Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 06:28:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИМА ЛИ БУЛКИ ОТ ЯМБОЛ?  (Прочетена 162330 пъти)
 
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: май 19, 2009, 19:20:04 »

Сега съм на тема покани.Тъкмо си набелязах един вид в Стара загора и днес намерих една малка сватбена агенция в Бургас и то близо до работата ми и там има страхотни покани за сравнително по-ниска цена и май след месец ще си поръчам от там.Набелязах си 10-тина моделчета.Ще ми е доста трудно в избора.Толкова са красиви  girl_impossible...
За рокля също разглеждам.Остана да видя и какво предлага Ямбол, защото от Бургас и Стара Загора, определено ми харесват повече в СтЗ, а и цените са по-ниски.Почти всички рокли са около 350лв, докато в Бс са към 400 и нагоре  NO
« Последна редакция: май 19, 2009, 19:22:01 от sis4eto » Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: май 19, 2009, 21:13:06 »

Ох, с тази рокля.....незнам и аз какво ще правя  huhhuh.gif . искам да си шия, от друга страна не ми се занимава много......още не съм го измислила  crazy На 20.06 ще кумуваме на сватбата на наши приятели и след това мисля да се захващам сериозно с моята рокля. Ако си намеря готова ще е супер, но ...... май няма много такива , каквато искам аз
Активен
titito
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: май 20, 2009, 07:41:55 »

Момичета,а ходихте ли до Сливен за рокля??До пожарната в Сливен има 2 магазина и роклите са асеновградски!!!Аз от там си взех моята за 300лв.,но това беше преди година и половина.Една приятелка ще се жени през м.юли и тя ходи до Асеновград.Роклята с чантичката струва 400лв.

sis4eto,какво стана свърза ли се със Стоян?
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: май 20, 2009, 22:09:20 »

Ами още не съм се свързала със Стоян,защото това трябваше да го направи половинката ми,но той пак излезе от страната и ще се върне в началото на Август,за това май трябва или сама да реша и да говоря с него,или да изчакам и каквото стане.Защото тъй като не аз съм от Ямбол и ми е сложно свързването с когото и да е.Там съм като в небрано лозе и незнам от къде да я захвана.Май ще го отложим,пък каквото стане.Дано да не е зает за нашата сватба.Все още се успокоявам,че има още много време,но както има...така и ще стане късно  angry
Оффф.Много е лошо така като съм сама и трябва всичко АЗ да решавам... cray
Надявам се да успея да организирам всичко на време и то да е красиво...ще видим
Активен
titito
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: май 21, 2009, 07:21:44 »

sis4eto,извинявай,че ще те питам,но кога ще Ви е сватбата-на коя дата,защото Стоян по-принцип през лятото не е в Ямбол,а на морето.
Така,че колкото по-барзо се свържете с него и се срещнете,толкова по-добре.
Все пак Вие си решавате какво да правите.
А ако ти трябва помощ за нещо само кажи.Ако мога с нещо да помогна blum kiss
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: май 22, 2009, 18:46:28 »

Благодаря за предложението за помощ,titito  bigthanx
Сватбата ми е на 5-ти септември.Дано да успеем с него,а ако не,ще мислим нещо друго.Друг вариант е да се ходи във фото и мисля,че това ще стане.
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: май 28, 2009, 20:51:58 »

Ехооо,каде изчезнахте,момичета? Какво става с вас? Никоя нищо не пише! Има ли нещо ново??? Разказвай те!
Вчера аз си купих 5 различни цвята тюл. Ще го използвам за късметчетата за хвърляне. Понеже имам приятелка,която обича да прави разни такива неща,та няма да ми се налага да ги купувам,а ще бъда с оригинални  yahoo
Имам вече и жартиер blush
Все от някъде трябваше да започна с пазаруването.Не е нищо особено,но е някакво начало.
В събота пак ще ходя в Стара Загора и мисля отново да разгледам сватбените агенции,този път по-подробно smile
А вие до къде стигнахте?
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: май 29, 2009, 11:04:02 »

Здравейте! Аз мисля следващата седмица да поръчвам поканите, вече съм си харесала, но незная за колко време пристигат, ако нямат такива в наличност и също така колко време ще отнеме печатането на текста.
А някой има ли представа от цени за тази услуга тук в ямболските печатници?
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: май 29, 2009, 17:45:47 »

Незнам колко струват поканите в печатница,но където и да попитам ми казват около седмица.В бургас си харесах няколко моделчета м/у 1лв и 1.70лв,но искам да видя какво ще ми педложат сватбените агенции в Ямбол.На 6-ти ще  дойда в Я-л и ще разбера.Ако имаш някакво инфо сподели  blush
Активен
Donna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: май 30, 2009, 08:38:33 »

Здравейте момичета!
Да се похваляи аз си поръчах вчера поканите:) и съм много доволна, че най-после намерих това, което търсех. След 3 седмици ще бъдат готови и ще кача снимки да ви ги покажа.
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: юни 01, 2009, 21:35:18 »

харесах си чаши, харесах си чаши, харесах си чаши УРААААА tease yahoo Bravo
Ама не ги купих,защото нямах време  angry
След 2 седмици като си отида в Стара Загора ще ги купя.Те няма да ми избягат.Не са от сватбена агенциа,а от едно магазинче за сувенирчета, кристал и разни други глупости.Но тези много ми харесаха,защото са по-различни от традиционните изрисувани сватбени чаши,а и не са толкова опростени като най-обикновенните чаши за шампанско.Като ги купя,ще ви ги покажа.
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: юни 03, 2009, 12:45:58 »

Искам и аз да се похваля - поръчах си поканите за гости  днес danceg, както и за родителите.
Много си ги харесвам, въпреки че не са първоначалния ми избор, но тези даже са по-сладки!
След около седмица ще бъдат готови и тогава ще ви ги покажа Party time
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: юни 03, 2009, 22:48:18 »

Аз пък нищо не мога да се похваля покрай нашата сватба, тъй като на 20.06 ще кумуваме и сега подготовките са за там. Но след това вече идва и нашия ред  danceg
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: юни 04, 2009, 08:51:51 »

Спокойно, като тръгнеш да правиш едно и така се нареждат нещата, иначе преди това е супер объркано shok.
Аз пък сега се притеснявам за това, кой ди джей да избера. Според мен той е много важен за една сватба. Скоро ходих на сватба и всички бяхме разочаровани от техния ди джей, музиката беше ужасна и той си пускаше, каквото си реши, въпреки забележките на младоженците, с две думи беше много нагъл, пък им взе много пари.
Изобщо, този избор трябва да се обмисли много добре crazy.
Ако някой има препоръки, моля да ми предложи.
Активен
ppppp
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #269 -: юни 04, 2009, 21:07:15 »

Здравейте искам да ви попитам, защото неможах да срещна някой да е писал колко взема Елко Елков.Чух се с него по телефона, но не ми каза нищо за цена, моля да ми кажете горе долу , за да знам има ли смисъл да се срещаме.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines