Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 02, 2024, 02:30:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛКИ ОТ БЛАГОЕВГРАД  (Прочетена 83230 пъти)
 
Radomira
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #120 -: февруари 28, 2009, 16:54:14 »

Здравейте!Ние също ползвахме услугите на Ла Феста и със съпруга ми сме много доволни.Невероятен професионализъм и страхотни идеи.  good
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: февруари 28, 2009, 18:36:07 »

Здравейте!Ние също ползвахме услугите на Ла Феста и със съпруга ми сме много доволни.Невероятен професионализъм и страхотни идеи.  good

браво на вас Radomira, е аз не веднъж съм казвала и потвърждавам че изобщо не съм доволна от тях, няма да се повтарям защо не съм, но лично аз исках да кажа на всички бъдещи булки да внимават с Ла Феста
бих се радвала ако можеш да ни покажеш снимки от сватбата ви и да ни покажеш и "страхотните идеи" който са ви дали
Активен
Radomira
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #122 -: март 01, 2009, 16:58:19 »

Kami,защо не си доволна ? А доколкото снимките те са на диск и не знам как мога да ги кача тук в сайта ???
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: март 01, 2009, 20:35:14 »

не веднъж съм казвала защо( разгледай темата) а върха беше че са сложили неща на сайта им от нашата сватба за който те нямат никаква ама никаква заслуга, а си правят реклама на мой гръб... един пример- таблото за разположението на гостите е на сайта им, единственото нещо което те направиха е да ми намерат триножник-поставката– и за целта аз си платих най- накрая 25лв.  angry... имам още 1000 причини плюс тези който съм написала вече да не препоръчвам на никого въпросната агенцийка
а това че са на диск снимките не е проблем да ги качиш, наистина ми е интересно да видя "страхотните идеи" който са ви дали
ето го и таблото


* kam&sas 093.jpg (23.94 KB, 500x375 - видяно 409 пъти.)
Активен
danisav
Любопитен
*
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: март 01, 2009, 21:17:50 »

Кали е права ... аз нейната сватба я "видях" в Ла Феста , по късно и снимките и видях тук ... От агенцията казаха че нашите идеи са много хубави и ще се радват да ни бъдат агенция....бла бла и то за "ПАРИ" ... отказах ... накупихме си неща , сами си направихме всичко и си се получи...Аз наистина искам да видя снимки от вашето тържество и логичен въпрос колко ви "издоиха" и за какво ...?
... А Сватбен ФОТОбук (албум) може да си поръчате във фотостудио SEPIA -бившето AGFA - площада с паметника на Гоце Делчев.Стават са 2-3 седмици и са с мнооого страници от 60 нататък та до 400 страници .... danceg nazdrave Curtsey
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #125 -: март 01, 2009, 21:23:05 »

По подобен начин стоят нещата и с друга благоевградска агенция, която няма да споменавам, защото както се казва лоша реклама няма и всеки път, когато им се изговори името това ги прави популярни, така че ще ги премълча.

Но те не само си сложиха нещата, които АЗ лично направих в офиса на агенцията и в сайта, но дори се рекламираха с тях в сп."Сватба" и "Сватбен каталог"без дори да ме информират (не ли да ме питат за разрешение).  diablo

Грозна работа !!!  bad

Активен
danisav
Любопитен
*
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: март 01, 2009, 21:34:41 »

дай подробности де ... поне да видим какво си направила ...
Активен
lolita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: март 27, 2009, 19:17:12 »

Ла Феста организира едно  наше фирмено новогодишно парти. По - аматьорска организация не бях виждала.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #128 -: март 28, 2009, 13:49:26 »

дай подробности де ... поне да видим какво си направила ...

Подробностите са в албума ми (а предварителните проби в личната ми галерия).
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: март 28, 2009, 17:53:49 »

Inaxastra,думи нямам.  girl_impossible
Каква е тази агенция, какво е това чудо??!!Току-що видях снимката от страницата реклама в списанието и просто не мога да проумея как ще си правиш така реклама с нещо което друг е сътворил.
Между другото браво за украсата, много е стилна.  Bravo Bravo Bravo И аз съм по по-изчистените и фeeрични неща.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #130 -: март 29, 2009, 14:22:31 »

Благодаря за комплиментите, но аз също не съм я измислила. Основната идея взех от един френски сайт за сватбени украси, като след това махнах някои елемнти и сложих други т.е. адаптирах я към собствения си стил и възможности.

Но пък всичко, абсолютно всичко съм го изработила лично аз  danceg danceg danceg
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: март 29, 2009, 14:45:05 »

Аз бях чела откъде си черпила вдъхновение, но това да си го направиш сама никак не е лесна работа. И да кажем, че е нещо по-различно от това, което се предлага на Българския пазар. Тук ми се струва че все едно и също се прави. Дори и на агенция  приказен ден, дето са им супер украсите, ми се струва след няколко разгледани сватби, че все един и същ концепт се прилага. Накрая писва...  nea
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: април 13, 2009, 06:49:38 »

Момичета можете ли да ми препоръчате добър гримъор <+координатите му> Girl_hide
Активен
julia_ilieva85
Новак
*
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: август 10, 2009, 19:50:37 »

Здравейте всички,много ми помага вашият форум.Искам да ви попитам дали имате възможност да ми дадете идея за DJ.Аз съм си от Благоевград и нещо не успявам да си намеря.Ще съм Ви много благодарна ако ми дадете някакви кординати на някой DJ или оркестър.Благодаря ви педварително smile
Активен
danisav
Любопитен
*
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: август 11, 2009, 16:22:58 »

...кога е сватбата и къде ?
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines