Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 16:41:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 62   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2016 - ЧНГ  (Прочетена 221821 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #675 -: януари 25, 2016, 10:47:07 »

Oh my ... Вярно ли?  girl_haha  Много яко !!!
То сигурно в един момент и на него ще му писне и ще си я махне. Пьк сега нали е на мода (от Фани научих какво е льмбьр  danceg) Поне тук по френско, едно чудо народ се разкарва така, явно е супер шика на момента  good



Ина, този път аз съм тотално дезинформирана..... girl_impossible

Какво е лъмбър? huhhuh.gif

Иначе за "Ку-ку" и аз това си спомням, за Козлодуй беше и да, извиняваха се публично.
Ама те много лошо го бяха направили, бяха прекалили с "реализма", то нямаше нищо, за което да се хванеш, че е някакъв вид шега.

Аз лично не съм го гледала само предаване, но после толкова пъти го повтаряха, че ми се е запечатало силно.


Тони, много си се постарала като домакиня и вярно, много добре се е получила снимката, тази общата. good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #676 -: януари 25, 2016, 10:49:59 »

Мари, ти мислиш менюто с дни преди да ви дойдат гости, готвиш толкова сложни неща, че аз съм направо... Смехотворна в сравнение с тебе  pardon  girl_haha
Относно Лъмбър - http://www.bnews.bg/article-123301

Иначе Илиян винаги е ходил брадясал, просто сам си оформяше брадата.. Докато не му казах, че е модерно, т.е има и фризьори, които се занимават с това далеч по-успешно..  pardon

Той като е гладко избръснат е .. истинско babyface  crazy
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #677 -: януари 25, 2016, 10:50:42 »



Секирата е за който не слушка хахахха
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #678 -: януари 25, 2016, 10:54:37 »

Още една добре поддържана брада smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #679 -: януари 25, 2016, 10:55:59 »

Не бе, това е льмбьр  good
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #680 -: януари 25, 2016, 11:01:16 »

Ха добрутро smile
Еми - аз съм в потрес! Ние винаги като каним гости уточняваме за какво ще идват още в поканата - "Кога ще ни дойдете нагости да се видим като хората" или "Ако искате минете през нас за по кафенце"  - самат покана подсказва дали ще правим вечеря или ще сме на сладки чипс и бира. Не мога да повярвам че така се държат с вас. Още преди като си говорихме с Тони си се бяхме разбрали че дали у тях дали у нас - ще си покажем кулинарните умения Wink Ние с Фил даже много се изкефихме, защото напоследък все ние каним някой нагости и все ние готвим и ни беше голям кеф да идем ние на гости и някой за нас да е сготвил - и като се приберем да не мием чинии хахахахаха biggrin

За християнството - оказа се поредната фейсбук истерия, амма и аз съм си за бой - не съм обърнала внимание на кой сайт е новината - попринцип директно като видя сайт който не е bgnews, dirbg и тн, въобще не чета, защото другите са само клюки  beating

Тони за брадата на Илиян - Фил само ме навива да му разреша да си пусне хахаха

Аз да кажа - решихме какво ще си подарим с мечи за 14ти февруари(за нас това е друг празник не Св Валентин - преди години още в началото на връзата ни се бяхме разделили за известно време и на 13ти - срещу 14ти се събрахме). Винаги си подаряваме нещо което да правим двамата. Тази година решихме че е време за компромис - аз отивам на ски(което мразя) , а Фил ще се качи на кон и ще язди с мен в планината (което досега избягваше много старателно) smile Та решено - на 8 и 9ти заминаваме за Добринище - намерихме ваучер във ВИП Оферта за нощувка, закуска, вечеря, СПА и СКИ карта за цял ден за 50 лв/човек. Оферта си е предвид че само целодневната карта е 45 лв попринцип smile Целта на Фил е да ме запали по ските (които аз намразих заради баща ми - караше ме насила като малка) и да моем по натам да ходим семейно с Боби.
А на самия 14ти ще отидем на горски преход с коне за 2 часа - като за наччало на Фил ще му е достатъчно. Ако аз успея да го запаля, ще можем да правим екскурзии по няколко дни преходи от примерно едната част на Витоша до другата до някоя хижа или ако е лятото може да се направи със спане под звездите с конете - много яки идеи имам стига Фил да се запали и да му хареса.

Та тази година е годината на компромисите. smile Вие какво ще правите за Трифон Зарезан?  

 Oh my ... 4 Нови отговора??!?!?!?!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #681 -: януари 25, 2016, 11:08:51 »

Така, просветих се Reading

От месечната тема съобщенията не ми излизат от последното прочетено надолу, та видях само снимката на Еми, без въобще тези неща по-горе, та много глупаво се получи blush

Обаче вече съм информирана.

И Тони и аз същото си помислих като видях снимката ви, ако я няма брадата на Илиян ще е като 16 годишен blum


ЕДИТ: Миленка, Фил язди ли по принцип? Защото ако не, след тези 2 часа, ще му трябват повечко СПА процедури.

Иначе супер оферта сте намерили, ще кажеш после дали всичко е било на ниво.
« Последна редакция: януари 25, 2016, 11:14:06 от Marri » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #682 -: януари 25, 2016, 11:10:08 »

то снимката говори сама по себе си, Мари , хахахахах

Миленче, то и мен се пробват да ме запалят по зимните спортове, та съм в годината на компромисите от септември миналата година хахахахаахах pardon pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #683 -: януари 25, 2016, 11:11:45 »

Да, сега ми припомнихте, че ставаше въпрос за Козлодуй, но идеята за сравнението на асоциациите е същата. give_rose
Мойто, малкото, също се размотава с брада. Като го нападнаха преди месец дървеници се избръсна, но пак е пораснала. Хич не ми харесват мъже с брада, но май повечето минават през космат период като по- млади. Брат ми, братовчед ми, половината ми колеги... Родният стигна само до мустаци за една година, но те почти не се забелязваха, че носът му е голям /краката също Wink/ и все едно хвърляше сянка над горната устна.
Миленка, ти съвсем като хайлайф good.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #684 -: януари 25, 2016, 11:18:01 »

аз пък минах през два периода- 30 години нехаресване на брадатковци и две години пълно прехласване пред конкретни такива. Явно се променям  pardon crazy crazy crazy
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #685 -: януари 25, 2016, 11:19:32 »

Добро утро!

Вчера, макар че го даваха най-студения ден от зимата, при нас беше 2 градуса. Сутринта направих обещаните мекици. Толкова изядох, че цял ден не се сетих за ядене. От останалото тесто направих една малка питка за вечеря и се присетих да завъртя и едни палачинки.  tease

Подсетихте ме и мен за мирката. Аз се пишех morti6a15. pardon Минала съм през периоди, слушайки нео-метъл. Ходех винаги облечена в черно. Сега по-скоро ме ужасява мисълта да ходя цялата в черно.  Освен това - рап, поп-фолк, денс, а сега слушам абсолютно всичко. pardon

Попаднах само на една статия за забрана на кръщене на бебета и на една публикация на Валя Червенкова. Не съм се и интересувала повече. Помислих си, че е поредната провокация и чесане на езици. Не знам дали са говорили нещо по новините дори. Ако е истина, много глупаво. Всеки има право да избира. Не съм се замисляла по въпроса преди.

Ина, имам някакъв спомен, че Марта не беше кръстена и ти беше оставила изборът на нея, когато порасне. Може и да се бъркам, не знам защо се сетих за това. Може би, защото преди да го прочета не се бях замисляла за това право и точно това ме накара да го направя. Бъркам ли?

Тони, чудна трапеза.  good

Миленка, много хубава идея.  good

Влади също не се бръсне, но той ходи просто добре набол. Минава се с машинка. Не е като Илиян на Тони.  pardon На мен така си ми харесва и изобщо не го врънкам да се бръсне, защото ми е странен. Още няколко месеца ще се носи така и после ще му се наложи да се бръсне, но няма как.  pardon


За Св. Валентин идея си нямам какво ще правим. Също така и какво да подаря на моето мъжленце... blush
Хайде, празнуващите, казвайте какво ще подарявате. smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #686 -: януари 25, 2016, 11:22:28 »

А добър ден!
Докато ви намеря снимка за кафе изписахте света!
Първо да кажа за нашия социален уикенд-бяхме на сватбеното изложение,за нас беше голямо разочарование,защото основно искахме да видим дали има щандове за мъжка мода,ама нямаше...обиколихме за 20 минути-на нас нищо реално от там не ни трябваше-имаме си покани,декорация,фотограф,ДЖ и видео,ама пак да си минем от ред. После се видяхме с доста хора на вечеря в Хепи,най-хубавото беше малката душичка на нашите приятели,която вече бъбри. По едно време така гледаше и попиваше ММ,че даже му й имитираше мимиките. Като ММ излезе за малко тя идва и ме пита "Къде е нашия Станчу?"хахаха Вчера беше ден на мързел,ама като ви казвам мързел-тотален!
Лъмбърсексуалните аз не ги харесвам,не обичам бради и ММ като си пуска за no shave november нямам търпение да я разкара-леко набола,да,ама иначе не!
Точно за гостите си мислех скоро.В началото като заживяхме заедно редовно ходехме и ни идваха на гости.Сега само с кумовете си ходим иначе никой не ни посещава и не посещаваме.На мен си ми харесва-всеки се старае,правим различни манджи и т.н. За кафе само през деня,ако някой мине...От събота имаме поръчка за суфлета,та явно скоро ще посрещаме,което аз обичам страшно smile
Ето го кафето
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #687 -: януари 25, 2016, 11:24:52 »

баси якото кафе. аз не пия, ама се облизах направо !

always, ние сме нещо закъсали с финансите след моето напускане на работа, но допреди това мислехме да не са изненада подаръците. на него аз -суичер, той на мен , домашни меки чехлички. Въобще гледаме да са практични нещата, такъв ни е битът някак си напоследък.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #688 -: януари 25, 2016, 11:33:40 »

Миме, защо пък да трябва да си маха брадата, заради бебето ли? Нито бащата на кръщелницата ми, нито Илиян си обръснаха брадите като се роди, целуваха си я на воля.. Естествено не по бузките в началото, но то и ние не го правехме.. Сега пък още по-малко няма проблем... Пак казвам брадата на Илиян е поддържана и мека, на моменти по-мека и приятна на допир от косата ми, така че.. При правилна експлоатация няма никакъв проблем  good

ВИнаги съм харесвала брадати мъже..  pardon Добре, че е и модерно  Wink

Ние за Св. Валентин или ще сме в Силистра или ще видим.. Най-вероятно ще отидем някъде само двамата заа уикенда  Wink Подаръци не си правим, освен екскурзия за двамата..
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #689 -: януари 25, 2016, 11:48:55 »

При правилна експлоатация няма никакъв проблем  good

 funnytooth funnytooth funnytooth

Днес голяма забава.

Да не е крьстена Марта. Какво да я крьщаваме? Аз православна, ама не сьм фен на тази цьрква, той агностик от семейство практикуващи католици… Той е направо против религията. За него тя е опиум за народите  girl_haha 

Ведньж го бьзиках, викам представи си, че Марта ни обяви един ден, че ще става монахиня. Какво ще направиш? А той отговаря: ще я скьсам от подигравки !
Ами ако ни обяви, че е лесбийка? Тогава ще я поздравя !
 pardon

За Еми нещо сьм изпуснала… Някьде не са ги нахранили ли, кво?

Ние на Св. Валентин имаме втора серия от Рд на Марта - и така блокираме и свети валентините на приятелите ни  blush Малко кофти се получава, ама хората с деца сме така. Нищо няма да си подаряваме. Ние дори и за рд не си подаряваме - финансова криза, какво да правиш. Иначе аз обичам да получвам подарьци, но рядко имам тоя шанс. А пьк ей го, в последно време е все от сьфорумки  Wink

Според мен това е горещ шоколад.
Активен
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 62   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines