Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 02, 2024, 02:10:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛКИ ОТ БЛАГОЕВГРАД  (Прочетена 83218 пъти)
 
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: април 24, 2008, 19:30:09 »

добре дошла irinal
аз бях писала вече но сега пак ще ги препоръчам
значи за фризиор Зинка, а гримиор Краси- гримира при ревютата на Висаж
пиши ми ако искаш и ще ти дам кординатите им, ще останеш много доволна- гарантирам ти   
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #106 -: април 25, 2008, 18:50:15 »

Аз ще се гримирам сама, че професионалистките като лепнат тоя фон дьо тен, отблизо ставаш като Тутанкамон. Нямам им доверие. А за прическата... ще видя кой фризьор ще ми препоръча агенцията.
Активен
irinal
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #107 -: април 25, 2008, 19:47:28 »

благодаря ти за отговора, аз ходих до фризьорския салон при Зинка и попитах и за гримьор, но една фризьорка с тъмна коса ми отговори че имат гримьорка на име Деси (ако не се лъжа) и че тя идва на повикване в салона, аз очаквах да ми кажат за тази Краси . Затова ако можеш да ми дадеш координатите на Краси много ще се радвам...
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #108 -: април 25, 2008, 20:24:08 »

radinka подаръчетата са страхотни. Не можеш ли сама да ги направиш, просто им вземи идеята. Наистина излиза скъпо, като умножиш по броя на гостите... но пък има много детайли вътре. Те за едни нищо и никакви късметчета за хвърляне искат по 1.5лв, та за този разкош...
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: май 04, 2008, 12:35:49 »

 inaxastra здравей.извиниме но чак сега видях че си ми писала.Аз се спрях на вече на други избрах си ги от манисто и броикат на едното е 1.50.а хартията маи беше 0.25 ст.оставя като се прибера в Балгария да си ги порачам.а за тея мисля че не си заслузава 3.50,ако имах достатачно време щях да си ги направя самичка,но нямам cray,кажи вие докаде стигна с поготовката good Wink


* salfetnik_roz.jpg (47.12 KB, 600x450 - видяно 337 пъти.)
« Последна редакция: май 04, 2008, 12:38:49 от radinka » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #110 -: май 04, 2008, 13:01:48 »

Ми не знам да ти кажа честно. Дражетата ще си ги купувам от френско. Кутийките ми са оригами с инициали и мъничка панделка, които ще си правя сама (те са супер изчистени, щото такъв ми е стила).
Роклята ми ще е готова края на юни. Обувки имам даже два чифта (една приятелка ми дава назаем нейните, които са страхотни и съм супер доволна  yahoo
Торта и цветя като се върна на място.
Друго не знам какво ми трябва (и това ме влудява-все имам чувството, че съм забравила нещо важно) но изглежда, че главните неща са ок.
ДЖ нямам. Ако познаваш някой да ми препоръчаш....

ПП. Кога и къде ви е сватбата?
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: юни 08, 2008, 23:25:21 »

Момичета, имам огромна молба и нужда от помощ...
Моля, дайте ми съвет към кой оператор и фотограф да се насоча??
Искам нещата да са перфектни.
Аз не познавам фотографи и оператори в Благоевград и не знам на къде да се ориентирам.
Разглеждах албума на Ками.Просто е невероятен. Ками, ако имаш координати на тези хора..Help
Моля те и за повече информация за тях самите.
Благодаря ви предварително
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: юни 08, 2008, 23:38:56 »

Разбира се, значи фотограга беше от Фото свят Благоевград,  те ни предлагаха и опрератор но аз вече бях гледала 10 сватби на един друг оператор който е невероятен, идва когато му кажеш и си тръгва когато свърши наистина всичко/ докато др ми предлагаха само 4 часов филм/ значи
оператора е от Симитли но ти гарантирам че и той е невероятен  good
мога да ти дам кординати на лични, кога беше сватбата ти?
ако има друго свиркай, аз съм насреща  good
« Последна редакция: юни 08, 2008, 23:41:19 от ками » Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: юни 09, 2008, 17:46:45 »

Благодаря, Ками smile
Сватбата ни е на 27.09.
Днес разпитах и други хора и горещо ми препоръчаха Спас Данчов. Той бил и фотограф и видео оператор.
Казаха ми къде работи (срещу Милената) и утре ще отида до там.
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: юни 09, 2008, 20:11:32 »

ахам е то аз за него ти говорех де good ... точно те ни правеха албума и фотографа беше от там но за съжаление не беше Спас Дончев, а негов работник от фотото, имахме уговорка той да дойде, капарила бях февруари а сватбата беше август... попитах после защо не е той а те ми казаха че вече не снимал той, ходил само при познати, но аз съм доволна и от нашия оператор
успех
Активен
tania222
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #115 -: октомври 06, 2008, 12:21:04 »

Така, нашата сватба ще е в ресторанта на Галчев - при църквата , приятно е и обслужването е на високо ниво DANCE Сватбата ви голяма ли е? Имате ли други варианти за ресторант, освен Езерец? В Дриимс също е хубаво за по-голяма сватба.Нестандартно предложение за място за сватба е Боулинг центъра, а също и това заведение Бакарди,под Американския университет,имат си и ДиДжей  girl_wink
С каквото мога - ще помагам - ако имаш въпроси   good
Ла Феста съм чувала,че работят също много добре...
Активен
danisav
Любопитен
*
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: ноември 05, 2008, 15:56:02 »

... здравейте ... ние в езерец изкарахме много добре ... както тук Ками е писала , ако си искате ще ви се даде поисканото ....Внимателни са , точни ...и 7% чупливост де ... това е минуса ... В доста части на страната дори не се знае какво аджеба означава процент чупливост  Bravo danceg
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: ноември 07, 2008, 19:02:40 »

danisav здрасти и от мен, разгледах ви албума, супер сте... good, поздравления.
исках да те попитам само, коя агенция за украса ползвахте, La Festa?
Активен
danisav
Любопитен
*
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: ноември 09, 2008, 11:37:14 »

...Здравей Ками ...така... на вашия албум моя РОС откри преди време един негов приятел РОСЕН и жена му "мама" ПОЛИ ... и това случайно ... хареса ви  цялата сватба ,защото той искаше гостите отпреди това да бъдат посрещани преди да има веселба и да не бъде прекъсвана по време на самата нея...
естествено в началото явно за пореден път там не им се понрави идята ... казаха че нямали толкова чаши ... че е занимавка ... и така на сетне ... ясно ви е  ...
 Малко дълго де до тоз момент ... но като отговор НЕ не сме ползвали "La festa" - като им видяхме къщата като на баба ЯГА се отказахме а не искахме много да бъде натруфено ... бяхме ходили до ИЗИДА и ни искаха пари , които в България трудно да дадеш просто така ... и сами си направихме нещата -покани, етикети  , картички , подаръчета ...като "пооткраднахме" идеи и от ваши снимки...така или иначе дори ни ги показаха в La festa , Изида ... в Диаманти само балони предлагаха като за детски рожден ден....
 на мен ми е още трудно ТУК как да се слагат снимки как да подържам теми от форума , лични какво е ... но все пак сме тук...ако има помощ ще се радвам на нея...
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: ноември 09, 2008, 18:04:22 »

привет от мен пак, попитах те за Ла Феста, не заради друго а да бъда честна- за червения тюл по масите, колоните и най- вече по сватбената маса? споделяла съм тук във форума моето разочарование от ла феста, исках да се обедя за поред път дали са били некоректни, всичко... ама наистина всичко на нашата сватба беше закупено от мен, вазите, тюла, поканите, етикетите менютата и всички там печатарски неща ги видяха в деня преди сватбата,  и единственото нещо което те направиха е да подредят както им беше казано от мем, и след това да съберат всичко след тържеството... е тук е идята ми, върнаха половината от нещата и за скромната сума от 2200лв. за подреждането им  nea
поздравления за сватбата, суперска е била, албума ви ми хареса, даже го предложих в номинациите за албум на месеца
лични е... ако искаш да напишеш нещо на някой лично, да не го четат другите... нещо като майл
ако имаш въпроси, аз съм насреща

Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines