Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 08:23:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИМА ЛИ БУЛКИ ОТ ЯМБОЛ?  (Прочетена 162357 пъти)
 
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: април 30, 2009, 20:45:38 »

Ами какво да стане-приеха  blum Няма мърдане,още повече,че те предварително се самопоканиха (на шега де).
С половинката ми решихме единодушно да поканим за кумове брат му и жена му.Това са хората, на които винаги ще можем да разчитаме.Поканата се състоеше в една бутилка хубаво червено вина за кума, кутия бонбони - трюфели, едно цвете,но решихме да не е букет,а саксийно,понеже кумата обожава цветята и както си му е реда-ПИЛЕ.Но смешното в случая е,че бяхме забравили да купим през деня някакво хубаво пиле и малко преди да отидем у тях да ги поканим, влязохме в 1 супермаркет и купихме 1 отвратително пекано пиле на грил (УЖ) и беше опаковано в ужасно фолио SUICIDE
Абе, пилето утрепа положението,но иначе беше много весело.Но всичко беше ясно и без тези "подаръчета"  Bravo.Нямаше мърдане  danceg
Сега си търся някаква хубава официална показа за тях.Иска ми се да е нещо интересно и оригинално.Вече съм си избрала текст за поканата към кумовете,но още нямам идея как искам да изглеждам.Много обикновени и еднакви ми изглеждат тези в сватбените агенции.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: април 30, 2009, 21:19:18 »

Да, верно е, че на нас ни казаха минимум за куверта 20 лв. Аз си знам че ще е повече, но пък така ни казаха, ама няма да се учудя, ако ни кажат друго   diablo като отидем да изберем менюто
sis4eto    Bravo , това е много емоционален момент, аз като си спомня в каква еуфория бяхме  yahoo хич нямаше да ми пука за пилето
Активен
maa_fa
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #242 -: май 06, 2009, 21:46:47 »

Добър вечер на всички дами!
Аз маи сам първият младоженец тука  shok ама какво да се прави поради факта, че аз сам от Ямбол , а сватбата е там аз сам прецакан с търсене на глупостите и почвам да полудявам ... нямах си наидея, че организирането на 1 сватба е такава работа иде ми да се гръмна  angry Та и аз малко за инфо я кажете някой видеооператор и фотограф, ч е моита сватба надделява, а аз си нямам найдея какви има в града, а и ние с моята вена не живеем в Ямбол и така от разтояние малко трудно се намира информация, а сватбата наближава. Иначе ресторант и ди джей сме резервирали сега остана само тия главочи дето снимат  blush
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: май 09, 2009, 10:15:42 »

 Welcome  maa_fa .
Радвам се , че има вече и кавалер сред нас  Wink.
Кога ще бъде сватбата, в кой ресторант ?
Ще ти пусна на лични няколко телефона, за да се срещнеш с тях и да прецениш, тъй като ние все още не сме избрали, и не мога да изкажа мнение
Активен
titito
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: май 09, 2009, 20:36:36 »

 welcome-2
Здравей,maa_fa

За видеооператор ти препоръчвам Елко Елков,а за фотограф Стоян Калчев.
Ако те интересува мога да ти дам техните координати.
Кога ще е сватбата и къде?
Успех в подготовката!!! good
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: май 11, 2009, 19:34:56 »

 welcome-2 maa_fa
Аз също ти препоръчвам Елко Елков не само,защото вече го запазихме,но половинката ми гледа негови сватби и остана адски доволен.За фотограф още нямаме идея.
titito, можеш ли да ми дадеш телефон на Стоян Калчев?Знаеш ли колко взима???
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: май 11, 2009, 20:19:57 »

Аз сега да попитам нещо  blush  , за вечерните сватби. Къде мислите да настаните гостите от другите градове. След като разгледахме възможностите, ние се спряхме на хотел "Меркурий" .Как мислите, или може да ми препоръчате някакъв друг вариант?
Активен
maa_fa
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #247 -: май 11, 2009, 22:56:20 »

Здравейте на Елко Елков успях да изровя тела от някакв сайт обаче никои не вдигна 3-те пътя като званяхме, утре може би ще звънна на Стоян. Иначе сватбата е на 25.07 и ще е вечерна в Екатерина, избрахме ресторанта защото има и хотелка част на за гостите които са от други градове (който ще са 90%  cray и цените на хотела са най приемливите като че ли в Ямбол ... , а и на доста места нямаха необходимият брой легла който ни е нужен.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: май 11, 2009, 23:26:57 »

maa_fa, може ли да споделиш какви са цените за хотела
Активен
titito
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: май 12, 2009, 10:19:14 »

Здравей,sis4eto

Незнам колко парички взима Стоян!Предполагам,че зависи от това какво ще искаш,в смисъл дали само диск със снимки,или албум,или ще ти изкара снимки.Трябва да говориш с него и той да ти обясни.На нас ни направи албум,който е страхотен,и ни взе по-малко парички,т.к. ни е познат и даже беше сред гостите на сватбата.А за телефона ще ти го пусна на лични.
Активен
titito
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: май 12, 2009, 10:26:01 »

maa_fa пуснах ти телефона,който имам на Елко Елковна на e-mail
sis4eto,на теб ти пуснах телефона на Стоян и на лични и на e-mail.
Моля,ако не сте ги получили да ми кажете непременно!!!
Активен
maa_fa
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #251 -: май 12, 2009, 17:59:50 »

титито,
 получих тела на Елко Елков, но и на този телефон никои невдига, иначе оператора 90% ще е от Сливен www.gangelov.com - това му е сайта тая седемица пак ще трябва дфа се пребера до Ямбол да ида да се среща с него ... насочих се натам защото в сайта ми хареха частите от сватби който са качени, гледах на някакв си Иван Иванов сватба и не ми допадна никак как е заснета и съответно монтирана, а ди джея беше Наско Тачев и тои много не ми допадна как водеше.
лени-бени,
в Екатерина ношувката по памет се падаше по 20 лв на човек, но това е по памет не сам сигорен много.
Активен
Donna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: май 12, 2009, 18:27:20 »

leni_beni каква сума ви казаха в Меркурий за нощувка на стая? И аз сега съм на тази вълна smile
Не съм ходила в Меркурий да питам, защото ми се стори доста далеч от центъра, ама като гледам цените в хотели..... много ми се струва като за Ямбол.
maa_fa брата на милото ще се жени в Екатирината края на юни и им казаха 58лв нощувката на двойната стая. Да не би да са ви дали голяма отстъпка? Те имат 35 човека за настаняване
Активен
maa_fa
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #253 -: май 12, 2009, 19:57:12 »

Donna,
не са дали кои знае каква остъпка, но аз го смятам по друг начин ...примерно единична стая е 38-40 лв., но там леглото е персон и половина т.е. могат да спят 2-ма човека (мъж и жена примерно), и аз не сам ходил да питам в Меркурии макар че ми е близо, там колко искат лени-бени?
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: май 14, 2009, 20:47:35 »

Donna , maa_fa извинявам се , че отговарям чак сега. Ние бяхме ходили в хотела преди 2-3 месеца. Искахме да го наемем целия и се надяваме да има отстъпка.Но доколкото си спомням излизаше около 30 лв на човек. Не го казвам със сигурност, понеже управителя трябваше да ни се обади и да уговорим тези неща, но явно не е много заинтересован, тъй като не го е направил вече 3-ти месец. Не го обвинявам човека, може да е зает. Така че ще се наложи пак да отидем за да се доразберем, пък може и да има промяна в цените
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines