Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 06:19:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши - 2 част  (Прочетена 192126 пъти)
 
bokita
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: май 28, 2008, 08:58:40 »

здравейте момичета,
да се похваля, вече и ние си имаме чаши, които харесахме и двамата smile


* chashi.jpg (48.91 KB, 427x640 - видяно 282 пъти.)
Активен
borislavaa
Любопитен
*
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: май 28, 2008, 09:37:49 »

нашите чаши са такива :


* wr2.jpg (51.85 KB, 800x600 - видяно 306 пъти.)
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: май 28, 2008, 09:50:29 »

borislavaa страхотни чаши  Bravo Bravo Bravo Мога ли да питам от къде и за колко ги взехте?
Активен
borislavaa
Любопитен
*
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: май 28, 2008, 14:50:10 »

от Варна са за 40лв. В повечето магазини ги има. Аз лично си ги взех от "Сватбен ден" срещу "Контеса".
Активен
snowdream
Новак
*
Публикации: 16



« Отговор #154 -: май 28, 2008, 16:49:21 »

snowdream,
ти от кой град си
http://polinika.com/tulips_bg.html ето ти един сайт

от Варна съм. благодаря за сайта, но тези са стъклени! аз искам да са метални...посребрени....преди няколко месеца попаднах на същите чаши, които съм пуснала, но едната беше разцепена  sad на две..... :'(имала е пукнатина и ако се залепи се вижда, а и не може да се сипват течности (това ми обясниха). помолих жената ако и донест пак да ми се обади, но преди няколко дни минах през магазинчето и то вече не беше там.......затова ако някой знае къде във варна има такива...... idea
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: май 28, 2008, 19:09:41 »

Във варна има толкова много чаши на толкова много места.Ти къде ходи да гледаш и ако пуснеш нещо подобно на това което търсиш мисля че ще мога да те насоча къде да отидеш.
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: май 29, 2008, 08:20:02 »

gucci, тя е пуснала малко по-назад в темата снимка на чашите които търси, или поне подобни.

snowdream, до колко пари си готова да отделиш за тези чаши? Във Варна е внсителят на едни много красиви метални чаши от Австрия - аз много ги бях харесала за нас, но нямахме път към Варна и впоследствие си избрахме съвсем различни. Ще потърся координати и ще ти пусна на лични.
Активен
snowdream
Новак
*
Публикации: 16



« Отговор #157 -: май 29, 2008, 11:52:49 »

Alucinado, би ли ми дала адреса на тази фирма...ако го имаш? заинтригува ме и ....да си признач все още не знам колко пари мога да дам blush! ако си заслужава.....мога и много good!

 gucci, на владислав ги гледах...имаше един магазин за порцелан, но сега е бутик.....за съжеление!

благодаря ви момичета за бързата реакция give_rose!
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: май 29, 2008, 14:57:43 »

borislavaa , невероятни чаши, точно такива си представям да са и нашите, но нещо в Бургас не съм открила, трябва да направя втори тур по магазините, дано намеря!
Активен
kotelinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: май 29, 2008, 15:11:10 »

Искрени благодарности на модератора за помощта... smile

Ето и снимка на чашите ми....една позната ми беше казала за тази фирма и като разгледах каталога им, си избрах тези..освен това ми ги и гравираха на крачета , което ми спести още обикаляния..

Bravo Чашите ти са страхотни. Поздравления! от кой каталог са и къде ти ги гравираха.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: май 29, 2008, 17:39:01 »

gucci, тя е пуснала малко по-назад в темата снимка на чашите които търси, или поне подобни.

snowdream, до колко пари си готова да отделиш за тези чаши? Във Варна е внсителят на едни много красиви метални чаши от Австрия - аз много ги бях харесала за нас, но нямахме път към Варна и впоследствие си избрахме съвсем различни. Ще потърся координати и ще ти пусна на лични.

Моля те пусни координатите на тази фирма ако не е проблем и във форума, за да могат всички момичета от Варна да имат възможност да ги видят. А ако е проблем, пусни ми ги и на мен на лични! Благодаря!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: май 30, 2008, 21:35:36 »

здравейте момичета,

ние с милото както си се разхождахме из Пловдив, минахме покрай един магазин, от който преди време си купихме 4 бр. чаши за вино за 40 лв., не помня каъв беше кристала, пък ине разбирам от кристал, имаше нещо дето било направено на три места по чашата при изработката

и тя се огъва леко, като я натиснеш, а не се пука, не знам дали го обясних правилно

та да се върна на основното, влезнахме там и имаше 2-3 модела чаши за шампанско, супер изчистени модели, стилни и елегантни с миниатюрен гравир с името на фирмата - производител

ние много често пием вино вкъщи, даже и вода си пием от тези чаши

сигурно ще си ги вземем нашите от там

като отида следващият път ще запомня адреса и ще ви го пусна, ако искате - да минете и да проверите

наистина са много изчистени и стилни чашите

а и са качествени, удолни са за хващане и пиене от тях, поне тези за виното де

а, само да кажа, че не бяха скъпи, изобщо, по спомен, 2 бр. чаши май бяха 26 или 36 лв.

Е, 4 бр. големи чаши за вино са 40 или 45 лв., не помня точно, 2 бр. ще са не повече от 20 - 30 лв.




Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: май 31, 2008, 08:06:31 »

 yahoo yahoo Оправиха ми чашите. Супер съм доволна. Те са (разбира се) с мечки и при пътуването едната се беше разлепила, та нямахме младоженска чаша  cray. Но - оправили са я  yahoo  yahoo
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #163 -: май 31, 2008, 12:51:11 »

Дай да ги видим де ! Или си ги дала пък съм изпуснала нещо ?!
Аз следя с интерес твоите приготовления, знаеш  Wink
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: юни 02, 2008, 18:32:23 »

Айде чаши, чаши...


* IMG_3113.JPG (43.9 KB, 616x409 - видяно 267 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines