Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 03, 2024, 09:37:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема - Февруари 2016 - Make Love  (Прочетена 209581 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #750 -: февруари 24, 2016, 09:48:35 »


А за бременността, да най-вече жени стават. Такива дето имат опит с това.

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.

Ако може да поясниш?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #751 -: февруари 24, 2016, 09:57:49 »


Фери и аз бях като теб, докато бях Временна, тъй че може и да не ти мине с времето /последния път нали бях бременна на 13-тата година от връзката ни  pardon това по повод писанията на Тони го вмятам... Това е по-благоприятния развой на една бременност де, по-добре е..лива, отколкото крива, а някои са и двете  blum


Хахахах да бе, не се оплаквам, ММ също  Wink

Е какво на скромни да се правим, ние сме си  Girl_hide

Аз пък още виждам ягодка  huhhuh.gif Ама предполагам, че не става въпрос за профилната снимка  pardon

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #752 -: февруари 24, 2016, 10:01:03 »

Добро сиво утро smile

Аз продължавам да не я оценявам тази Силвия, такива меланхолии не са ми по вкуса.

Аз нали все ви повтарям, че от както съм бременна ММ ми изглежда все по-прекрасен. Като го видя и ми иде да му скоча, ама то как се скача с тоя корем. Вече не мога и да го гушна като хората.

Ина, прав е Фабио. Аз си мислех, че казваш на модераторите след време да ги махат. Може така да процедираш - да стоят няколко дни и после да казваш да ги свалят.

Киви, и при мен си още ягода  pardon

Аз нали пак спя на работа, днес момчето като стана в 7ч и докато не тръгна в 8ч не спря да си посвирква и тананика. Разбирам, защо майка му спи с тапи за уши. Пък аз исках да се наспя, защото снощи до късно чаках момичето да си дойде от Испания. В добро настроение е, макар, че прекалени сбогувания не си е чекирала куфара и си дойде само с ръчния. А майка и го беше платила този куфар, че с whiz air летя. Сега отмятаме 24 дена на календара и чакаме зетя тука.

Внимание - 2 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #753 -: февруари 24, 2016, 10:16:09 »

Аз мога да ги махна снимките. Те са вьрху платформата на снимка.бг и като ги изтрия оттам, ще се махнат и оттук, но просто ми е жалко. Харесва си ми темата така. Доколко е прав е вьпрос на шанс.

Това, което го подтикна да ми го каже, е че вьв Фб имало много от тези веригите и някои от тях били с "ако си майка, която обича искрено децата си, публикувай тяхна снимка тук" и т.н (не обясних много точно, но се надявам да се сетите) и префектурата предупредила че това е рай за педофилията.

Но от Фб до нашия мальк бьлгарски форум, има все пак огромна разлика. Да не говорим, че информация публикувана ведньж вьв Фб не може да се изтрие. Остава си при тях за вечни времена.

За бременните, имах предвид, че когато си бременна и пьтуваш в градския транспорт, по-вероятно е жени да ти отстьпят място и то такива, които са на тази вьлна.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #754 -: февруари 24, 2016, 10:18:19 »

Добро утро!

И при мен е мрачно, валя...сдухано като цяло.

От рано чета за вибратори, сексове и т.н.

Аз пък виждам на Киви кивито.  blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #755 -: февруари 24, 2016, 10:35:00 »

И аз виждам на Киви, кивито smile Просто трябва да даде на браузъра да обнови със стрелкичката smile  good
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #756 -: февруари 24, 2016, 10:38:58 »

Според мен е много по-вероятно педофилоте да се ровят в бгмама, отколкото в сватбен форум (ако се занимават изобщо с форуми)  huhhuh.gif Ама за твое и на Фабио успокоение, може и да ги махнеш ако мислиш, че е прав smile

Панде, и сега куфарът в Испания ли си остава  huhhuh.gif Значи да гушкам Боби докато мога  heart

Ох чудя се за Румъния колко леи ще ни трябват за 3 дена  huhhuh.gif Сметнах музеи и тн, ама за джобни хич нямам идея  huhhuh.gif Някой пътувал да каже ако може  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #757 -: февруари 24, 2016, 10:44:41 »

Аз пък виждам на Киви кивито.  blum
Ей, аман от двусмислици funnytooth Сега вече и аз го виждам само като "кивито и".
За ставането на жени, чаках и аз отговор с тайната надежда, това /силното либидо/ да е причината за бебе от женски пол. Ама - не, за другото ставане идала реч...
Измерих дръжката на пасатора, докарва го на размер, ама шумът ме дразни pardon /вече не зная в какъв смисъл го употребявам/ повече blush
Панди, като каза, че броите дните, преди да прочета изречението до края, реших, че чакате за теста с две чертички Wink /пак двусмислица/.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #758 -: февруари 24, 2016, 10:46:58 »

Според мен е много по-вероятно педофилите да се ровят в бгмама, отколкото в сватбен форум.

Точно  good Много сьм сьгласна с теб. Защото нашият форум е не само мальк, но и (надявам се) не чак толкова известен. Тук има 3 майки на крьст, които пишат наистина редовно.

Иначе изобщо не разбирам за какво говорите  crazy
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #759 -: февруари 24, 2016, 10:51:25 »

За 26 сантиметровия вибратор, за който споменах вчера и Свеки реши, че може да се ползва  и пасаторът за тази цел lol
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #760 -: февруари 24, 2016, 10:52:33 »

педофилоте

Звучи като някакво екзотично цвете на латински примерно, момичета благодаря ви за Временната интерпретация на писането.

Киви ще стане някаква специална "кодова" дума покрай вас...  smile Отивам да размислям как да се прекръстя, че да отразява новия ми ник чистота и невинност. Ха...

Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #761 -: февруари 24, 2016, 10:53:51 »

При мен с девойката се забеляза повишено либидо, с младежите определено е занижено...

Кивито не го виждам още,само ягодка.

На това дъждовно време, само за легло мисля...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #762 -: февруари 24, 2016, 10:56:36 »

Фери, аз съм била в Румъния, но идея си нямам колко пари имахме.. Винаги можете да си изтеглите от картата, така че споко.. Принципно е евтино, като в България, даже по-евтино  good
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #763 -: февруари 24, 2016, 10:57:46 »

Да, и аз така четох, благодаря  give_rose
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #764 -: февруари 24, 2016, 11:01:12 »

Добро утро!
Ей, да не завали дъжд и веднага се разгонихте всички.....тц, тц, тц

Отивам да размислям как да се прекръстя, че да отразява новия ми ник чистота и невинност. Ха...
Snow-White, но вече е заето  blum

Толкова ми се спи след 2 кафета, че ми се губят цели минути от сутринта.....не знам какво съм говорила на студентите, бедничките  girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines