Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 03, 2024, 08:17:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема - Февруари 2016 - Make Love  (Прочетена 209577 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #675 -: февруари 21, 2016, 16:36:58 »

От дьртите на вьзраст, кой си спомня Арабела? Според вас от каква вьзраст е подходящ?
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #676 -: февруари 21, 2016, 17:53:59 »

Беше ми едно от любимите.Мисля,че съм била по-голяма от 5 год., когато съм го гледала.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #677 -: февруари 21, 2016, 22:43:29 »

Да и на мен  good

Искам да го гледам с Марта, но се чудя дали не е твьрде малка и ако е може да не й хареса и после да не иска повече да го гледа, затова тьрся подходящия момент (и се чудя за вьзрастта).

Но май по-скоро кьм 7-9 годишна сьм го гледала... Нямам спомен, а и те го даваха всяка година де...

Виж за "Синьо лято" ще изчакам.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #678 -: февруари 22, 2016, 08:42:57 »

Добро утро smile

Арабела и Румбурак.. Как няма да ги помня smile Обичах всички такива.. Нали съм ви казвала и за Фантагиро, която и до днес ми е любима.. Както и един "Пръстенът на царската дъщеря"... Била съм 8-9 годишна..  heart

Разболях и Илиян.. Сега подсмърча и спи постоянно... Днес е на работа де..

Нещо съм толкова безидейна и скучна, пролетна умора сигурно  nea

Черпя ви по случай рождения ден на Свекъра smile Да ми е жив и здрав, сутринта го събудихме с песен smile Днес сме му приготвили изненада, разходка до ловния магазин на един приятел на Илиян, който ще му подари подаръка от нас smile Бащата на Илиян е ловец, нещо ловно са му избрали, което той си е бил харесал..  Wink

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #679 -: февруари 22, 2016, 08:56:10 »

Тони, ЧРД на свекър ти! Да ви е жив и здрав и да ви бъде подкрепа! Да не се подвежда подир глупостите на жена си!
Ммммм,  хубава почерпка!
Нашите "златни момичета" отново триумфираха в Москва през уикенда!  Yes
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #680 -: февруари 22, 2016, 08:57:12 »

Извинявам се за поредните постове, ама нали изкарах миналата седмица в денонощно гледане на последните епизоди и прекрасния финал на един от 2-та турски сериала, които съм гледала през живота си.. - Кварталът на богатите.. Да ви кажа, че никак не са ми секси, нито Брад Пит, нито Кавандж... Виж тоя Чаатай Улосой, който играе главната роля във филма ми, много го харесвам, хем е страшно сладичък, хем е много секси.. smile Даже има български корени, баща му е роден в България Wink Много ме е яд, че с екранната му половинка от филма се е разделила с него сега, защото много ми харесваха като двойка не само във филма sad

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #681 -: февруари 22, 2016, 09:28:43 »

Тони, ЧРД на свекъра с главно С Wink. Интересно какво ще си хареса от магазина Wink Да не е бинокъл да бройка съседките от балкона? Моят чичо беше ловец, даже куче си имаше ловно - птичар, английски сетер. Ама така и яребица не смогнахме да опитаме, само ходеше с дружинката "за мухабета". Обаче си имаше всичко необходимо и аз много се впечатлявах от бинокъла.
Брат ми и той стана ловец от немай къде докато беше по разпределение в Странджа Сакар. Ама пак по същите причини ходеше, щото той даже и месо не яде. Като се върна в Пловдив и разпродаде всичко и инвестира в каране на ски.
Аз харесвам Киванч заради актьорските му способности. Няма образ, който да му се "опъне". От разглезено богаташче, през бедняк, та до представител на интелигенцията. Даже походката и стойката си променя. Русата коса и сините очи, както и сладникавата физиономийка забравям още втората минута. Рус мъж трудно може да ме трогне с красота, акар роднинските мъже все да са синеоки /мъжът ми не ми е роднина/. Баща, брат, синове, племенници по бащина линия - все на синьо ме гледат, та и към тоз хубавец само майчински чувства изпитвам Wink
Чаатай Улосой само в "Огледален свят" съм гледала, не съм впечатлена от играта му. Много ми беше безличен, не успя да развие образа /според мен/.
Мустакатият любимец на Фани е друга работа heart heart heart
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #682 -: февруари 22, 2016, 09:38:26 »

Честита ви нова седмица, тук започва слънчева, пожелавам ви да е спорна и да завърши усмихната smile

Турските сериали станаха популярни, когато рейтингът на телевизора жестоко падна при мен, но щом ви зарежда да плакнете окото, продължавайте... А Фантагироооо... е нея няма как да я забравя  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #683 -: февруари 22, 2016, 09:39:01 »

Свекс, аз не съм впечатлена от актьорската му игра, макар според мен в този филм да е многоооо по-силна.. Все пак не е актьор, а огледалния свят му е първия филм май. Но играта на Серенай Саръкая (в образа на Мира) е простооо уникална.. Това момиче, определено си заслужава всички хвалби и награди, има пълен шанс за световна кариера.. Двамата са ми много сладички, ама на.. Тя била неверна годеница и се разделили sad
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #684 -: февруари 22, 2016, 09:40:47 »

Тони, честит рожден ден на свекъра. smile Да ви е жив и здрав.

Аз винаги съм си падала по руси, светли мъже... И до сега такива ме впечатляват по телевизора. Ама от къде дойде - дущата била по-важна... и вече 9 години с един черен съжителствам.

Дейвид Бекъм ми беше първата най-голяма любов. Като се преместихме от един апартамент в друг, била съм 5 клас някъде...и идва човек да ни прекара кабелна. Пита ме кой канал да ми нагласи, че за всичките отнемало време, ако искам да гледам....казвам Ринг+, там даваха Манчестър Юнайтед, как ще изпусна моята любов. Скрих му шапката на тоя човек хахахахха
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #685 -: февруари 22, 2016, 09:41:53 »

Свекс, Бали бея/ т.е. Бурак Йозчивит / е един път и forever!  heart много съм го гледала като бях бременна та белким Кик замяза на него, ама нищо общо   crazy а баща ми е тъмен...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #686 -: февруари 22, 2016, 10:05:11 »

Оооо да ми ги разкарате всички актьори, Бекъми и тн...по хубав от мойто Мъж няма  tease Тия само можем да плакнем очи по тях, ама дали ще ви мият чинии, чистят и носят закуска в леглото  Wink За протокола - и аз винаги съм си падала по светли мъже, и ММ ми е такъв, мекичък, беличък и светличък (само е с кафяви очи),  с на моменти рижава брада и светла коса + малко лунички за чар  Wink Ако госпожицата ни стане като Пипи ще е велико  heart

ЧРД на Свекъра на Тони  Wink

Мързи ме да пиша за уикенда, щото снощи цъкахме ексбокс до 100 часа и съм труп...пак не успяхме да убием Диабло, тази вечер сме на линия  Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #687 -: февруари 22, 2016, 10:21:21 »

Дейвид Бекъм го обожавам.. Колкото повече годинки трупа, толкова по-красив става.. Иначе харесвам тъмни мъже, с тъмни коси и светли очи.. Нищо, че Илиян се причислява към светличките  pardon

Новата реклама на ХМ с Бекъм много ме кефи.. Харесвам цялото им семейство, може би нямам по-любимо известно семейство от тяхното с Виктория.. Следя ги още от тийн, купувах едни списания с тях и това от сватбата им, прегледала съм го към милион пъти  heart  crazy
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #688 -: февруари 22, 2016, 10:24:06 »

Добро утро!

Днес не съм в настроение. huhhuh.gif

Тони, честит рожден ден на свекър ти! Да е жив и здрав!  give_rose

Свекърва, абсолютно good

Аз харесвам Киванч заради актьорските му способности. Няма образ, който да му се "опъне". От разглезено богаташче, през бедняк, та до представител на интелигенцията. Даже походката и стойката си променя. Русата коса и сините очи, както и сладникавата физиономийка забравям още втората минута. Рус мъж трудно може да ме трогне с красота........
Чаатай Улосой само в "Огледален свят" съм гледала, не съм впечатлена от играта му. Много ми беше безличен, не успя да развие образа /според мен/.

Аз съм много голяма фенка на Къванч (като актьор).Той участваше в първия турски сериал, който гледах ("Перла") и от тогава, до днес ми е дъ бест.
Изключително талантлив ми е, харизматичен и както казваш, няма образ, в който да не може да влезе.
От тогава съм изгледала всички сериали с него и нямам търпение за този, който предстои. Всичките му роли са много различни една от друго, но той се справя отлично.
Чаатай ми е повече от безличен. Още в "Огледален свят" не успя да ме впечатли с игра. Точно с тази изкуствена усмивка от снимката съм го запомнила. Изобщо не успя да ме убеди с игра това момче.  nea

Светъл мъж е последното нещо, което ще ме впечатли - сини очи и руса коса  nea Когато бях малка исках мъжът ми да е с черна коса и пъстри очи. Е, намерих си най-прекрасния за мен! heart
Фери, тъй, тъй, моя мъж си е най-най. За нищо на света не си го заменям. smile
« Последна редакция: февруари 22, 2016, 10:47:52 от always_and_forever » Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #689 -: февруари 22, 2016, 10:37:25 »

Здравейте и от мен! Тук е слънчево и пролетно и отивам да пазарувам материали за мартенички  blum

Тони, всичко най-хубаво на свекър ти, да ви е жив и и здрав!

И аз не се прехласвах по светли момчета - идеалът ми уж беше - черна коса, тъмни очи. Обаче...  Girl_hide влюбих се в синеок и русокос!

Фантагиро ми беше любима, моят идол, исках и такава прическа да ми направят. Не си спомням, но май най-накрая не остана със своя любим?

Петък, събота и неделя при мен бяха много динамични - понеже както ви се похвалих, сесията ми приключи, исках да наваксам със социалния живот. Видях се със 100 души, излизахме с кумовете на бар, ходих по кафета  smile
Имаше още хора, които не ми бяха виждали пръстена и не бях разказвала за предложението, та си припомних пак моето вълшебство  heart
Активен
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines