Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 21:29:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2016  (Прочетена 191821 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: август 12, 2016, 17:15:07 »

Ау, свекърва, да знаеш и това днеска е тест/ може Мимето да е имала претенции към сандвичите и да види после добре ли се се справила с прането/. Сигурна съм, че ще се подготвиш подобаващо за височайшото посещение в неделя и нито гладна ще стои, нито пресолена манджа ще яде. А тм като разнася котката, най-много нейното напрежение да отнеме.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #376 -: август 12, 2016, 17:15:36 »

Не, определено няма.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: август 12, 2016, 17:24:40 »

Свекърва помня да,аз даже ,заради това толкова отлагах да майсторя нещо Wink  Майка ми е много суеверна и ще ме изяде,за това ще ми помага. А за машината пак ли важи вдяването на конеца?
  Иначе и според мен днес е било подготовка за гостито Wink минала си първия изпит.Да видим сега как ще се представи момата ,търси жокер какво обича Wink и направи обратното( шегичка) .
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: август 12, 2016, 17:30:06 »

Аз пак да се обадя, ама нещо забравих и да си допълня- Свекърва на тебе ти е притеснено, ама на нея със сигурност повече, запознаването с родителите не е шега работа.
Лоли, да покажеш после какво се е получило. Възхищавам ти се на сръчността, аз на машина не мога изобщо да шия, никога не съм опитвала. Аз бях решила да шия гоблен или да плета, ама много бързо ме отказаха от идеята, точно защото не трябвало да пипам игли и конци  Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #379 -: август 12, 2016, 17:51:41 »

А тм като разнася котката, най-много нейното напрежение да отнеме.
Май точно така се получава funnytooth
Лоли, то тогава кой е имал машина Wink Сигурно са шиели с ръждиви и мръсни игли, затова е било опасно да не се убодат. Аз машината не я затварях по време и на двете бременности от много шиене, да не говорим, че и гоблени бродирах, няма страшно.
Рататуйчик, работата, ако изобщо е работа е съвсем в началото smile. Те колкото гостенки са ми водили, претръпнала съм вече. blum  Тук ситуацията е интересна, първо, че имената са еднакви, второ, че информацията дойде от сватята. Има и още нещо, може тя да не знае, че ще идва funnytooth Инвестиция 2 казва всичко в последния момент, от засада, да няма време за реакция на отказ. Ако момата е по- оправна, като нищо да го изкомандва пак за сандвичи и да чака в колата, докато той си взима праните дрехи. Wink
 Не съм загубила надежда, че ще ми се обади утре за по- подробни разяснения smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #380 -: август 12, 2016, 19:16:28 »

Свекс, таман се бях настроила, че мъжките рожби почват да те носят на ръце малко след като им махнеш памперса smile А тоо... тежки времена настанали. Инвестиция 2 как се справяше с дрехите зад океана?
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: август 12, 2016, 21:25:55 »

Свекс, таман се бях настроила, че мъжките рожби почват да те носят на ръце малко след като им махнеш памперса smile А тоо... тежки времена настанали. Инвестиция 2 как се справяше с дрехите зад океана?

И на мен са ми минавали такива мисли като съм чела постове на Свекърва.....
Не си я представям така тази работа, но ако съдя по познати, на които децата са напусна семейното гнездо и гледат как да бъдат полезни на децата си все още, да са им нужни, та си мисля, че нищо чудно и аз с песен да пера някой ден....  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #382 -: август 13, 2016, 09:00:31 »

И на мен са ми минавали такива мисли като съм чела постове на Свекърва.....
Не си я представям така тази работа, но ако съдя по познати, на които децата са напусна семейното гнездо и гледат как да бъдат полезни на децата си все още, да са им нужни, та си мисля, че нищо чудно и аз с песен да пера някой ден....  pardon
Хехе, всеки да го тълкува както иска Wink.
Нито имам намерение аз да му вися на главата, като му мрънкам да ми помага, нито пък да го правя зависим от моите услуги, че да съм му нужна и затова да си идва вкъщи. blum И двамата знаем, че такива номера на нито един от нас не минават за запазване на връзка.
По- скоро обяснението е следното: "Показал съм, че мога всичко да правя сам  9г и да се справям успешно с живота в чужда страна. Защо сега да се занимавам с битовизми, когато мога да върша къде по- смислени неща? За вас е удоволствие да се грижите за нас, както и най- голямото ви щастие е да си харчите парите за нас!" funnytooth
В повечето случаи такова поведение е типично за представителите на мъжкия пол - я си ги отпуснал, я са ти се качили на главата "с любов и мерак" за работи, които не обичат да правят. Ако кажа, че не мога, без въпроси и мрънкане ще си го свършат те, даже и моите дрехи /примерно/ ще изперат. Грижат се за красотата ми, нали "работата краси човека" smile.
Специално за прането Инвестиция 2 има проблем, че няма сушилня. Няма и къде да простира, че терасата им е станала на кухня, а банята е малка и обща с тоалетна. Хазаите не разрешават монтаж на сушилня, макар и той да искаше да си купи за своя сметка. Ще видим как ще е на новото място, там поне пералнята била нова и имало отделно тоалетна и баня.
Долната /по местоживеене/ съседка пак пържи риба в ранните часове diablo.
Приятен и ползотворен ден на всички, отивам да затварям прозорци и се залавям с рисуване, писане на стихове и разучаване на партитури за пиано. smile heart


* 13876273_1202602913123136_3116885855616230802_n.jpg (61.55 KB, 308x308 - видяно 2202 пъти.)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: август 13, 2016, 09:44:56 »

Добър ден!
Свекърва, какви партитури, кво чудо, ти Мимето с марш ли ще я посрещаш?
Днеска се наспах, да имам сили за голямото посрещане, как мразя много хора на куп...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #384 -: август 13, 2016, 10:16:57 »

Свекърва, какви партитури, кво чудо, ти Мимето с марш ли ще я посрещаш?
Не, смятам с "Ода на радостта", дано не я обърка с химна на Европа funnytooth
Нали знаеш, аз за самочувствие вместо с домакинска проста работа, обявявам, че се занимавам с изкуство Wink. Току що отворих статива /простирката/ и ще опъвам платното /ще простирам дрехите/. smile
Приятно ти гости, гледай го откъм веселата страна good
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: август 13, 2016, 10:34:07 »

Ох, извинявай забравила съм!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #386 -: август 13, 2016, 11:05:17 »

Ох, много се смях на подвикването от долната площадка! Като се сетя и за моето запознаване със свекърва ми и свекър ми.... Беше уж спонтанно, ама може и ММ да е планирал от рано. beating Виж първото запознаване с роднински тела беше с вуйчо му. Три пъти поясни на учинайка си\ вуйна си, че няма да е сам. Та накрая жената каза, че напълно го е разбрала, че няма да е сам. Там беше уговорена работа. Явно са ме харесали, че да пристъпим към "запознаване с нашите".
Лоли, каква е машинта ти? Имам мерак да си купя и май ще почна по Коледа да събирам пари за тая цел. Много ги гледам тия от Лидл. За към 200-250 лв са с доста функции.
Пак ми е зле и пак пазя леглото... sad Поне ще имам шанс да изчета и юлската тема докрай.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: август 13, 2016, 14:27:46 »

Хайде да видим кой ще познае къде се намира това място?

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #388 -: август 13, 2016, 15:43:15 »

Язовир в Родопите. smile
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: август 13, 2016, 16:20:15 »

Али машината ми е Сингер,ма е много ,много стара.От младините на майка ми е Wink и ужасно трудно се работи с нея.Но пък изглежда много аристократично,с хубава стойка,снажна е много  Сисито ( така я наричаме). И аз си мечтая за някоя новичка,с хубави програмки,,,,,ммм чудна,но няма да е скоро Wink
 
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines