Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 06:21:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какъв текст бихте избрали/избрахте за своята покана?  (Гласуването приключено: май 19, 2008, 09:04:59 )
Стандартен - 27 (21.8%)
Забавен и закачлив - 64 (51.6%)
Римувани стихчета - 21 (16.9%)
Тип приказка - 12 (9.7%)
Общ брой гласове: 124

Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 2 част  (Прочетена 199724 пъти)
 
max_hym
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: април 23, 2008, 09:01:56 »

 danceg


* Photo-0005.jpg (50.6 KB, 600x800 - видяно 352 пъти.)
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: април 23, 2008, 10:43:06 »

max_hym, много ми допада твоята покана, както и на останалите, разбира се! Всички сте така изобретателни! Нашата покана ще е от агенция, но съм я виждала само в каталога, дано да ни харесат и на място и да ги поръчаме! Идеята тази панделка да минава зад това със сърцето много ми хареса, защото се чудех как да го направя, но за подаръка за гости, искам такива квадратни книжки и с бяла панделка! Успех на всички!
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: април 23, 2008, 10:59:57 »

Eеее, момичета така ме зарадвахте, много сте мили! И аз много си ги харесвам, а като ги надпишем ще станат още по-красиви, сигурна съм.  yahoo

Gucci, най-вероятно надписа ще е в кафяво. А за мидички и рапанчета, също е готина идеята, но се притеснявам да не стане претрупано. Но виж перличката на връзката ми се струва че ще е супер. good

max_hym много са хубави и твоите покани, много са нежни  Bravo
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: април 23, 2008, 11:56:57 »

Брей момичета вие направо ме убихте, БРАВО БРАВО БРАВО
такива неща да си направите сами Bravo
Нямам думи!
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: април 23, 2008, 12:30:53 »

Ето една забавна идея от мен  Wink
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: април 23, 2008, 15:53:06 »

И аз вече направих част от поканите  yahoo danceg





Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: април 23, 2008, 17:40:28 »

misskapriss идеята ми е в левий горен ъгъл да има малко рапанче а в долния десен ъгъл малка мидичка.ако искаш пробвай само като идея как ще стои.

menyanthe поканите са готини.ето ти едно предложение от мен да добавиш такова синьо сърце като на гърба вътре на пауса на който е напечатан текста за да придаде повече цвят на поканата.Може и да комбинираш синята панделка и с една бяла от най тънките -поканата ще стане по богата.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: април 23, 2008, 23:38:54 »

gucci със сигурност ще пробвам, само да издиря мидички и рапанчета  blush Abii много ми помогна като издири звездите във Варна и ми ги изпрати give_rose, за други разни морски красоти пак до нея сигурно ще допра pardon

menyanthe много нежни покани  Bravo

Вие кога ще давате/дадохте поканите? Аз мисля в началото на юни предвид факта че сватбата е на 9 август. Рано ли ви се струва или е нормално?  scratch one-s head
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #233 -: април 24, 2008, 07:38:14 »

Ели браво поканите са страхотни !Много си се постарала надмина очакванията ми ! give_rose give_rose give_rose
Активен
elfina
Сватбар
***
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: април 24, 2008, 08:05:19 »

menyanthe, бих искала и моите покани да са подобни. Моля те,кажи ми на каква хартия са и как направи надписа с имената и датата? Принтер ли е или на ръка?
Активен
borislavaa
Любопитен
*
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: април 24, 2008, 08:07:59 »

menyanthe много нежни покани. идеята ти много добре се е реализирала.поздравления.моите покани ще бъдат подобни.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: април 24, 2008, 08:14:46 »

Вие кога ще давате/дадохте поканите? Аз мисля в началото на юни предвид факта че сватбата е на 9 август. Рано ли ви се струва или е нормално?  scratch one-s head

Аз знам, че по протокол поканите за сватбата се дават поне месец преди датата, за да могат хората да имат време да потвърдят и да се организират, ако щуе пътуват от другаде. Така че времето, в което си решила да ги раздаваш е добро според мен.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: април 24, 2008, 09:22:11 »

misskapriss поканата е станала страхотна  Bravo Bravo Bravo Измислихте ли вече текст?

Gerka личи си колко старание си вложила и резултата е невероятен  good  Bravo. Аз имам еди въпросче: колко дебел ви е червения картон и на какъв принтер отпечата снимката?

max_hym отново похвала, ама какво да се прави както поканите ви си заслужават да се похвалят- много стилни и нежни  good Bravo
Шапка ви свалям момичета за старанието  и  изобретателността която се вложили hi god god god

Ние с нашите покани сме до кривата круша- намерих картон, ама не знам къде да отпечатам текста и една картинка към него на паус  GROAN пробвах на обикновен лазерен принтер и не ми хареса как картинката излиза като на черти (или едни такива ситни точици  NO). А и обикновениият лазерен принтер не приема по дебел паус, само тънък  nea.  Сега ще ходя до едно място дето правят визитки да видим как ще излезе (и като цена и като качество)- стискайте ми палци...
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: април 24, 2008, 09:39:26 »

krasunkata, не си спомням точно колко беше катронът, но май 220гр./ м2 .... scratch one-s head

Плътничък е гледах и един по - тънък, но пък не беше релефен .... а нашеят е на едни линийки .....на снимките не се вижда, но има лек релеф.

Печатах всичко - и снимката на картона и паусът,  на мастилено струения си принтер вкъщи  pardon

Благодаря ти за мнението и още веднъж за стихчето, което ще използваме  give_rose
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: април 24, 2008, 10:03:39 »

мерси за инфото ,а за стихчето наистина удоволствието е мое  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines