Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 04:33:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши - 2 част  (Прочетена 192056 пъти)
 
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: май 18, 2008, 14:10:37 »

Да де, Wienerin, ама ние като влезем в ресторанта и започва гражданският ритуал и няма как да не сме с официалните чаши, то ако тогава не ги използваме, няма смисъл да купуваме sad
А после като свърши ритуалът, на мястото на гражданското лице застава свекървата - захранване и т.н. и тогава освен някой сервитьор  да ни донесе други чаши и да ги сменим, не виждам как инъче ще стане. sad
Съжалявам, ако съм  Offtopic
А всъщност може и ние да не чупим чаши, вместо да си усложнявам живота да мисля и за това.
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: май 18, 2008, 14:27:50 »

да Kiksi, на официалната част сте си с красивите чаши, а просто като започне ритуала със захранването нека да ви изнесат други чаши, които евентуално да счупите
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: май 18, 2008, 14:39:33 »

Момичета, защо първо не попитате дали изобщо ще има ритуал с чупене на чаши? Защото не всички го използват.  pardon
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: май 18, 2008, 15:45:15 »

ето  едни странно-интересни чаши pleasantry


* 57255_1235051.jpg (38.66 KB, 459x640 - видяно 255 пъти.)
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: май 20, 2008, 10:44:17 »

Някоя от Вас ходила ли е до Gourmet House? Интересува ме има ли хубави моделчета и горе долу какви са цените на чашите?
В сватбения център нищо не ми хареса, а бяха по 40-50лв. комплекта и то без украса.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: май 20, 2008, 10:54:05 »

Не си спомням какви бяха цените, но имат доста интересни моделчета. По- нестандартни са и не на всеки биха му харесали. Но на мен ми харесаха (тогава, когато гледахме) доста моделчета. Не са стандартни и са разчупени, има цветни...Абе готини са.  good
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: май 20, 2008, 11:44:22 »

Някоя от Вас ходила ли е до Gourmet House? Интересува ме има ли хубави моделчета и горе долу какви са цените на чашите?
В сватбения център нищо не ми хареса, а бяха по 40-50лв. комплекта и то без украса.

Имат много хубави чаши, но и цените са им добри  nea, това кето аз си бях харесала беше 140лв  angry и разбирасе се отказах. Може и да има по-прилични  blush
Активен
snowdrop
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #127 -: май 21, 2008, 12:31:31 »

Мацки, написах на едната от чашките и двете имена, а на другата "Любов завинаги". Това най-много му хареса на любимия и реших да го послушам. Ама нали съм много умна и веднага след ритуала, тъкмо да ги прибера за да не се счупят и тъпата панделка се закачи на една дръжка и си я счупих едната чашка  Cray girl_cray3 l_bye_girl. И познайте коя?! "Любов завинаги". Що рев му ударих  sad. Винаги ми е било чудно как си чупят чашките.. Викам толкоз пък не могат да внимават.. Ама ей го.. Гледах ги като писани яйца и да хвана да я строша... Ужас  cray cray :

misskapriss текстът го сложихме долу на столчето. По него няма брокат. Ама.. сега си имам само една чашка и половина. Другата си остана цяла, ама без столче.. Само надписа се разби на 120 парчета..  cray и сега е останала само чашката със стволчето.. няма столче  cray cray
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #128 -: май 21, 2008, 12:50:48 »

snowdrop, не обръщай внимание на глупости! Счупените чаши нямат нищо общо с бъдещето ви семейно щастие. Собствената ти нагласа поради случилото се може да ти навреди много повече от каквото й да е друго нещо. Разбирам, че не е приятно, но не му отдавай толкова значение.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: май 21, 2008, 14:01:35 »

Мацки, написах на едната от чашките и двете имена, а на другата "Любов завинаги". Това най-много му хареса на любимия и реших да го послушам. Ама нали съм много умна и веднага след ритуала, тъкмо да ги прибера за да не се счупят и тъпата панделка се закачи на една дръжка и си я счупих едната чашка  Cray girl_cray3 l_bye_girl. И познайте коя?! "Любов завинаги". Що рев му ударих  sad. Винаги ми е било чудно как си чупят чашките.. Викам толкоз пък не могат да внимават.. Ама ей го.. Гледах ги като писани яйца и да хвана да я строша... Ужас  cray cray :

misskapriss текстът го сложихме долу на столчето. По него няма брокат. Ама.. сега си имам само една чашка и половина. Другата си остана цяла, ама без столче.. Само надписа се разби на 120 парчета..  cray и сега е останала само чашката със стволчето.. няма столче  cray cray

KlaraFina  е права  girl_wink, а плюс това счупеното носи щастиееее  good
Активен
snowdrop
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #130 -: май 21, 2008, 15:16:24 »

KlaraFina  е права  girl_wink, а плюс това счупеното носи щастиееее  good

Същото каза и любимият  Ashamed. Горкият се видя в чудо като взех да се тръшкам -  huhhuh.gif  girl_haha. Прави сте момичета. Взех да се осъзнавам вече  Girl_hide.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: май 21, 2008, 15:21:28 »

аз пък ще ти предложа да си купиш една нова и да си я надпишеш и да си ти седи при другата да са в комплект и да си е целия надпис.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: май 21, 2008, 16:17:27 »

snowdrop както казват счупеното носи щастие. А за спомен наистина можеш да си купиш една чаша и пак да си я надпишеш по тои начин.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: май 21, 2008, 22:48:44 »

Мацки, написах на едната от чашките и двете имена, а на другата "Любов завинаги". Това най-много му хареса на любимия и реших да го послушам. Ама нали съм много умна и веднага след ритуала, тъкмо да ги прибера за да не се счупят и тъпата панделка се закачи на една дръжка и си я счупих едната чашка  Cray girl_cray3 l_bye_girl. И познайте коя?! "Любов завинаги". Що рев му ударих  sad. Винаги ми е било чудно как си чупят чашките.. Викам толкоз пък не могат да внимават.. Ама ей го.. Гледах ги като писани яйца и да хвана да я строша... Ужас  cray cray :

misskapriss текстът го сложихме долу на столчето. По него няма брокат. Ама.. сега си имам само една чашка и половина. Другата си остана цяла, ама без столче.. Само надписа се разби на 120 парчета..  cray и сега е останала само чашката със стволчето.. няма столче  cray cray

Душицо не се стресирай. Счупеното носи щастие, нали знаеш. Както каза gucci, купи още една чаша, надпиши я и комплекта ти е готов.
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #134 -: май 22, 2008, 16:23:24 »

И ние имаме чашки. Като на Gery_79 са (горещо й благодаря, че ми даде тази насока) :



Много съм щастлива ! Същите са като мен - семпли и асиметрични. Поръбени с платинена лента, да го докараме до платинена сватба.
На едната има микроскопичен дефект - като мехурче въздух в кристала, почти незабележимо е. Фабио като се хвана за него - да съм ги била сменила. Не можел да повярва, че АЗ, която съм искала винаги всичко да е перфектно, съм била безразлична пред този дефект. Че ние да не сме идеални ?! И той ме изненада. Той, на който не му пука за нищо, се вторачи до такава степен в едно невидимо с просто око джвътче  funnytooth
Май няма да ги сменям. Не ми се занимава  pardon


Не ги сменяй. Чувала съм, че когато някоя вещ дойде при теб с някакъв малък дефект (нещо наистина дребно), това си е нейният късмет. Предишната ни кола имаше малко пукнато на едното странично огледало (безобидно) и милото искаше да го смени, но един приятел ни посъветва да го оставим така, все едно това е кадем (късмет).
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines