно допълнителните сервитиори, знам ли    huhhuh.gif не  си спомням дали ние в крайна сметка платихме или тя, трябва да попитам милото... но те бяха допълнително по наше искане
е успех и неотстъпвай... аз съм насреща за кураж и съвет
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: април 03, 2008, 13:43:32 »

Благодаря ти, Ками, много си мила. Ще дам на милото да прочете съветите за да ми помага при преговорите smile. Истината е, че си падам притеснителна и трудно комуникирам с такива манипулативни хора. От друга страна не мога да допусна гостите от цяла България и чужбина да ни изгонят в 12.30, толкова път са били всички и ще е голяма излагация. nea
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: април 03, 2008, 14:14:32 »

ама разбира се че е така, аз като си помисля че около 12 4аса купона течеше с пълна пара и да им кажеш... хайде беше ни приятно ама ще метем NO... не не става
дай го на мен милото ти и аз ще му обясня че тя наистина се прави на тежка и казва не става, няма начин НО има има начини... аз като се сета как ме погледна  Oh my ... когато и казах " не искам никакви бутилки по масата"  Oh my ... беше в шок ноооо победих
е късмет и аз съм тук  good
 
Активен
irinal
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #104 -: април 22, 2008, 21:38:42 »

момичета предложете ми добър фризиор и гримиор от Благоевград - предварително благодаря !
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines