Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 07:33:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 62   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2016 - ЧНГ  (Прочетена 222075 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #510 -: януари 20, 2016, 10:57:48 »

И аз вчера не можех да вляза по някое време, чак следобяд късно успях  huhhuh.gif

Наде, браво на твойто момче, стискаме палци  heart Хайде от първата заплата пръстен!  blum

Аз отсега съм си наредила някакви неща които да правя като се пльосна вкъщи (надявам се да мога)  pardon

Ще взема и аз да я прочета тая книга (На Изток от рая), че ме заинтригувахте, а наистина нямам спомен да съм я чела blush Ама сега съм навлязла дълбоко в дебрите на средновековна България (началото на българската държава) и направо не мога да се откъсна... обожавам исторически романи ама художествени да ти е кеф да ги четеш  heart (чета Вера Мутафчиева, "Предречено от Пагане")  smile

Вчерааааааа получихме писмо по пощата и го гледам е така  huhhuh.gif Отдавна някой не ми е пращал нещо по пощата, а то покана за сватба  danceg Тази, за която ви казвах във Враца на 23 април, нямам търпение, даже знам коя рокля ще си облека (дано да ми става!)  yahoo Червено и жълто ще са цветовете като гледам, доста смела комбинация, интересно ми е какво ще се получи  smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #511 -: януари 20, 2016, 10:58:33 »

Аз нямам време да забия!
Систъра е тук, гледаме на кафе. Великолепния новия е с напълно нов сюжет няколко поколения след Сюлейман. Казва се Кьосем, защото е за една от най-известните султанки, мъжа й умира рано. Сега е още в началото. Дори Берен се появи едва преди 2-3 епизода. При мен още играе една страшно талантлива гъркиня. Има много чуждестранни актьори. Иначе от същите продуценти, музиката от същите композитори, режисьора също. По мое мнение е малко по-про запад сериала.
Айде чао, ще водя Кари на слушалка.
Киви не я помня, защото се е появила когато аз съм зачезнала. Хихих, измислих!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #512 -: януари 20, 2016, 11:51:14 »

Миме, чети книга  pardon Ако съм вкъщи, бих си направила чай и бих чела книга.. Толкова е студено и неприветливо навън  nea
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #513 -: януари 20, 2016, 11:56:34 »

Добър ден !
Бях в много добро настроение като се събудих,но вече яхнах метлата яко. Тези дни просто се дразня на това как хората ги мързи да мислят и да работят и колко подценяват контакта с клиента и грам не се напъват.Като резултат съм страшно гневна и се карам с всички.
Фани, мерси за пояснението,ще го погледна,макар че щом са същите хората зад екрана като на предния съм малко скептична,но може да е от предходното ми настроение.
Аз като съм чела съм попадала на Киви-нали на четене изкарах около 5 години в този форум,та ми изниква в съзнанието,ама не много конкретно. На Лоли да й е честит рожденика,да разкажеш как мина. Стискам палци на Надето на мъжа.
Явно всички сме заседнали в снега.Аз ще чета за тия Младежки програми в Бюрото по труда какво трябва да правя и така.Сутринта гледах как ги правят тези огромни и шарени шейкове и затова се развеселих,пускам ви един и на вас,а аз пък ще правя шоколадови суфлета,че това му се е дояло на ММ.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #514 -: януари 20, 2016, 11:58:01 »

Feri, исторически романи, та чак пък и увлекателни... Направо ме заинтригува, с историята в училище се изтърпяхме буквално... и никога не ми е било интересно, но напоследък си мисля да зачета нещо по темата, да видим дали след 100 години ще погледна с други очи. Ако започна с исторически роман кой да бъде? Ще ми препоръчаш ли някой?  thank you

 Offtopic
Пък знаете ли, че за някои форумски бебета съм била позната като леля Куле smile Йееей... това нямаше да ви хрумне нали, ама те бебетата знаят.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #515 -: януари 20, 2016, 12:02:46 »

Минавам само да ви се
оплача... Снощи, тъкмо вече сме в таксито и ми пише приятеля на ММ, който трябваше да сглоби видеото, че нямало как да стане за тая вечер..... лелеееее какво му чуха-видяха ушите - очите... Значи за пореден път се  убеждавам, че за нищо не стават приятелите му, или повечето от тях. Предната вечер трябваше да снимат техните части, но решили, че ще е по-забавно да се напият... и така клип нямаааа все още. Всички бяха супер разочаровани, трябваше да обяснявам цяла вечер на всички по отделно защо,,, как???  
Днес му звъня от сутринта на същия тоз хубостник и ми каза, че трябвало да съм спокойна, ако не днес до края на седмицата ще стане   sad е как да не се нервира човек. Сега обмислям дали да не му покажа клипчета едно по едно или да търся друг, който може да ги сглоби....
Наде стискам палци smile  .
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #516 -: януари 20, 2016, 12:26:28 »

Фери, значи сигурно е вече, че април месец сте тук.  Wink

За Великолепния век все хубави неща съм чувала, ама си мислех, че Берен участва в някои от епизодите, а пък то цял нов сериал си имало.

Тони, добра идея за четенето, ама не знам какво ми се чете.  huhhuh.gif

Киви, аз прочетох сватбената ти тема. smile Много увлекателно си разказвала всичко. Съжалявам само, че не успях да видя снимчици, защото предполагам си си изтрила албума. sad

Лоли, интересно тия несериозници, защо са чакали до последния момент да сглобяват видеото?  nea Явно наистина не може да се разчита на тях.

Аз доста отдавна се каня да си принтирам сватбената тема. Дайте идеи как най-лесно да го направя.  blush
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #517 -: януари 20, 2016, 12:37:18 »

Оф Лоли, милата  sad Много тъпо...толкова старане положи...как може толкова несериозни хора  sad Ама верно за нищо не стават  beating Супер забавно би било ако се напият и говорят глупости, няма що  angry Ми покажи му ги, макар и несглобени и му обясни какъв е бил замисълът...иначе ако ти се занимава има такива програмки, може да се разровиш и сама да го сглобиш мисля  huhhuh.gif Само че не съм се интересувала много, ама в 21 век живеем, сис сигурност име нещо измислено по-опростено smile Гуш  heart

Рони, предполагам покрай сватбата са тези терзания  nea Знам, че е трудно ама не си ги слагай толкова на сърце, че ще полудееш докато дойде събитието  Girl_hide

Киви, амиииии аз съм фен на английската история и българската (ама в средните векове), за английските исторически романи си имам една любима авторка - Филипа Грегъри ако ти се чете, каквото съм хванала, всичко е било супер  good За българските съм чела главно Вера Мутафчиева, която вече споменах, Фани Попова Мутафова, която има доста книги за Второто българско царство, Стефан Цанев и Антон Дончев smile Ако искаш нещо по-леко, например разкази, които не са баш исторически ама пак са си за бит, култура и ежедневие - Йовков и Елин Пелин, а за по-леко романче на Георги Караславов - Снаха и Татул Wink Дано не пропускам някой съществен   huhhuh.gif

Миме, да сигурно е, във Враца ще сме  blum Как така да си я принтираш  huhhuh.gif Хвани и копирай каквото си писала след това уърд и така Wink
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #518 -: януари 20, 2016, 12:41:23 »

Лоли, ужасно се е получило. Как се дразня на такива несериозни хора. Ти хвърляш толкова усилия да направиш всичко, а накрая някой го проваля  beating Мисля, че дори и да не намериш кой да го сглоби, ТМ би се зарадвал дори и на отделните клипчета.

Киви, добре дошла/завърнала се. Аз съм от около година тук и за жалост не съм те срещала, но ще се радвам да е по-често.

Наде, стискам палци всичко с работата да се получи.

Аз днес ще се пробвам в леда, за да се видя с две приятелки, с които отдавна не сме се срещали. Едната е от тези, които ако имат да ти разказват нещо особено по телефона, не спират да говорят и не можеш да вземеш думата. А когато започнеш ти и ти се казва "Ще ти звънна след малко, че нещо излезе.. " Но ще видим днес как ще е smile

Нали си говорихме са отбелязвания на различни годишнини. Е, черпя за 7 месечинката от сватбата ни  blush
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #519 -: януари 20, 2016, 12:47:05 »

Йовков, Елин Пелин и аз препоръчвам.  good
Както и "Снаха" на Георги Караславов.  good  "Татул" не съм го чела.

За Word единствено и аз се сещам като вариант, но ще стане нещо безкрайноо дълго предполагам. Макар че ако нямам друг избор и така ще стане.  huhhuh.gif
Реших да попитам все пак тук, защото може някоя от вас да си е извадила сватбената или бебешката тема.  blush

Сиску, честити ви 7 месеца, мила. Пожелавам ви много любов, любов и любов!  heart Ох, тези бонбонки как ме изкушават.  Torte

Да не повярвам ми се яде шоколад, но нямам нищо такова вкъщи, а до магазина няма шанс да изляза в този студ.  blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #520 -: януари 20, 2016, 12:56:53 »

Преди време Тео беше направил сватбена тема в pdf формат.
Миме, ти само твоите постове ли искаш да запазиш, или всичко? Аз често "снимам" екрана и после режа.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #521 -: януари 20, 2016, 13:02:38 »

Свекърва, цялата тема, не само моите постове. smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #522 -: януари 20, 2016, 13:10:09 »

Миме, на уърд най-бързо.
Аз днес бях в крайностите на тема студ. До яслата пеша,  вътре беше 30 градуса, после пак пеша обратно и се метнах на колата. Тъкмо се постопли и стигнах. Шефът ми звънна, че идвал до минута и се излъгах да сляза. Умрях си от чакане и студ.
Вчера бях подпалила, че не е чистено около яслата и насмотах официално по мейл 3 институции. Днес за първи път малката не падна. Имаше тук-таме нещо чистено. От кого - не е ясно.
Искам и аз едно какао, хубава книга и на дивана вкъщи. Ръцете ми са лед, та не е за гоблен работата.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #523 -: януари 20, 2016, 13:15:51 »

Чак сега открих, че имало и предна непрочетена страница smile

Свекс, Панди, yahoo yahoo yahoo .... радвам се да ви засека отново, но отричам всички бебешки обвинения, малкият`човек за сега ми е предостатъчен и отказвам да имам бебешка тема biggrin  И кажете ми може ли да се смени лесно и дали изобщо темата на разговор, при положение че се разпространяват тук рецепти в коя полза идвал най-лесно щъркела smile Хахаха... Свекс, тебе имам предвид.

Това всъщност е много интересен въпрос. С коя ръка държахте телефона докато си оформихте заявката към щъркела?
« Последна редакция: януари 20, 2016, 13:19:23 от Kiwi » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #524 -: януари 20, 2016, 13:45:19 »

Аз моите съм ги чукала на телекс, тогава нямаше друга техника за връзка с топлите страни pardon
Ами виждаш, че с исторически теми страници не се пълнят Wink. Марта ли казваше на киви-то "куле"?
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 62   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines