Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 14:34:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 62   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2016 - ЧНГ  (Прочетена 221756 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #660 -: януари 24, 2016, 20:29:13 »

Даа, коментарите са по- стряскащи от антиновината. Ама като се има предвид, че при нас са забранявани къси рокли, дълги коси, чарлстон панталони и с очите си съм свидетел на издадени заповеди и пострадали хора...В Пловдив ги ловяха на моста на Марица, да не могат да избягат, хихи. Брат ми си беше отгледал косица от абитуриентската до казармата, не е било нещо кой знае каква дължина, на един ден се прибра като келяв - хванали го и му накълцали кичури, пък той не носел пари и не могъл да се подстриже веднага. Вашите родители са по- млади /брат ми е 58-ми набор/, може и да не помнят, но това си е чиста истина.
Кръщенетата бяха негласно забранени, нямаше заповед, но а са те хванали, а са те извикали при Партийния и можеше да ти се случи случка, ако не си много гъст с него или ако ти търсят по принцип цаката. В малките населени места, където доносниците се знаеха и населението ги изолираше, поповете кръщаваха децата по къщите. Свекърва ми кръстила без наше знание големия син и той после разправяше тук на всички, макар да беше само на 3 години. Хубаво, че нищо не се случи...
И как да не се връзвам на безумия? Нашето поколение трябва да измре, за да се приравним с европейското мислене funnytooth
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #661 -: януари 24, 2016, 20:58:26 »

То пък едно Хевропейско мислене ги е налегнало останалите като гледам. В "Търси се" дават Азис със златния зъб барабар, в пресата сестрата на Бойко разкрила, че внук му щял да се казва ..... Ха познайте от 1 път, няма оправия чак и на Галиче кмета щял да емигрира  crazy  Oh my ... поне преизбали мюфтията, хихихи  Bravo blum а пък за президент Фандъкова ли ще я цанят?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #662 -: януари 24, 2016, 23:41:45 »

"Някой беше казал, че е много по-лесно да заблудиш някого, отколкото да го разубедиш от заблудите му. " и като гледам коментарите ми е много по-малко смешно.

Да уточня, че става вьпрос за коментарите под статията, която е дала свекьрва, не за коментарите тук, които ми се видяха сьвсем смислени  good

Фани, кьф е тоя кмет на Галиче, дето все с добро го споменваш?  blush
« Последна редакция: януари 24, 2016, 23:44:21 от inaxastra » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #663 -: януари 25, 2016, 08:10:54 »

Да, за коментарите под статията става въпрос. Обаче са ги поизтрили по- цветистите, гледам сега.
"преписал от итианските НЕновните! и го превел с гугъл, добре, то си е за него, ама колко баламнарод има без обща култура и без самоуважение да се връзва на всичко написано, едно време бабите вярваха, че всичко казано по телевизиро е истина ама бабите не са живяли във века на информацията, където можеш да провериш и зассечеш всичко, особено ако смяташ, че пряко те засяга Въпрос"
Хихи, сега бабите на компитиро верваме, Ако и да живеем във века на информацията и коментираме без пряко да ни засяга Въпрос. blum Wink Аз за писаници в този дух се хващам, че са най- безопасни.  Wink. Иначе има ужасяващи посоки, по които са тръгнали мислите на хората.
Аз съм доволна от урока, нужен ми беше good
Спомняте ли си "Ку- ку" историята с Чернобил?  smile Но пък и приказката за "Лъжливото овчарче" не е за отхвърляне Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #664 -: януари 25, 2016, 08:15:21 »

Инче, Заповядвай:
http://mestniizbori.btvnovinite.bg/video/news/s-uiski-pevici-i-sofra-cenko-chokov-zapochna-novija-si-mandat.html

ха, Добрутро!!!
Днес откривам темата с "новите" Европейци. Пишете, че поста ми да иде на 2-ра стр., та дан са вижда "любимеца" на народа.
Какво казвате щяло да бъде името на внука на ББ?ь
Свекоооо, дишай спокойно не е луд тоя който яде баницата, а тоя дет му я дава, пък и как ще ни минават дните без такива "велики" новини  blum blum blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #665 -: януари 25, 2016, 08:36:16 »

Добро утро smile

Нова седмица, нов късмет  danceg

Фани, за този Ценко Чоков, мега противен е, ама и този, който обвинява сина му, не ми излгежда много читав  huhhuh.gif Тия драми, прилошавания, ревове по телевизията.. Мм..Има нещо гнило.. Но пък са сензация и от НОВА за не знам кой ден вече, ги въртят и сутрин и вечер в новините  pardon

Еми, благодарско, не беше нещо кой знае какво, но бая неща направих, защото не знаех кой, какво обича  pardon Иначе, как няма да ги нагостя, нали сме се разбрали да се видим "за вечеря" , не мога да сложа зрънчо.. Ако сме се разбрали да пием по нещо, може да има само мезенца, ама уговорката си беще друга  Wink
Ние принципно, за да не притесняваме хората, на които отиваме на гости и за да не ни притесняват, обичаме да излизаме на заведение.. Хем виждаме и други хора, социализираме се.. Но веднъж на 2-3 месеца обичаме да имаме гости, особено ако е толкова приятно  blush

Изморена съм, ама от какво не знам и аз.. Ако за първи ден не ми се ходи на работа, значи е понеделник  sad

Активизирайте се!  Girl_hide
« Последна редакция: януари 25, 2016, 08:39:44 от alexandrova_90 » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #666 -: януари 25, 2016, 08:47:05 »

Ооо, Тон! Много добре си я наредила масата, браво  Bravo Bravo Bravo
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #667 -: януари 25, 2016, 09:36:44 »

Фейса ми бълваше всяка втора новина за кръщенетата. Ама първоначалното ми мнение беше "И да ги забранят, ние не сме хора, които спазват правилата. Каквото и да забранят, винаги българина ще намери пролука да го направи по своя начин." А пък и забранения плод е най-сладък, и този, който не е искал да кръсти детето си, пак ще отиде да го кръсти, на пук.

Тони, браво, сладурче, каква добра и гостоприемна домакиня си! kiss2

свекърва, каква е историята за "Ку-ку"?

Митко е доволен и щастлив. С огромно желание ходи на работа и бълва идеи. Ще го назначат за 6 месеца по европейска програма, когато съберат екипа. Като са му казали, че търсят хора за постоянна работа, което значи, че който се справя чудесно, ще остане и след 6-те месеца, за тях е плюс да обучат кадрите си те самите и без да им плащат, докато се развият. В нашето семейство откъм професионално развитие върви страхотно! smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #668 -: януари 25, 2016, 10:13:35 »

Добро утро  heart Изчетох ви отгоре отгоре и отивам в мрънкалника, че имахме кофти уикенд и не е за тук да ви се обяснявам nea Това за кръщенетата още като го видях не го повярвах и чаках да излезе опровержение smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #669 -: януари 25, 2016, 10:17:50 »

Наде, да продължава да ви върви професионално с добавки от финансово и популационно развитие! good heart
Съвсем в началото "Шоуто на Слави" тръгна като "Ку-ку". В едно от предаванията иронизираха "информацията", давана на хората по време на ядрения взрив в Чернобил. Макар в долната част на екрана да вървеше надпис, че това е шега, сирените и само споменаването на името Чернобил хвърлиха сериозно в паника народа. Беше се стигнало до там, че май свалиха предаването от ефир за известно време.  Не е за разправяне колко силна може да бъде масовата психоза smile.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #670 -: януари 25, 2016, 10:18:31 »

Аз нямам памет за детайлите, та ще оставя Свекьрва да разкаже за Ку-ку, но и ние с майка точно за това се сетихме.

И да, масата на Тони определено е много привлекателна, а look-ьт на Илиян много ме изненада  girl_haha

Нов отговор

Едит Според майка не е било точно така. Тя си спомня, че Ку-ку са казали в ефир (и аз имам подобен спомен), че е избухнал реактора в Козлодуй и сьс сьвети какво да правят хората, как да пият йод и т.н Тогава голяма патардия се вдигна и даже мисля, че те публично се извиниха.
« Последна редакция: януари 25, 2016, 10:24:21 от inaxastra » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #671 -: януари 25, 2016, 10:23:39 »

Фери, я горе главата.. Нова седмица, нов късмет, както казах  heart

Ина, кое те изненада хахаха
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #672 -: януари 25, 2016, 10:25:00 »

Голямата му брада  girl_haha Много мекичка и гушеста изглежда  danceg
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #673 -: януари 25, 2016, 10:34:42 »

Според мен прекалява вече с нея и е прекалено дълга, бие ми на Робинзон Крузо.. Но му е добре подредена и фризьорът му се кефи.. Той го прави нарочно, защото аз си отрязах косата, а той не ми даваше.. Сега аз искам да си скъси брадата, но той не иска.. Иначе е мека и много приятна, но няма и как да е друго.. Използва 3 различни крема, с които я третира. Страшна работа, кокона голяма  girl_impossible
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #674 -: януари 25, 2016, 10:37:28 »

Използва 3 различни крема, с които я третира. Страшна работа, кокона голяма  girl_impossible
Oh my ... Вярно ли?  girl_haha  Много яко !!!
То сигурно в един момент и на него ще му писне и ще си я махне. Пьк сега нали е на мода (от Фани научих какво е льмбьр  danceg) Поне тук по френско, едно чудо народ се разкарва така, явно е супер шика на момента  good

Активен
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 62   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines