Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 00:24:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши - 2 част  (Прочетена 191981 пъти)
 
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: май 11, 2008, 18:03:38 »

Разбира се radinka. Всички чаши на V&G в Сватбения център струваха 43лв. Взех си и панделки за столчетата на двете чашки за 7лв. Така са го натамънили да идва точно 50лв. laugh. Но имаше страхотни чаши. Та едно съветче от мен: ходи да си ги разгледкаш на живо. Съвсем различни са. На снимката не се вижда дори половината от броката и цветовете и разните им там украси. Повечето имаха цветченца и рисувано и долу на столчето, което няма как да се види на снимка. Може би ако си ги поръчаш директно от V&G е по-евтино. Някой беше споменал 28лв. Но пък аз им писах и ми казаха, че работят главно с клиенти на едро, но изявиха готовност да ми изпратят желаните чашки ако ги няма в Сватбения център. А най-големият абсурд е, че се размотавах до Младост вчера да ходя до този Сватбен център, пък накрая се оказа че предлагат техни чаши и в един сватбен салон, който е на бул. Сливница, на 10 мин пеша от нас  sarcastic. Да не говорим, че можеше и да са по-евтинки там. Ама..  pardon.
благодаря и мила за инфото.като се прибера в БГ ще тичам до софия и аз да си избера,вече нямам тарпение да се прибера и да започна пазарувам yahoo
Активен
snowdrop
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #91 -: май 12, 2008, 14:36:32 »

dorina79 страхотни предложения. То "Любов завинаги" беше и моят първоначален вариант, но след идеята на gucci  се размислих и за "Завинаги заедно". Твоето "Любов и нежност" също звучи много сладко.

radinka специално V&G имат партньори и в градовете Пловдив, Пазарджик и Асеновград, в случай че в някои от тези градове ти е по-удобно. Въпреки, че самите те казаха че най-богат асортимент от техни чаши има в Сватбения център. Но за всеки случай ето ти сайта с контактите, ако не си го видяла.

http://vgcatalog.com/%D0%9C%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%BD%D0%B8/

Те скоро са ги добавили тези неща, защото не ги бях видяла, а си влизам и си разглеждам редовно сайта им. Така, че може да ти е от полза  give_rose
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: май 12, 2008, 14:39:28 »

snowdrop идейка  give_rose може да пише твой завинаги и твоя завинаги  girl_wink
Активен
snowdrop
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #93 -: май 12, 2008, 15:04:39 »

snowdrop идейка  give_rose може да пише твой завинаги и твоя завинаги  girl_wink

Лелеееее, Wienerin , много ми харесва Bravo danceg. Е, сега имам поне 4 варианта, които страшно ми допадат и айде пак чуденка  scratch one-s head scratch one-s head scratch one-s head
Супер сте момичета!!! Адски много ви се кефя.. страхотни идейки!!!  give_rose give_rose give_rose
« Последна редакция: май 12, 2008, 16:20:52 от snowdrop » Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: май 14, 2008, 23:32:10 »

snowdrop чашите са много красиви. Къде мислиш да слагаш текста? Дали няма да стане много натрупано, ако е на самата чаша. А пък надолу май са изцяло брокатени и не виждам къде ще се сложи надписа. А иначе ако на едната чаша са написани имената ви, а на другата ЗАЕДНО ЗА ВИНАГИ мисля че ще се получи много добре  give_rose
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #95 -: май 15, 2008, 00:34:26 »

Момчета, нали ви бях разказала за сватбени чаши, които видях тук? Е, не били сватбени, а чаши за шампанско (което май е същото като се замисли човек). Ето линк да видите, макар че аз нещо не можах да видя точно тези, които съм харесала. А ги бяха преместили на по-висок рафт и не ставаха и да се снимат  pardon

http://www.ritzenhoff.de/index.php?n0=produkte&n1=alle_kollektionen&n2=kollektionen&gruppe=10&lang=en&server=
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: май 15, 2008, 06:12:46 »

kopche, много са интересни чашите, тези снимки незнам доколко са реалистични, но да ти кажа честно не са по мой вкус - аз предпочитам по-тънък силует и по-нежен, тези ми напомнят малко за едни бирени чаши, които имам в къщи. Не искам да те обиждам по никакъв начин, давам си мнението.   blushОказа се, че съм доста капризна по отношение на чашите и сега нищо не ми харесва, само едни, които са космически цифри... но това си е мой проблем.  crazy
Активен
soksi77
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #97 -: май 15, 2008, 06:24:06 »

момичета,
и аз си купих чаши-може да ги видите в галерията ми.
ще се радвам на мнения от ваша страна  yahoo
Активен
picasso
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: май 15, 2008, 15:03:02 »

Дайте идеи откъде да си намеря хубава чаша за църковния ритуал. По Пиротска нищо не ми хареса, нито в сватбения център, който беше почти изпразнен - никакъв избор. То май аз първо трябва да реша какво искам - златиста или от стъкло. Вие какво мислите? Пак се започва поредното чудене   girl_impossible....        след 10 дена това ще ми липсва много  smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: май 15, 2008, 15:43:35 »

Ами ето ги и нашите чаши. Първо си купихме едни други, съвсем изчистени, ама като намерихме тези - те ни се връзват на цялата идея на сватбата, та взехме тях. Другите, които останаха - за кумовете  pardon


* fe04_1.JPG (17.34 KB, 400x300 - видяно 5565 пъти.)
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: май 15, 2008, 15:52:09 »

snowdrop  а за нещо на латински мислила ли си?  blush аз мн. исках нашите халки да имат надпис вътре на латиница, но освен имената и датата не се събра нищо друго  angry и чак сега се сетих, че поне на чашите можех да сложа...

Например SEMPER FIDELIS ( Винаги верни).   Offtopic Ние този надпис си го сложихме на халките  good
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #101 -: май 15, 2008, 16:46:21 »

Ели, ами и на мен не ми харесват на снимките, но наживо изглеждат по-добре. Те са си чаши за шампанско и си имат стандартни столчета, инче определено в България има много по-богат избор на такива неща. Но аз се зарадвах от факта, че и тук могат да се намерят все пак подобни чаши. Но като се замисля, май ще си купим чашите в България (а как са опаковани по принцип, добре уплътнени ли са?).
Активен
johnsons
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Колкото повече, толкова повече...


« Отговор #102 -: май 15, 2008, 18:52:26 »

Например SEMPER FIDELIS ( Винаги верни).    Ние този надпис си го сложихме на халките   
 
 
 
 Offtopic jungle, ние също искахме надписа да е на латински и се колебаехме между SEMPER FIDELIS  и  SEMPER AMEMUS -винаги заедно и накрая избрахме второто smile по нетрадиционно е Wink
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: май 15, 2008, 19:00:41 »

Виждала съм татуирани мъдри мисли (а и не само мъдри), изписани с йероглифи. Дали е подходяща идея за сватбените чаши? И само вие ще знаете какво е посланието!
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: май 16, 2008, 07:42:42 »

НеУкроТиМа чашите ви са разкошни. Би ли споделила откъде си ги взела? Аз вчера гледах в Сватбен център София, но нищо не ми хареса.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines